Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę również pomęczyłem poprzez ICOK Cyfrowy Polsat odnośnie dostępności w pakiecie Darmowy HD kanału TVP Historia oto odpowiedzi:

 

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że program TVP Historia w Pakiecie Darmowym HD

jest programem ogólnodostępnym za które Cyfrowy Polsat nie ponosi

odpowiedzialności. Wyjaśniamy, iż Cyfrowy Polsat gwarantuje odbiór ww.

kanału od Pakietu Mini HD. "

 

Zapytałem co to znaczy ogólnodostępnym i oto odpowiedź:

 

"Szanowny Panie

 

Wyjaśniamy, iż Cyfrowy Polsat w ramach Pakietu Darmowego HD gwarantuje

następujące kanały:

 

Polsat

TV 4

TVP 1

TVP2

TVN

TVP Info

TVN 7

TV 6

TVP 1 HD

TVP 2 HD

Polsat HD

TVN HD

TVP HD "

 

Napisałem, że nadal nie jest to odpowiedź na moje pytanie to odpowiedzieli tak:

 

"Szanowny Panie

 

Informujemy, iż od dnia 21.08.2013 kanał TVP Historia dodany został do

Pakietu Darmowego HD.

 

Prosimy o ponowne zainstalowanie kanałów i informacę czy kanał jest

już dostępny."

 

Czyli wychodzi na to, że dopiero 21.08.2013 r. go dodali dzięki interwencji @SatExperta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Napisałem, że nadal nie jest to odpowiedź na moje pytanie to odpowiedzieli tak:

 

"Szanowny Panie

 

Informujemy, iż od dnia 21.08.2013 kanał TVP Historia dodany został do

Pakietu Darmowego HD.

 

Prosimy o ponowne zainstalowanie kanałów i informacę czy kanał jest

już dostępny."

 

Czyli wychodzi na to, że dopiero 21.08.2013 r. go dodali dzięki interwencji @SatExperta.

No to chyba coś im się pochrzaniło w tych regułkach, bo TVP Historia w Darmowym HD dostępna jest od czerwca 2012, a nie od 21.08.2013 :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już temat strikte do wątku MiniHD. Jest to HD2000 i HD3000. Różnic niewiele, port USB i zakres łapania pilota, który przy tym pierwszym jest katastrofalnie zły. Jak wyżej, brać moduł i kupić własny dekoder, bo szkoda zachodu. HD 2000 ma u mnie przypadłość gubienia sygnału bez powodu i do tego ten pilot, z HD 3000 jest lepiej ale upewnij się w APS co dostajesz. W zasadzie trzymam ten złom tylko dla Darmowego HD, jeśli pod koniec roku dalej będą moduły po złociszu biorę bez zastanowienia, bo Darmowy HD na module byłby na lata a nie tylko do czasu kiedy dekoder szlag trafi bo to bardziej prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam osobiście dekoder HD 3000 i Mini HD 2000.

Mini HD 2000 zawiesza się mi rzadziej niż HD 3000. Mini HD 2000 nie nagrzewa się aż tak bardzo jak HD 3000.

 

Różnica w zestawach jest następująca. Mini HD 2000 w zestawie zawiera kabel HDMI i podstawkę do pionowego postawienia. HD 3000 natomiast nie posiada tych akcesori w zestawie.

 

PS. Na Ipli dekodery te lubią się często zawieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to złom na miarę M100 ale do ideałów nie należy. Myślę że jak znajdziesz sobie HD3000 w swoim APS to powinno być ok. Ma lepszy prześwit obudowy i problem z pilotem nie jest tak widoczny. W razie awarii można zawsze wymienić. Za złotówkę jest to oczywiście świetna oferta jeśli ktoś po prostu będzie opłacał i nie przejmował się tym co się stanie z końcem umowy bo wymianę gwarancyjną ma zagwarantowaną. Z nagrzewaniem się u mnie jest w kratkę, mimo wszystko HD 3000 jest lepszym wyborem. A ten kable HDMI z zestawu HD 2000 szału nie robi, chyba metr zaledwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam porównanie między Mini HD 2000 i HD 3000. Wadą Mini HD 2000 jest choćby ten pilot. W HD 3000 jest nawet lepiej z pilotem niż w moim Samsungu (tym LCD). Do tego Mini HD 2000 u mojego wujka ma paskudną grafikę ekranową (lekko inne kolory, takie jakby "brudne" - tylko grafiki ekranowej). Nie wiem, czym to jest spowodowane, gdyż sam obraz jest praktycznie taki sam jak u mnie w domu - ostry, wyraźny, nie jest brudny - wartości jasności, kontrastu i ogólnie kolorów są na podobnym poziomie.

A to nie jest tak, że do Mini HD 2000 od jakiegoś czasu nie dodawali kabla HDMI?

Mój wujek raczej tej podstawki nie ma (dekoder stoi poziomo - podstawka to jest do M100 na górze - a po co lepszy, jak tam jest kineskop).

Nagrzewanie w moim wypadku nie jest dokuczliwe z racji tego, że dekoder stoi na komodzie, obok telewizora. W porównaniu z Technisatem od dawnego operatora (Vectra) jest znacznie mniejszy i potrafi lepiej.

Sporą wadą w obu dekoderach jest brak możliwości usuwania kanałów dodanych od siebie (pow. 1000) tylko trzeba powracać do ustawień fabrycznych. Na Echostarze DSB-717 było to możliwe. Ale wtedy to nie było na liście Eski TV, a TV.Disco i RBL.TV zdążyły się popsuć.

 

Podsumowując - do wyboru za 1 zł na własność są dekodery Mini HD 2000, HD 3000 i Moduł CAM/CI+. Moduł jest najlepszym rozwiązaniem - możesz kupić zgodny tuner i działa. Większa swoboda oglądania itd. Zresztą wiesz, jaki tuner bierzesz i masz wybór. Nie jest się zdanym na sprzęt operatora, niekiedy śmieciowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł jest najlepszym rozwiązaniem - możesz kupić zgodny tuner i działa. Większa swoboda oglądania itd. Zresztą wiesz, jaki tuner bierzesz i masz wybór. Nie jest się zdanym na sprzęt operatora, niekiedy śmieciowy.

Nic dodać, nic ująć! Nawet tani Ferguson jest o wiele lepszy od tych dekoderków Cyfrowego Polsatu i ma znacznie większe od nich możliwości. :)

Ale to tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy temat. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy temat. :read:

Jak to nie na temat! :>

Skoro Cyfrowy Polsat sprzedaje Moduły CAM/CI+ to można a nawet trzeba rozmawiać o alternatywnych dekoderach.

Bo niby w czym ten dedykowany moduł ma "zagrać" :roll:

By w przyszłości odbierać Pakiet Darmowy HD?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę również pomęczyłem poprzez ICOK Cyfrowy Polsat odnośnie dostępności w pakiecie Darmowy HD kanału TVP Historia oto odpowiedzi:

 

(....)

 

"Szanowny Panie

 

Informujemy, iż od dnia 21.08.2013 kanał TVP Historia dodany został do

Pakietu Darmowego HD.

 

Prosimy o ponowne zainstalowanie kanałów i informacę czy kanał jest

już dostępny."

 

Czyli wychodzi na to, że dopiero 21.08.2013 r. go dodali dzięki interwencji @SatExperta.

 

 

Do mnie dotarła dziś - po interwencji umowa na DRH6 i jest w niej napisane, że po okresie podstawowym 6 miesięcy mogę przejść na pakiet Darmowy HD i jest wypisana lista kanałów. Niestety na tej liście nie ma TVP Historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest napisane że moduł umożliwia oglądanie darmowego pakietu HD ? ,napisałam w tej sprawie do Polsatu - unikają jednoznacznej odpowiedzi jak ognia ,z tego co pamiętam pakiet darmowy był możliwy w przypadku określonych dekoderów ,chodziło o to żeby ruszyć sprzedaż tych dekoderów gdyż zainteresowanie nimi było znikome .Umowa jest na 15 miesięcy ,gwarancja na taki polsatowski dekoder 2 lata - ile może wytrzymać taki dekoder ? zapewne nie długo ,więc potencjalny nabywca na pewno nie będzie całymi latami oglądać telewizji za darmo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest napisane że moduł umożliwia oglądanie darmowego pakietu HD ? ,

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... eGroupId=1

Moduł na własność. Aktywacja w cenie modułu.

 

Zasady zmienili, ponieważ samsung zaczął sprzedawać TV do odbioru TV SAT.

W sumie poza kanałami DVB-T nie ma tam nic- jako marchewkę dali TVP HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma Samsung z tym wspólnego ? przecież ten koreański producent nie jest własnością Zygmunta Solorza

 

....Pakiet darmowy HD jest aktywowany na wniosek abonenta bezpłatnie i na czas nieokreślony PO ZAKOŃCZENIU UMOWY NA PAKIET RODZINNY HD.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie jest, ale Solorz zawsze idzie do przodu, skoro rośnie sprzedaż telewizorów do których nie trzeba dekodera to sprzedaje same moduły.

 

Wyciąg z zamówienia, które złożyłem kilka minut temu

 

Mini HD z 10 dodatkowymi kanałami

24,90 zł

maks. miesięcznie*

Mini HD

po wyłączeniu 10 dodatkowych kanałów

Przez pierwsze trzy miesiące oglądasz bez opłat Pakiet Mini HD z 10 dodatkowymi kanałami (wszystkie kanały z Pakietu Rodzinnego HD). Później możesz zmienić pakiet Rodzinny HD na Mini HD. Pakiety możesz zmieniać w trakcie trwania umowy.

 

Pamiętaj! Po okresie podstawowym umowy możesz bezpłatnie aktywować pakiet Darmowy HD i oglądać m.in.: Polsat HD, TVN HD, TVP HD, TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP Info, TV 4, TV 6, TVN 7, a także wybrane kanały niewchodzące w skład pakietu np.: ATM Rozrywka, Polsat Sport News, TTV, 4Fun TV, VIVA Polska, TV Puls, TVP Kultura, TVP Polonia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...