Skocz do zawartości

Czy wykupisz PPV na mecz Czarnogóra- Polska?


jarekm51
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak. Ja też tego czegoś nie mam zamiaru oglądać nawet za darmo, a co dopiero płacić. Tak jak ktoś wyżej napisał wolę kupić 0,5 a czasami nawet kosztuje 40 zł np. Walka Adamka z Kliczko to i na 1L by było. PPV to jest chore. Jedynie jako VOD lub jakaś super extra impreza to wtedy rozsądną kwotę 10-15 zł można dać, ale w zamian chcę mieć extra jakość HD i dźwięk DD. Z tym meczem to jest chyba najbardziej kuriozalna sytuacja jaką pamiętam. Taki g....... mecz w PPV? To tylko w Polsce. Dobrze, że ostatecznie jednak nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat sprzedaje ten mecze w PPV za 20zł wiec będzie w PPV. I oczywiście, że wykupie dostęp. Ludzie sami mają prawo decydować o tym na co wydają swoje pieniądze i jeszcze mnie stać na wydanie 20 zł. Wy się zastanówcie lepiej ile bez sensu wydajecie na wódkę, papierosy itp i jakoś nie płaczecie a głupie 20 zł wam szkoda - tacy z was kibice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVPOLSAT .info podaje, ze główny POLSAT powtórzy mecz POL-CZARNOGÓRA w sobotę o 10:50

ALE UWAGA! Bedzie to......66-minutowy skrót!

 

Zwariowali totalnie? Chyba diabły ich opanowały z tymi 66

 

edit: Meczu w TVP na pewno nie bedzie a nawet jeśli by się dogadali to będzie niemozliwa transmisja choćby z powodów logistycznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalny jeśli napiszę, że podziękuję za wykupienie meczu w PPV. Szkoda, że doszło do tego teraz, gdy prezesem jest człowiek, który gdy grał w piłkę to ludzie schodzili się oglądać mecz do jedynego domu, który miał akurat TV, by wspólnie dopingować "Orły Górskiego" Grano wtedy z honorem i szacunkiem dla godła i kraju. Znam to tylko z opowieści i szkoda, że może kiedyś sam będę musiał przytaczać takie opowiastki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...