Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jesli takie pytanie się już pojawilo to przepraszam ale nie mam siły czytac 500 postów :)

 

Otóż- w grudniu podpisałem umowę z CP na Pakiet Familijny. I załapałem się na promocję z miesiącem wszytkich kanałów za darmo, która przedłużyła się ze względu na wprowadzanie nowych kart.

 

No i przyzwyczaiłem się o tych kanałów :)

Czy jest możliwa zmiana w umowie (na Pakiet Familijny+Relax-Mix) tak aby abonament miesięczny wzrósł do 57,80 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś? to żart czy tak załatwia sprawy CP ??:D

 

oczywiście nie spowoduje to wydłużenia umowy?

i za RM będę dopłacał 19,90zł, tak ?:)

 

 

 

kiedyś, bo do niektorych takie porozumienie dochodzi nawet do 3 tyg. oczywiscie nie przedlużając umowy i 19,90 zl :smile:

i od którego okresu rozliczeniowego będę już płacił 57,80 zamiast 37,90 ?

jeśli mi np w połowie miesiąca aktywują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwalajcie wszystkiego na pocztę. Ja czekałem na porozumienie na HBO od 3 stycznia i nic - dopiero 18 marca po interwencji "wyżej' wysłali nagle poleconym i doszło mimo świąt w tydzień - nikt tego wcześniej nawet nie próbował do mnie wysyłać. Podobnie było z porozumieniem na Relax Mix Film, które najpierw doszło - ale zaginęło po odesłaniu przeze mnie, a na drugie czekałem prawie 2 miesiące. W CP jest [beep] i tyle. Poczta jaka jest to jest ale nie dostarczy czegoś co nie zostało wysłane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

 

naprawdę jest tak źle ?

 

Jest tragicznie, do mnie porozumienie idzie już 4miesiąc. Wiem, że nie dojdzie ale wydzwaniam do BOKu, bo chce usłyszeć że go nigdy nie otrzymam. (grajmy fair, podpisałem zobowiązanie na 24mies, więc nie mam prawa domagać się zmian, ale niech mi to powiedzą) Oczywiście chodzi o migrację Mini->Familijny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie porozumienie doszło 12 marca , ale siostra wzieła Cp ode/mnie , to im nie odesłałem . Siostra z męzem nie/chca HBO. :smile:Ojciec mimo ze nie zamawiał tez dostał porozumienie na HBO :D Tez nie/odsyła . Do dzis płaci za dzierzawe, mimo ze po 13 miesiacach obiecali mu, ze dekoder bedzie juz jego :D 14,40 co miesiac od 2003 roku :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Szukałem szukałem ale nigdzie jakoś nie zauważyłem sprawy która mnie interesuje, a mianowicie:

Na stronie CP po zaznaczeniu interesujących opcji (pakiet Familijny) wybraniu dekodera (HD) wynikiem jest stronka na której wszystko widzę (opłaty ect) ale jest tam taki tekst: Abonament miesięczny 37.90 zł przy umowie na 24 miesiące. Nawet jak wybiorę opcję dekoder na 12 miesięcy. Czy ktoś wie jaka jest opłata przy umowie na 12 miesięcy ? Czy wogóle można podpisać z CP umowę na 12 miesięcy ?

Kolejna sprawa nieco przy okazji to kwestia samego dekodera i programów HD, na stronie jest napisane że wszystkie kanały HD do 31.03.2008, no to że ta data już minęła to jedno ale czy ktoś może orientuję się czy programy HD będą wkrótce dodatkowo płatne ? np: Sport HD gdzie będą transmitować mistrzostwa ?

Bo tak się zastanawiam jeżeli zostaną w podstawowym abonamencie to oferta kusząca ale jeżeli będą dodatkowo płatne to może wybiorę C+, bo co do n-ki to mam mieszane uczucia.

 

Pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaty za okresy 12 i 24 miesięczne są takie same. Zaś gwarancją jest to, że abonament w czasie trwania umowy, który sam wybierasz - 12 lub 24 miesięcy - nie zdrożeje.

Wszędzie kanały HD będą dodatkowo płatne, za wyjątkiem n-ki - czy dalej masz mieszane uczucia :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyjaśnienie, co do mieszanych uczuć to mam je bo przyzwyczajony do oglądania "stacji naziemnych" chciałbym mieć min: i TVN i Polsat, jak również Discovery x3, jeśli o to chodzi to raczej tylko CP ma w ofercie to wszystko. Poza tym zapalonym kibicem piłkarskim nie jestem ale takie wydarzenia jak Mistrzostwa Europy czy Świata to oglądam, a tu słychać że tylko CP ma prawa do emisji ME. Z sportu to co oglądam zwykle to F1. Dodam do tego że nie chcę wydawać xxx złotych miesięcznie, raczej około 40 to maks. Szkoda że nigdzie nie można złożyć sobie własnego pakietu. I stąd właśnie moje mieszane uczucia.

 

Pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur - najlepszym rozwiązaniem dla ciebie jest Cyfrowy Polsat - Pakiet Familijny i najlepiej zakupiony w czerwcu tuż przed rozpoczęciem Euro 2008. Wtedy w pierwszym miesiącu będziesz miał dostęp do wszystkich kanałów sportowych (z pakietu Super Film). Również w tym czasie, może być interesująca promocja. Czy warto zaczekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaty za okresy 12 i 24 miesięczne są takie same. Zaś gwarancją jest to, że abonament w czasie trwania umowy, który sam wybierasz - 12 lub 24 miesięcy - nie zdrożeje.

Wszędzie kanały HD będą dodatkowo płatne, za wyjątkiem n-ki - czy dalej masz mieszane uczucia :?:

Tu się pomyliłem 12/24 zależy z jakim dekoderem czy dekoder będzie HD, czy z twardym dyskiem.

12 to są raty za dekoder przy umowie 25 miesięcy za HD (12X20) i 24 miesięcy z twardym dyskiem (12X40) + jednorazowe opłaty. Troche to pogmatwane, ale więcej znajdziesz na stronie CP:

 

:arrow:http://www.cyfrowypolsat.pl

 

Innych umów na 12 miesięcy nie ma, sa jeszcze na wynajem, ale ta opcja jest beznadziejna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziękuję bogdan425 zaczyna mi sie rozjaśniać :)

Co do dekodera to w grę wchodzi HD bez dysku twardego (kupiłem niedawno nagrywarkę), początkowo rozważałem od razu zakup całego zestawu i opłacenie za rok z góry abonamentu, ale chyba lepiej chyba nie kupować od razu dekodera bo jak mu się coś stanie to będę się woził z gwarancją a tak mogą mi wymienić albo przyjąć do naprawy i na ten czas dać zastępczy. Natomiast faktycznie jakoś to pogmatwane bo przy zaznaczeniu opcji użyczenia dekodera, to o czym piszesz (12x20) to wyskakuje mi wciąż w podsumowaniu "Abonament miesięczny 37.90 zł przy umowie na 25 miesięcy" czyli jakby oznaczało to że umowa na dekoder 12 miesięcy jest oddzielna a umowa na świadczenie usługi oddzielna na 25 miesięcy. ale skoro tak to jaka jest cena za Familijny przy umowie na 12 ? Ewentualnie mogą mieć jeszcze coś porypane na stronie ;)

 

Pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym się zorientować wśród was jak wygląda sprawa migracji między pakietami dostępnymi w CP? Mianowicie w końcówce grudnia zeszłego roku podpisałem umowe z CP w ramach promocji "5 miechów gratis" (wszystkie pakiety + 26 za dekoder co miesiąc). Wszystko supcio tylko, że za miesiąc koniec tej laby i homonto na 20 miesięcy?! :( Ale do rzeczy, pooglądałem wszystko fajnie tylko, że ten pakiet Cinemax mi jakoś nie podchodzi, a tu w międzyczasie pojawiła się paczka HBO?! ;) Nie długo myśląc, ceny pakietów podobne (przynajmniej jeśli chodzi o HBO przez pierwsze pół roku obowiązywania umowy) trza by zamienić, no to bach mail z prywatnej skrzynki (o dziwo odp. szybka, bo z tego co czytałem już forum to nie lada fart przy tym dobrodzieju) ale dla asekuracji pchąłem jeszcze z konta ICOK (zresztą tu o dziwo też szybka odpowiedź - w czepku urodzony czy co? ;) ) no i tu jest pies pogrzebany, bo dwie różne odpowiedzi uzyskałem mianowicie miły pan stwierdził, że nie ma takiej możliwości, a w drugiej miła pani nawet nie raczyła poinformować o tym, tylko nadmieniła, że jeśli chce HBO, to po podpisaniu aneksu?! :roll: No i teraz jak to naprawde jest, bo z tego co zdążyłem wyczytać ( w umowie nic znaleźć na ten temat nie mogłem?) na forum, nie jest możliwe zjechanie do pakietu Mini ale nie zwykła przynajmniej wg. mnie zamiana pakietu Cinemax na HBO, z korzyścią jakby nie było za pół roku dla CP, bo 5 PLN miesięcznie ode mnie by uzyskiwali więcej?! Z góry dzięki za jakieś informacje lub jakiekolwiek rozjaśnienie sytuacji?!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...