Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prosto i zwięźle Wymiatacie !!! Mam 22 lata i jestem wychowany na Rapie/ Vivie i "łubudubu" Esce. ale ostatnio muzycznie dorastam i wpadłem w Rock. Dzięki wam usłyszałem oryginał hitu z Vivy De

(Cover)

a to Oryginał(starszy ode mnie)

Jak 6 lat temu bym powiedział że cover lepszy tak teraz na odwrót. Ale mam dla was pomysł może tak stworzyć całe pasmo Oryginał - Cover ? (znane niegdyś z starej Vivy De) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech gadają :) Wiadomo, że jak ci nie idzie to masz święty spokój ale jak ci przypadkiem zacznie iść to się zacznie :lol2:

 

Zawsze na konstruktywną krytykę mogę odpowiedzieć i się nad nią pochylić ale teksty typu: STARS się stacza bo gra reklamy! Kiedy nie włączę to reklamy ( tym bardziej, że u nas dokładnie wiadomo o której godzinie są reklamy ), podmieniają audio w klipach ( no jasne, lepiej grać g ó w n i a n y dźwięk dostarczony wraz z klipem ) robienie sztucznego 16:9 ( robimy to od początku istnienia ale dopiero teraz się przez to staczamy ) itp. itd to się uśmiecham pod nosem i tyle :)

 

 

Ja rozumiem, że niektórym ciężko uwierzyć w to, że jakiś nikomu nieznany facet niezwiązany z żadną dużą fabryką medialną wprowadza w życie banalny pomysł na telewizję muzyczną i przy niskim zasięgu technicznym ( 16%) po niecałym roku istnienia ten prosty pomysł zaczyna działać. A fabryki wymyślają co tu zagrać, jaki serial zapodać, jakiego prowadzącego i jakie reality show przyprawić jakim smsem. Niech wymyślają dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co krytykują widocznie wolą oglądać seriale typu "Operacja Stylówa" albo badziewne utwory jakie lecą na 4Funtv, z prawdziwą muzyką nie ma to nic wspólnego. Oczywiste jest ,że reklamy muszą być, są na każdej stacji telewizyjnej... A w STARS.TV jeszcze jest minutnik i można sobie przełączyć na inny kanał i odliczyć kiedy z powrotem zrobić STARS... Tyle świetnych utworów odkryłem i przypomniałem sobie dzięki tej stacji(np Phil Collins - Another day in paradise), że przeszukując calego YouTuba bym tyle nie znalazł :) No i do tego lecą tam utwory przeze mnie dobrze znane i lubiane hity :) Tylko tak dalej , życzę większego zasięgu i oglądalności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, nie wiem. Jeśli tak to nieprędko. Co do Androida to znakomicie się sprawdza aplikacja http://www.netvi.tv na której można nas oglądać :)

 

To oni są też na Androidzie? Fajnie, że się dowiedziałem, bo z tydzień temu wymieniłem telefon komórkowy na lepszy model i po raz pierwszy w życiu mam Androida, dlatego trochę się jeszcze nie łapię w tych aplikacjach - co tam jest, a czego niema (aczkolwiek netvi szukałem, widocznie jak zwykle słabo).

 

Dziwne, że w serwisie znajdzie się paru hejterów, a na forum nie. Jacyś zbanowani pewnie :D

 

Albo konkurencja opłaciła kika osób, żeby wyszukiwały newsy o Stars.TV i hejtowali w komentarzach :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że w serwisie znajdzie się paru hejterów, a na forum nie. Jacyś zbanowani pewnie :D

 

Albo konkurencja opłaciła kika osób, żeby wyszukiwały newsy o Stars.TV i hejtowali w komentarzach :D.

Pewnie Polsat. :lol2:

Niee, żartuję. :P Po mojemu szkoda kasy na takie funfurumfu* w komentarzach. :D

 

*kończą mi się pomysły, żeby [beep] nie było w tym miejscu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...