Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, an10ka napisał:

Długość umowy 24m-ce.

 

Zgadza się. Umowa na 24m-ce. 6m-cy za free a potem 80zł. Czyli średnia 60zł.

 

Złożył wypowiedzenie umowy.

Oczywiście znajomy postraszył "wypowiedzeniem umowy" :)

W tym zdaniu to napisałem. Może trochę nielogicznie zabrzmiało ale ......:(

 

Ale to jeszcze nie jest koniec "przygody z CP"

Rozmowa z konsultantem jedno a umowa drugie.

Konsultant tak jak pisałem wyżej powiedział 6m-cy gratis a potem po 80zł. Umowa 24m-ce.

Przychodzi umowa a tam 4m-ce gratis a potem 80zł.

Oczywiście telefon do CP i sprawa dalej w toku.

Ciekawe czy wszystkie rozmowy w CP są nagrywane?

 

 

Średnia 60 zł a wcześniej  pisałaś 65 zł.Te 5 zł więcej to czynsz za dekoder ? Był może wymieniany przy przedłużaniu umowy ?

Rozmowy są nagrywane ,posiadają swój numer i na podstawie tego numeru składa się reklamację lub podaje się datę  i godzinę rozmowy.CP ma na rozpatrzenie reklamacji 30 dni. Ale jeżeli nikt się nie odezwie po kilku dniach ,to sam bym do nich dzwonił i przyspieszał ich działania.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, wuzel napisał:

Średnia 60 zł a wcześniej  pisałaś 65 zł.Te 5 zł więcej to czynsz za dekoder ?

 Nie wymienił. Ma HD 7000.

Gdyby wymienił na EVOBOX byłoby +5zł.

 

Stan na teraz:

Wypowiedzenie starej umowy, tej którą teraz ma.

Nowa umowa anulowana czyli 4m-ce za free (miało być 6m-cy), reszta po 80zł.

Czeka na telefon z CP z wyjaśnieniem sprawy.

W najgorszym przypadku po nowym roku przyjdzie jako nowy klient po Rodzinny HD z Elevenami za 30zł. (i zero zł przez 3m-ce)

Teraz za taki pakiet płaci 35zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa umowa została definitywnie anulowana ?

W dniu 3.10.2019 o 20:23, an10ka napisał:

ps. ciekawe czy dało by się przedłużyć umowę pakietu Rodzinny HD z Eleven Sports  i poprosić o włączenie do tego Polsat Sport News?

 

W dniu 25.11.2019 o 10:10, an10ka napisał:

ps1. co ciekawe, nie można włączyć jednego kanału do innych paczek ofert CP (w tym przypadku Polsat Sport News). Ciekawe dlaczego?

Tak jak wcześniej już Ci radzili koledzy ,można dostać pakiet Familijny Max HD w cenie 30 zł miesięcznie ,w umowie 24/3 ,po wysłaniu wypowiedzenia. W tym pakiecie jest już Polsat Sport News.  Do tego można później dobrać na zasadzie włącz/wyłącz paczkę Eleven za 15 zł.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, wuzel napisał:

Ta nowa umowa została definitywnie anulowana ?

Tak.

54 minuty temu, wuzel napisał:

Familijny Max HD w cenie 30 zł miesięcznie ,w umowie 24/3

Aż  się nie chce wierzyć, że dadzą za pół ceny Familijny Max HD.

Tak samo dziwi mnie jak wynegocjować Rodzinny HD za 5zł (jak tutaj co niektórzy na forum mają).

Swoją drogą ciekawe czy ten Rodzinny HD mają z Eleven za 5zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, an10ka napisał:

Tak samo dziwi mnie jak wynegocjować Rodzinny HD za 5zł (jak tutaj co niektórzy na forum mają).

Swoją drogą ciekawe czy ten Rodzinny HD mają z Eleven za 5zł?

Negocjujesz umowę na Rodzinny HD za 5 zł na 24/3. Wtedy wł/wył  w ICOKu  Eleveny kiedy chcesz za 15 zł mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Nie. Przy przedłużaniu umowy rabat zostanie zmieniony tylko na 25 zł. 

Aby zachować obecny pakiet i rabat należy sprawdzić w umowie, czy po okresie oznaczonym umowy ceny się nie zmienią i nie wypowiadać umowy pozostając na czas nieokreślony umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, lukimann napisał:

od kilku lat nie podpisywałem takich umów w lokalu operatora.

No i myślę że po tej przygodzie ponownie wejdzie ci to w krew.

W twojej sytuacji można rzec kolokwialnie że d:censored: mokra :(

Umowę podpisałeś w siedzibie Plusa czyli CP więc z automatu nie masz prawa do wypowiedzenia jej w ciągu 14 dni, jedynie możesz pisać reklamację (najszybciej przez ICOK) może uda się coś odkręcić czy naprawić, ale na wiele nie licz,

Być może konsultanci z forum coś ci spróbują pomóc :?: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, tadeos napisał:

Witam mam umowę smartdom4 telewizja internet pozostalo 18 miesięcy czy da się jakoś wypowiedzieć umowę bez konsekwencji ? Albo chociaż pozostawić telewizję pozdrawiam 

Witam. Decyzję o rozwiązaniu umowy bez kary może podjąć jedynie Departament Reklamacji. Jeśli nie wypowiesz umowy na TV, to ona pozostanie. Czym spowodowana jest decyzja rezygnacji z Internetu? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, lukimann napisał:

Złożyłem reklamację w punkcie.

Pracownik zaznaczył, że konsultantka nie sprawdziła, że korzystam z wyższego pakietu na promocyjnych warunkach.

@OlafS dzięki , ostatni raz podpisałem umowę w punkcie..

Konsultant na dzień dobry weryfikuje dane poprzez dowód osobisty i numer karty. Ma wgląd we wszystkie dane ,jaki pakiet ,za ile ,do kiedy umowa. Także według mnie trochę pokrętne tłumaczenie.Druga sprawa. Czytałeś w punkcie pierwszą stronę nowego aneksu ?Tam są właśnie nowe dane ,nowej umowy. Miałeś Familijny HD za 20 zł a dostałeś Rodzinny w tej cenie ,dobrze kojarzę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, stan69 napisał:

W punkcie nie dadzą Familijnego HD za 20 zł, tak myśle.

 

Oczywiście, w APS-ach nawet nie wiedzą o takich ofertach, zresztą oni ogólnie mało wiedzą. Mnie kiedyś koleś straszył, że składam za wcześnie wypowiedzenie i otrzymam karę.... Mówię czytaj z jakim dniem wypowiadam umowę, a on dalej swoje....

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytania. Pozostało mi 7 miesięcy do zakończenia umowy. Z tego co czytałem to mogę za miesiąc wypowiedzieć umowę i dostać lepszy pakiet. Obecnie mam Rodzinny HD + Eleveny + 1 Multiroom i są jeszcze bodajże Cinemaxy których nie muszę mieć. Płace bodajże 35-40zł i była to moja pierwsza umowa z CP gdy taki pakiet brałem później jeszcze przedluzylem żeby multiroom mieć. Chciałbym mieć Familijny HD i nadal mieć Eleveny i 1 Multiroom. Ile będę musiał za to płacić? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lukimann napisał:

Pani twierdziła , że mam pakiet rodzinny a dołączy promocyjnie na 6 miesięcy kanały z pakietu familijnego.

Spojrzała na cenę i oceniła, że to pakiet rodzinny.

Nie przedstawiła mi tego wymieniając kanały ani nie wzięła ulotki.

 

Umowę przedłużyłeem ponad 2 lata temu , Pani zachęciła na infolinii , że jak będę płacił nie 10 za rodzinny a 20 zł to będzie więcej kanałów w tej właśnie super cenie.Jest to świetna promocja.Nie przypominam sobie by wymieniała nazwę pakiet familijny.

W punkcie upewnialem się kilka razy,  że przedłużamy umowę, ale warunki zostaną te same i nic się nie zmieni co do zawartości programowej.Co potwierdziła.

Nie korzystam bezpośrednio z tego dekodera tylko opłacam pakiet i nie miałem czasu wcześniej dokładnie  wgłębiać się w obecną pakietyzację.

Odnośnie pierwszego pogrubienia cytatu. Ciekawe co by stwierdziła patrząc na cenę 30 zł :)?

Kontaktowałeś się z DUK czy ze zwykłą infolinią? Z tego co sobie teraz przypomniałem ,to konsultant mówił Ci abyś tv zostawił w opcji bezterminowej ,tylko nie wiem czy w punkcie dostałeś taką informację czy na infolinii. Trochę dziwne ,że nie przedłużyłeś telefonicznie umowę ,tylko w punkcie.Miałbyś rozmowę nagraną a tak pozostaje Ci czekać na pozytywne rozpatrzenie sprawy,chociaż trochę w to wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nawet w pakiecie Familijnym HD nie ma kanałów : BBC, 13 ulica czy AXN White. Dziwne, że miałeś gorszą ofertę przez telefon niż w APS. Przedłużając ostatnio umowę na telefon w PLK dużo lepsza oferta była przez DUK Plusa oczywiście po wcześniejszym złożeniu rezygnacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

obecnie posiadam Pakiet Familijny Max HD + multiroom za 69 zł na 24 miesiące - 6 gratis i w smartdom 50% taniej. Pakiet kończy się za 4 miesiące. Potrzebuję wymienić dekodery na takie z wifi bo nie chcę już biegać z kartą. Czy jest jeszcze możliwość przedłużenia na takich samych warunkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj zaproponowano wszystko poza Polsatem Sport Premium i Rozrywka (teraz to sie nazywa chyba Premium Max) za 104,99 na 24/6gratis z MR (srednio.78,74/miesiac).Czyli mi zaproponowano za to samo co mam podwyzke,bo teraz placilem srednio 71,40.Niby niewiele,a jednak.Pan nie chcial wysluchac i powiedzial ze to nie negocjacje tylko oferta ostateczna.

Edytowane przez lewynt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...