Skocz do zawartości

Dekoder HD 3000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, ponieważ na tym dekoderze siła i jakość sygnału jest nieco słabsza niż na HD5500, dekodery zamienione miejscami i nadal tak było, więc wada instalacji odpada. Niestety w czasie gorszej pogody na HD5500 obraz normalnie działa, a na HD3000 potrafi się zacinać czasami, coś można z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tak jest bo HD 5500s ma bardziej czułą głowicę, ale HD 3000 ma więcej zalet, bo działa stabilnie na nagrywaniu na dysk USB i widzi więcej moich dysków niż HD 5500s

A oprócz tego prawidłowo przełącza proporcje obrazu na kanałach ze zmiennymi proporcjami, prawidłowo rozpoznaje proporcje na TVP ABC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nowy soft będzie na wszystkie dekodery HD od CPT, tylko nie wiadomo dokładnie kiedy. :) Myślę, że problem który zaistniał z dekoderami HD 5000 jest na tyle poważny, że nieprędko uda się go rozwiązać i wszystkie dekodery (w tym HD 3000) nowy soft dostaną najwcześniej po wakacjach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy HD 3000 też będzie miał EPG tylko na 3 dni, jak HD 5000, czy 7 dni, tak jak jest teraz?

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy soft będzie na wszystkie dekodery HD od CPT, tylko nie wiadomo dokładnie kiedy. :) Myślę, że problem który zaistniał z dekoderami HD 5000 jest na tyle poważny, że nieprędko uda się go rozwiązać i wszystkie dekodery (w tym HD 3000) nowy soft dostaną najwcześniej po wakacjach. :)

 

Mylisz się. Praktyką stosowaną przez wielu producentów elektroniki użytkowej, jest sukcesywne wprowadzanie każdej z wersji oprogramowania. Takie działania stosują np. potentaci Samsung, Sony i inni. Soft na dekodery HD 5k trafił na okres świąteczno weekendowy. Aby nie powodować u użytkowników niepotrzebnych emocji związanych ze zmianą wyglądu, udostępnienie zostało wstrzymane na okres poświąteczny. Nie ma tematu tajemniczego poważnego błędu :)

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja mam hd3000 i otrzymałem nowe oprogramowanie.Wrócę do domu to bardzo chętnie zrobie zdjecie dekodera widocznego z modelem hd3000 oraz osd nowym.Aktualizacja została pobrana wczoraj.Może kolega suppot nie widzi wszystkiego?

Edytowane przez kaspian0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...