Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tego nie rozumiem? Disco Polo jest w Polo TV które jest w DVB-T ogólnodostępna. Jest także w TV Disco! Po co jeszcze ma być w zacnym Stars.TV? Najlepiej do każdej stacji napchać Disco Polo może? Polak ma wybór i może wybrać a nie wszędzie ten koszmar pchać. Szef Stars.Tv wie co robi i życzę mu żeby siedział na swoim stołku 100 lat i trzymał zaporą dla Disco Polo by nie dotknęła i nie skalała b. dobrej stacji jaką jest Stars.TV! :-)

Oczywiście Polak ma wybór. Nie mówię przecież żeby Stars zaczął niby grać samo disco polo. Bo rzeczywiście są już 3 stacje które wałkują to na okrągło.

 

@Pablo, bo nie mamy?? Jak będziemy mieli to będziemy grali.

@Fipii, ale Ty tak poważnie? :)

 

Na poważnie twierdzę że niektóre piosenki Disco Polo są bardziej ambitne (o ile w ogóle można to tak nazwać) od produkcji które lecą w Stars.

Przywalam przykład wymienianego przeze mnie Pitbula.

Krótki fragment z jego najnowszego "hitu" pt "Timber"

[Ke$ha]
Dziś się dzieje, więc wołam budulec!
Lepiej się rusz, i lepiej zatańcz...
Zróbmy tę noc taką , że jej nie zapamiętasz
Lecz ja będę tą, której nie zapomnisz

[Pitbull]
Im wyżej jesteś tym mocniej upadasz
Słabi ziomale już odchodzą
Będzie ich tu tyle co ciuchów na Miley Cyrus
Twerkującej w jej staniku i majtkach, budulec!
Twarz w dół, pupa w górę, budulec!
Podrygi na parkiecie, budulec!
Czyste szaleństwo, czas na podryw, budulec!
Tak to właśnie lubimy, budulec!
Zrobię z nią dziś co chcę
Mówi że jej nie przekonam, ale wiem że ją skuszę, budulec!

 

I w czym to niby jest lepsze tekstowo od np piosenki "Niewiara" zespołu "Piękni i Młodzi""? Nawet zaryzykuje stwierdzenie ze "Ona tańczy dla mnie" brzmi lepiej niż 3/4 "hitów" Pitbulla. Nie chodzi mi o jakieś wszczynanie wojen. Zawsze się nad tym zastanawiałem.

Disco Polo jest złe z założenia, każdy kawałek Disco Polo jest zły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, po kolei i od początku. Czy ja twierdzę, że disco polo to dno a Pitbull jest mistrzem??? Nie! Zupełnie nie o to chodzi. Ja nie gram disco polo bowiem takie przyjąłem założenie gdy tą stację budowałem od zera. Tak sobie wymyśliłem, wszyscy grają disco polo a ja nie będę. Są ludzie w Polsce którzy kochają dp i są tacy którzy je nienawidzą, jak ze wszystkim. Więc STARS jest stacją dla tych którzy nie lubią disco polo i nie chcą go słuchać. Gdyby tu chodziło o to co jest ambitne a co nie jest to musiałbym wywalić z playlisty WIELE numerów! STARS.TV nie jest stacją ambitną, nie była i nie będzie. STARS jest stacją komercyjną, grającą lekko, łatwo i przyjemnie. Ale bez disco polo, tylko tyle i aż tyle. Tu nie ma żadnego drugiego dna. Prościej tego wytłumaczyć nie potrafię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tyle stacji Muzycznych że w sumie każdy ma wybór, RBL TV z poprzednim typem grania się nie przyjęło to zmienili na inny bardziej popularny format, osobiście na mojej Liście stacji muzycznych Stars jest za POLO TV,TV Disco, i POWER TV ale zdarza mi się przełączyć. Choć częściej goszczę na wspomnianych 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie w Polsce którzy kochają dp

Przeważnie, to są ludzie entuzjastycznie nastawieni do życia. Swobodni, towarzyscy. Kochający każdą muzykę.

Że muzyka nasza bez wartości jest,

Że zdania wyśpiewane mają głupią treść,

Lecz kiedy na imprezach spędzają czas,

Słuchają naszej muzy, słuchają nas.

Śpiewają nasze teksty, nie myląc się,

Skąd je dokładnie znają, to zadziwia mnie,

Krótka odpowiedź na pytanie głupie,

Wasza krytykę i tak mamy głęboko... !

i są tacy którzy je nienawidzą

Zadajcie gdziekolwiek pytanie: "Kto nie lubi disco polo?"

A w odpowiedzi otrzymacie puste słowa. Nie, bo nie. Ale wszyscy się bawią. Ot tajemnica.

-----

"Off-topic" - dla podrażnienia wyobraźni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tyle stacji Muzycznych że w sumie każdy ma wybór

 

Czy, aby na pewno? Gdzie można posłuchać i pooglądać wykonawców bluesowych, country (bluegrass), smooth jazz, heavy-metalowych czy world music? A gdzie można posłuchać i pooglądać koncertu muzyki filmowej (nie piosenek, ale symfonicznych wykonań a'la Orkiestra Wiedeńska)?

 

I proszę mi nie pisać, że wykonawcy z tych gatunków są niszowi! Bardzo rzadko mozna znaleźć tych wykonawców w obecnej ofercie kanałów muzycznych dostępnych w polskich platformach. Jako słuchacz bluegrassu czy muzyki filmowej, mam do wyboru tylko youtube'a!

 

A jeżeli już piszecie o disco-polo, to nie zapomnijcie, ze istnieje odłam sacro-polo (piosenki radosne o religijnym charakterze). W Polsce jedyną stacja grającą sacro-polo jest TV Trwam (od 15. lutego w DVB-T).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykonawców bluesowych, country (bluegrass)

 

O tak, ja też wiele bym dał za stację z tego typu muzyką, uwielbiam takie klimaty, ostatnio dużo słucham w szczególności southern rocka. Niestety w żadnej stacji muzycznej nie można uświadczyć nawet takich klasyków jak np. Lynyrd Skynyrd, a co już mówić o mniej znanych wykonawcach... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS: a myślisz, że kiedyś udałoby się zrobić godzinkę bardziej 'czarnego pasma' ? klasyka Hip Hopu z lat '80, lata '90, R'n'B, Soul... Run DMC, Dr DRE, Snoop Dogg, Warren G., 2PAC, B.I.G, Naughty by Nature, LL Cool J, US3, NAS, Gangstarr, Luniz, MC Lyte, Ice Cube, ICE-T, EPMD, Bone Thugs 'n' Harmony

ale też i Salt 'n' Pepa, R. Kelly, Shola Ama, Diana King, Ashanti, DJ Jazzy Jeff & the Fresh Prince, K7, Janet Jackson, Ginuwine, Aaliyah... bardzo brakuje czegoś takiego bo nigdzie nie ma. ale domyślam się, że to nie bardzo wasz profil i pewnie masz mało teledysków w tym klimacie. ale pomarzyć można - kto byłby na tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nikt. I mnie to cieszy.

 

W ogóle na początku miałem nadzieję że nikt nie przekona STARS do grania aktualnych nowych (2010+) "gwiazd". Bo takie z nich gwiazdy jak supernowe. Błysną i ... potem pustka ;) No ale są. Trudno. Szkoda. Jakieś jedno pasmo w [beep]ie, i "zaśmiecone" paroma kawałkami inne. Idzie przełknąć.

 

Ale jakby jeszcze zaśmiecili swój szlachetny profil "gwiazdami" disco polo, czy rapu (tego ostrego) a nie daj bozia hip-hopu to po prostu bym zwątpił w ludzi a jedyne moje słowa to by były "ko-mer-cja! ko-mer-cja!" ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nawet tutaj musicie kłócić się o DISCO POLO? Dajcie już spokój,muzyka jak każda inna. Lubię ją,ale bardzo cieszy mnie,że nie jest grana w STARSIE,bo co za dużo to niezdrowo. Fajnie,że tutaj można usłyszeć utwory,które nie są na co dzień grane w innych polskich kanałach TV. Są 4 telewizje muzyczne,które puszczają DISCO POLO i to starczy dla mnie,nawet ja jako fan Disco Polo jestem przeciwny tej muzyce w Starsie,bo lubię także inne gatunki posłuchać i powspominać stare,dobre czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Ale jakby jeszcze zaśmiecili swój szlachetny profil "gwiazdami" disco polo, czy rapu (tego ostrego) a nie daj bozia hip-hopu to po prostu bym zwątpił w ludzi a jedyne moje słowa to by były "ko-mer-cja! ko-mer-cja!" ;) ;) ;)

 

Czyżby to co gra STARS.TV , nie było komercją ? :> Poza tym ja lubię Eminema , a to jest rap amerykański , a STARS.TV puszcza go na swojej antenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS: a myślisz, że kiedyś udałoby się zrobić godzinkę bardziej 'czarnego pasma' ? klasyka Hip Hopu z lat '80, lata '90, R'n'B, Soul... Run DMC, Dr DRE, Snoop Dogg, Warren G., 2PAC, B.I.G, Naughty by Nature, LL Cool J, US3, NAS, Gangstarr, Luniz, MC Lyte, Ice Cube, ICE-T, EPMD, Bone Thugs 'n' Harmony

ale też i Salt 'n' Pepa, R. Kelly, Shola Ama, Diana King, Ashanti, DJ Jazzy Jeff & the Fresh Prince, K7, Janet Jackson, Ginuwine, Aaliyah... bardzo brakuje czegoś takiego bo nigdzie nie ma. ale domyślam się, że to nie bardzo wasz profil i pewnie masz mało teledysków w tym klimacie. ale pomarzyć można - kto byłby na tak?

 

TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK

Jestem jak najbardziej na tak :D Choćby godzinka tygodniowo i już Stars zawita do mojej listy kanałów. Obecnie nie idzie nigdzie takiej muzyki znaleźć. (w telewizji oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no miejmy nadzieję, że kiedyś spotka nas taka niespodzianka ze strony STARS i pojawi się pasmo CLASSIC R'n'B - SOUL - HIP HOP tudzież po prostu BEST BLACK (tak bym to widział właśnie) :) . jeszcze parę miesięcy temu też nie było mowy o paśmie BEST EURODANCE i BEST 90's ... a tu proszę: "dreams come true" :)

 

a propos BEST EURODANCE - wczorajsza playlista rewelacja, niczego bym chyba nie zmienił. nawet elementy zaskoczenia się pojawiły: AMBER - this is your night. nigdy nie widziałem tego teledysku, chociaż kawałek zawsze znałem w ciut innej wersji.

 

natomiast dzisiejszy wycinek pasma BEST PARTY z 3 kawałkami pod rząd:

 

GEORGE MICHAEL - KILLER (Papa Was a Rolling Stone)

U96 - DAS BOOT

REDNEX - COTTON EYE JOE

 

aż nogi i uszy same się unosiły :) trafione w mój gust na 300%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...