Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli to przedłużenie umowy to maksymalnie 14 dni, a jeśli pierwsza umowa to na pewno krócej. Wystarczy samo okazanie dowodu kurierowi, jeżeli to przedłużenie umowy, natomiast, jeżeli to pierwsza umowa konsultant powinien Ci podać jakie dokumenty należy okazać kurierowi. Dowodu nie trzeba kserować. Za dekoder (aktywacja) i przesyłkę (mak. 15 zł) należy zapłacić kurierowi, chyba że to umowa na internet to za aktywację i sprzęt opłaty są doliczone do 1 faktury, a koszt przesyłki pokrywa CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe bo przy przedłużaniu umowy (przez telefon) konsultant zapytał czy była zmiana numeru dowodu osobistego, ja powiedziałem że nie i nic więcej nie mówił że mam przygotować ksero na kuriera. Idiotyczne byłoby gdyby przy przedłużaniu umowy potrzebne było ksero dowodu, skoro dowód się nie zmienił a ksero mają w CP to logicznym jest że wystarczy tylko okazać dowód kurierowi i tak zapewne jest. Dam znać jak będę po

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sprawa wyglada tak mam umowe na 3 lata zawarta na starych pakietach a teraz chcialbym przedluzyc na nowa pakietyzacje to znaczy familijny +Extrahd a chcialbym zamienic na familijny maxhd+sporthd =59 90 moge przejsc na nowe pakietyzacje i jak mam to zrobic a umowa wazna jest przez 2 lata jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę jeszcze o informację na temat przedłużenia umowy z podwyższeniem abonamentu.

 

Mam mini HD na swoim tunerze samsungu HD. Umowa kończy się w czerwcu, wysłałem wypowiedzenie. Myślę, czy mozna by było wziąć familijny max + film + HBO z dekoderem PVR oraz multiroom wsadzić na mojego samsunga HD ???

 

Jakie by były ceny możliwe do uzyskania w kontekście "negocjacji" z tytułu złożonego wypowiedzenia?

 

A włączając HBO trzeba mieć już nadpłacone za to na swoim koncie w CP ?? Czy też dopłaca się z następnym miesiącem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo kombinujesz. Przedłużyć umowę na większy pakiet i wymienić dekoder na Sagemcoma możesz nawet dzisiaj, ale jako dekoder do multiroomu może być tylko dekoder produkcji CPT. Dodatkowy dekoder będzie też płatny co miesiąc. Więc popatrz co bardziej Ci się opłaca, to czy nowa umowa z rachunkiem od innego operatora.

 

Co do HBO. Zakładając, że masz termin płatności do 10-go każdego miesiąca. Do 8-go najpóźniej składasz deklarację na HBO i 10-go HBO jest uruchomione. Musisz też za nie zapłacić, ale w momencie włączenia nie musisz mieć środków na koncie by to zrobić. Jak masz zapłacony rachunek to zwyczajnie dopłacasz te 25 zł. jeszcze przed 10-tym, a jak nie to doliczasz do rachunku i płacisz całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy orientujecie się czy to ma jakieś znaczenie że w ICOK figuruje nieaktywna karta za starej, zakończonej umowy a nie ma uwzględnionej karty która jest w module? Wygląda to w ICOK tak że jest karta z dekodera dodatkowego i stara karta z wcześniejszej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Zamówiłem CP przez neta. Dziś kurier przywiózł dekoder z umową. Podłączyłem przed chwilą dekoder i działa większość programów, ale niektórych nie ma. Między innymi Viasatów, niektórych programów BBC, Polsatu Film HD i Universal Channel HD. Wyskakuje komunikat, że tych programów nie ma w moim abonamencie. Czy to normalne, a jeśli tak, to kiedy dostanę dostęp do tych programów? Mam pakiet Familijny Max HD + Film + Sport, więc te programy powinny być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam CYFRĘ+, ale z racji tego, że w kwietniu br. pojawi się możliwość rezygnacji z niej, zastanawiam się nad przejściem do Cyfrowego Polsatu.

I w związku z tym mam parę pytań:

 

1. Jak dokładnie wygląda procedura aktywacji modułu CAM CI+ Cyfrowego Polsatu? Mam swój tuner, Ferguson Ariva 202E, dlatego też interesuje mnie tylko moduł CAM.

2. Jak wyglądają płatności za abonament w Cyfrowym Polsacie? Jaki jest termin płatności? Rachunki przychodzą "papierowe" do domu, czy też elektronicznie, np. mailem?

3. Czy w Cyfrowym Polsacie jest też możliwość "nadpłacania" za abonament, tak jak jest to też w CYFRZE+? Chodzi mi to, że jak np. wg umowy na 15 m-cy z CP, pierwsze trzy miesiące mam gratis, a potem przez 12 m-cy już płacę to czy mogę płacić już od początku umowy "uśrednioną" kwotę abonamentu przez okres całych tych 15 miesięcy? Tak byłoby mi wygodniej.

4. Czy w trakcie trwania umowy z Cyfrowym Polsatem jest możliwość zmiany obecnie posiadanego pakietu na wyższy?

5. Czy w iCOK Cyfrowego Polsatu jest możliwość dokonywania reaktywacji karty, jak to jest też w CYFRZE+?

 

Bardzo proszę o odpowiedzi na powyższe pytania!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Działa bez problemu.

2. Termin płatności zależy od dnia podpisania umowy, np. podpisujesz 30-go to termin płatności masz każdego miesiąca do 30-go, podpisujesz 7-go to do 7-go.

3. Możesz tak robić, każdy ma swój indywidualny nr konta do wpłat w CP.

4. Można.

5. Tak jest taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dzięki za odpowiedź, @lucass !

Jeszcze odnośnie aktywacji modułu CAM np. w moim Fergusonie to jak to dokładnie wygląda?

Trzeba gdzieś przy tym dzwonić, podawać jakieś numeru modułu, karty, czy coś takiego?

 

Aha, i jeszcze coś. Ponieważ chciałbym jeszcze korzystać z Multiroom'u to wziąłbym w CP ten moduł CAM + jeden dekoder dedykowany dla mojego brata w pokoju obok. Czy za moduł CAM i dekoder dedykowany są jakieś dodatkowe miesięcznie opłaty (tzw. czynsz najmu)? Czy też opłata jest jednorazowa? Jeśli jednorazowa to ile ona w tej chwili wynosi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja tzn. masz na myśli nandanie uprawnień? Zostawiasz włączony dekoder na jednym z kanałów do aktywacji, o których pisałem już wcześniej w tym lub innym temacie i czekasz na nadanie uprawnień.

 

Co do opłat za dekodery, za moduł jest tylko aktywacja jednorazowa 1 zł., a za dekoder dodatkowy w zależności od pakietu i modelu 1, 29 lub 79 zł. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. :)

Aaa, i jeszcze jedno. Czy w dekoderach HD (w tym także tym z nagrywarką) jest możliwość ustawienia listy kanałów "ulubionych" i ustawienia sobie samemu ich kolejności? Czytałem tu przed chwilą na forum, że ponoć taka możliwość w dekoderach CP jest. Bo w dekoderach dawnej n'ki i CYFRY+ (w tym i obecnej nc+) takiej możliwości nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...