Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No polskie też, jest kilka fajnych rodzynków z tego okresu :)

 

Tak dla przykładu:

URKE - WILKI

KROPLĄ DESZCZU - GABRIEL FLESZAR

GDZIE TEN KTÓRY POWIE MI - BRATHANKI

MALCZIKI - YUGOTON

DŁUGOŚĆ DŹWIĘKU SAMOTNOŚCI - MYSLOVITZ

AGNIESZKA - ŁZY

NOGI - CZARNO CZARNI

Z TWARZĄ MARYLIN MONROE - MYSLOVITZ

NA JEDNEJ Z DZIKICH PLAŻ - ROTARY

CIĄGLE PADA - LIZAR

SCENARIUSZ DLA MOICH SĄSIADÓW - MYSLOVITZ

NA KOLANA - KASIA CEREKWICKA

BO JESTEŚ TY - KRZYSZTOF KRAWCZYK

BO TUTAJ JEST JAK JEST - BORYSEWICZ & KUKIZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na tych 14 kawałków 8 bardzo lubię więc nie jest źle. ;) Cieszy szczególnie Myslovitz, Rotary, Lizar. Fajne numery z lat 90-tych. Gabryś Fleszar z "Kroplą deszczu" tez ujdzie w tłumie. ;) To są klipy z TVP, tak? Pytam bo jestem ciekaw czy znowu musieliście się męczyć by ukryć ich belki. :) Na "Dotyku" nie widziałem by było cokolwiek robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie jest tak źle. Po prostu STARSY często coś przycinają, powiększają i wygląda to różnie w efekcie końcowym. No, ale fajnie że jest inne źródło bo lepiej mieć jednak czyste klipy. TVP jednak w latach 90-tych (w latach wcześniejszych to już w ogóle) produkowała ich wiele więc pewnie tyko tam można do nich jeszcze dotrzeć. Wspomnę kolejny raz o "Dziewczynie szamana" Steczkowskiej, "Jak rzecz " Kowalskiej czy "Życie cudem jest" De Su (chociaż tu już nie mam pewności czy to produkcja TVP).

 

Heya mają na pewno "Mukę!", "List", "Teksańskiego" i jeszcze coś koncertowego grali, ale już nie pamiętam co to było. "Dreams"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Zrobicie coś w końcu z nowymi teledyskami? Wczoraj widziałem że Imagine Dragons - Radioactive też ma problem z dźwiękiem. Diamonds, Mirrors i tak dalej...

 

PS. Macie Scissor Sisters - Fire With Fire? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z poniższych polskich polecam również:

 

Kayah "Jakajakayah"

Sylwia Wiśniewska "Cała Ty (remix)"

Funky Filon "Przesilenie"

Novak "Ja to mam dobrze"

Kukiz i Piersi "Rowerek"

Obóz Ta "Kości rzucone 4"

Reni Jusis "Miej oczy otwarte" "Nigdy Ciebie nie zapomnę (Jakby przez sen)" "Ostatni raz (Nim zniknę)" "Magnes"

Liroy "L2K"

Fisz "Polepiony" "Warszafka"

Smolik Feat. Novika "T. Time" (to mogę słuchać non stop i się nie nudzi"

Robert Kobryń "Who You Are"

 

A poza TATU był jeszcze zespół Nichya "Nichya" z 2004 roku, pamiętam MTV puszczało ten klip często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipo, no BEST DECISION jest specyficzne :lol2:

 

Eurodance jako dodatek i przerywniki do BEST DANCE czy BEST PARTY jak najbardziej. Jako oddzielne pasmo nie.

 

 

A czemu nie jako oddzielne pasmo? Doba ma 24h a pasm w Stars jest na dobę zaledwie kilka myślę iż godzinne pasmo mogłoby się zmieścić i przyciągnąć widzów takich jak ja i innych którzy myśleli że TVDisco pójdzie tą drogą jednak wybrało Disco polo więc może Wy zapełnijcie te lukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...