Skocz do zawartości

Czy wykupisz PPV na mecz Czarnogóra- Polska?


jarekm51
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak wiem że spotkam się z krytyką z Waszej strony ale zamówiłem sobie odbiór transmisji :

 

7 września Polska vs Czarnogóra (wolę oglądać na żywca są niepowtarzalne emocje)

15 września KSW "Symfonia"

 

Kupiłem do tej pory wszystkie transmisje w tym systemie jakie były dostępne w cyfrze + i jakoś nie żałuję. Uważam jednak że cena 20,00zł to za mecz naszej reprezentacji to jest pewnego rodzaju "gwałt" bo powiedzmy sobie szczerze do elity światowej piłki nie należymy. Mimo to kocham tych naszych baranów jestem z nimi na dobre i złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/media/95731-Canalplus-Sport-Studio-na-zywo,-mecz-Czarnogora-Polska-w-retransmisji.html patrze jakie chu-je w canal+ każą nam płaci za transmisje na żywo a dzień później dadzą retransmisje na swoim kanale sportowym za free i dla tych co ten kanał małą to jest złodziejstwo jak bym ten mecz nagrali a potem my go wstawił na YouTube z zakrytym logiem to bo po jakiś czasie zablokowali na ten filmik z całym meczem lub skrót

To już jest szczyt cha.mstwa i głupoty. C+ idzie na rękę i wyemituje retransmisję na swoim kanale, a tu niektórzy ich wyklinają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie wykupię tego spotkania w systemie PPV, nadawania transmisji w PPV w Polsce raczej mija sie z celem, jesteśmy społeczeństwem za biednym w stosunku do innych państw europejskich aby przeciętny widz mógł sobie pozwolić na dodatkowe opłaty związane z transmisjami sportowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci, któzy wykupili albo są z innej planety albo od nadmiaru pieniędzy woda sodowa uderzyła im do głowy albo podstawieni konsultanci C+, CP i n dostali nakaz pisania bzdur na forum.

I przypominam:

CP -regulamin PPV -pkt.14:

14. Audycja może być wykorzystana przez Abonentów jedynie do własnego użytku osobistego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Zakazane jest publiczne udostępnianie Audycji w jakiejkolwiek formie lub inne wykorzystanie Audycji dla celów komercyjnych.

 

PROPOZYCJA DLA RZĄDU:

Podnieście podatek od usług tv w ramach platform cyfrowych .Zdaje się że to 8% a powinno być 23%. Kupa kasy wleci to budżetu

przy prawie 6 mln abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...