Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, PawelTSW napisał:

Nie dostaniesz starej oferty. 

Nazwa oferty 1:1 nie musi sie zgadzac, chodzi o zawartosc i ile srednio na mies. 

19 minut temu, PawelTSW napisał:

Nie dostaniesz starej oferty. 

...i pewnie nawet jak stane na glowie w punkcie w ktorym doszlo do podpisania aneksu/ umowy zamiast wymiany dekodera( jak chcialem i o co pytalem)to chyba raczej nic nie wskoram...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo76 napisał:

Obecnie mam M +eleven+rorywka+hbo i place 75 zl. Rok moge wytrzymac z takim ukladem;  czy moge np. za 4 miesiace albo juz teraz napisac wymowienie i czekac na oferte utrzymaniowa?co najlepiej zrobic by wrocic do konfiguracji sprzed roku?

Jak będziesz miał w ICOKu 7 mies. do końca obecnej umowy to pisz wypowiedzenie. Przedłużając umowę na pakiet L+Filmbox będziesz miał to samo co przed rokiem i będziesz płacił przez rok po 50 zł, a w drugim roku po 75 zł mies. z czynszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, stan69 napisał:

Jak będziesz miał w ICOKu 7 mies. do końca obecnej umowy to pisz wypowiedzenie. 

Dzieki za wskazowke, jesli bedzie jak mowisz to ok. Czy rozumiem dobrze: umowe na warunkach ktore podales bede mogl przedluzyc za ok. pol roku i za pol roku bede placil 50 przez 12scie  miesiecy i nastepne 12 mies. po 75?istotne dla mnie abym pozostal przy bialym evoboxie, nie beda przypadkiem chcieli wcisnac dekodera 4K bez dysku(no chyba ze za pol roku wejdzie na rynek cos z dyskiem) wraz z przedluzeniem umowy?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, mam takie pytanko. Posiadam pakiet M+Sport. Wczoraj zauważyłem, że zniknął mi Extreme Sport Channel. Na stronie Polsatu ten kanał widnieje w moim pakiecie, na infolinii kobitka najpierw stwierdziła, że ten kanał jest w pakiecie L, potem po 10 minutach sprawdzania spróbowała ponowić uprawnienia i ostatecznie napisala reklamację twierdząc, że prawdopodobnie na ich stronie internetowej jest błąd.  Na stronie jest gwiazdka przy nim i info, że to kanał promocyjny, więc zastanawiam się, czy mógł mi on tak po prostu zniknąć? Na umowie w wykazie kanałów kanału Extreme nie ma ani w M+Sport, ani w L. Czy ktoś, kto posiada M+Sport móglby mi napisać, czy ma u siebie ten kanał? Fightbox też mi zniknął. 

edit: no muszę mieć ten kanał przecież, w aplikacji polsatbox jest dostępny i normalnie działa.

Edytowane przez luket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z racji że szykuje się do przedłużenia umowy to pytanie do Was. Czy w obecnych czasach dają jeszcze 6 miesięcy gratis za przedłużenie umowy ?? 2 lata sami zaproponowali nawet nie pytałem, teraz na infolinii usłyszałem że takich promocji już nie ma. Czy ktoś przedłużał umowę i może jednak udało mu się zyskać jakieś darmowe miesiące. Z góry dziękuje za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niedługo zmieniam miejsce zamieszkania i nie będę mógł tam mieć telewizji satelitarnej, a mam umowę z Polsat Box na pakiet M+Eleven z dekoderem Evobox Lite. Interesuje mnie funkcja DUO w dekoderze 4K Lite, pozwoliłaby mi nadal oglądać TV na nowym mieszkaniu. Problem jest taki, że umowa mi się kończy dopiero za ponad rok. Czy jest możliwość zmiany dekodera za dopłatą wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, rozglądam się za najtańszą opcją z Polsatem Sport i Polsatem Sport Extra (nie jestem jeszcze abonentem Polsatu), ale nigdzie nie widzę możliwości nagrywania. Mam pytanie czy jest jakaś szansa by nagrywać transmisje w Polsat Sport i Extra ?

 

Z tego co czytam (IPTV z dekoderem 4K Lite) do tego dekodera dysku nie podepnę bo soft nie umożliwia nagrywania na dysku, z kolei opcje nagrywania w chmurze (NPVR) i Catchup nie obejmują programu Polsat Sport. Prawda to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Catchup na Polsacie Sport jest na siedem dni wstecz.

Najtańsza opcja to zakup dekodera Evobox Stream na Allegro za 60-70 zł i abonament prepaid za 20 zł.

Kiedyś dawali też 3 miesiace pełnego pakietu gratis dla nowego usera, nie wiem jak teraz.

Daje to też dostęp do kanałow w PBG.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mprof napisał:

Cześć, rozglądam się za najtańszą opcją z Polsatem Sport i Polsatem Sport Extra (nie jestem jeszcze abonentem Polsatu), ale nigdzie nie widzę możliwości nagrywania.

Nie wiem w jakiej jakości jest ten stream i czy do transmisji sportowych się nadaje ale według mnie nadal lepszą będzie sygnał z tv sat. Warto to sprawdzić.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bgmnt napisał:

Catchup na Polsacie Sport jest na siedem dni wstecz.

Najtańsza opcja to zakup dekodera Evobox Stream na Allegro za 60-70 zł i abonament prepaid za 20 zł.

Kiedyś dawali też 3 miesiace pełnego pakietu gratis dla nowego usera, nie wiem jak teraz.

Daje to też dostęp do kanałow w PBG.

 


Dzięki za info. Doczytam o tym Evoboxie choć cena wychodzi podobna.... tzn. 20 zeta za pakiet plus 69 zł za 4k Lite. Jeśli nPVR i CatchUP działa na Polsacie Sport to chyba nie ma sensu pchać się w starszy sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.06.2022 o 12:08, luket napisał:

Cześć, mam takie pytanko. Posiadam pakiet M+Sport. Wczoraj zauważyłem, że zniknął mi Extreme Sport Channel. Na stronie Polsatu ten kanał widnieje w moim pakiecie, na infolinii kobitka najpierw stwierdziła, że ten kanał jest w pakiecie L, potem po 10 minutach sprawdzania spróbowała ponowić uprawnienia i ostatecznie napisala reklamację twierdząc, że prawdopodobnie na ich stronie internetowej jest błąd.  Na stronie jest gwiazdka przy nim i info, że to kanał promocyjny, więc zastanawiam się, czy mógł mi on tak po prostu zniknąć? Na umowie w wykazie kanałów kanału Extreme nie ma ani w M+Sport, ani w L. Czy ktoś, kto posiada M+Sport móglby mi napisać, czy ma u siebie ten kanał? Fightbox też mi zniknął. 

edit: no muszę mieć ten kanał przecież, w aplikacji polsatbox jest dostępny i normalnie działa.

Nie ma extreme sports channel w m sport, jest dopiero od pakietu L. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...