Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker
BEST POLISH od czerwca z nocy wypadnie, będzie za to raz w tygodniu ale w ciągu dnia. Same najlepsze rodzyneczki :)

Mam więc nadzieję, że w końcu o północy nie będę musiał wyłączać STARS.TV na dwie godziny, jak robię to teraz... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipo, a to znaczy, że produkt zaczyna trafiać tam gdzie jest kierowany, grupa komercyjna 16-49 dla każdej tv komercyjnej musi być najważniejsza, z biznesowego punktu widzenia. Chociaż najwięcej widzów notujemy w przedziale 30-50 i jest to zgodne z pomysłem na stację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stars.TV - czy macie w swojej bazie klipy takich wykonawców jak: Adele, Alicia Keys, Amel Bent, Tal, Giorgia, Loreen, Zaho, Matt Pokora, Shy'm, Zucchero? Jeśli tak - to jak to nie problem napiszcie - jakie utwory - jeśli nie - to czy są szanse, żebyście mieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
A co, BEST ROCKA się nie lubi? To nie mam dla Ciebie dobrych wiadomości :)

BEST ROCKA nie bardzo. Wolę tylko te rockowe kawałki, które idą w BEST MUSIC. Najlepiej dla mnie byłoby gdyby BEST DANCE było 0:00-2:00, a BEST ROCK o 19:00. Ale wiem że to oczywiście niemożliwe ze względu na oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że na czerwiec, kiedy pasmo "Best Polish" będzie wcześniej przyszykujecie już te klipy kupione w "TVP", bo wtedy będę nałogowym widzem tego pasma, a już jeśli się pojawią nagrania "Papa Dance", "Lady Pank", czy "Kombii" z lat 80-tych, to nawet nagrywarka pójdzie w ruch :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipo, a to znaczy, że produkt zaczyna trafiać tam gdzie jest kierowany, . . . /-/ . .

Mam skromna nadzieję ze oprawcy muzycznemu i wodzowi nie zabraknie konsekwencji. Fokusować możecie w szersze spectrum wiekowe. Ta muzyka trafia do ludzi i za chińskiego boga nie mogę zrozumieć dlaczego nikt przed wami tego nie odkrył. Ciekawe kiedy zaczną kopiować Starstv :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragment postu @STARS.TV, pochodzi z wątku o TV Republika

My mamy umowę bezpośrednio z Eutelsatem! A że Eutelsat ma swoją umowę z CP na nadawanie Starsa to już nas nie interesuje. Tak więc bezpośrednio nie jesteśmy klientem CP, jeśli coś nam się nie podoba ( tak jak to, że przez wiele dni po starcie nie mieliśmy nadanego ID ) to interweniujemy w Eutelsat a oni w CP :) (...)

Trochę szkoda , że macie podpisanej bezpośrednej umowy z CP na obecność na słonecznej platformie ,bo naprawdę fajnie gracie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloo411, niestety nie masz racji. Jedynie niewielka część abonentów jest świadoma, że może sobie wyszukać darmowe kanały i dodać je własnoręcznie. Ogromna większość ogląda tylko to co operator wystawił jej na oficjalną listę kanałów. Tak więc brak Starsa na oficjalnej liście kanałów CP to oczywiście problem. Jednak podpisując umowę bezpośrednio z Eutelsatem czyli właścicielem satelity HB dostaliśmy bardzo dobre warunki których zapewne nie dostalibyśmy nigdzie indziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kolos22, a po co Stars.TV umowa z CP?. Przecież Stars.TV to stacja muzyczna dostępna w przekazie FTA, więc w CP można sobie ręcznie wyszukać i dodać do listy i po problemie.

Ale lepiej by było gdyby STARS.TV był na liście CP - tak w okolicy 170 kanału .

 

Przecież jest Stars.TV na CP, kanał 1000 :)

 

Na pozycji nr 1000 jest tylko w dekoderach produkowanych przez CP Technology , w innych dekoderach trzeba sobie ręcznie wyszukać i dodać do listy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...