Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po nocnych zmianach jest chyba błąd w uprawnieniach, ponieważ na wszystkich 4 dekoderach z pakietem Darmowym HD działa kanał Discovery Turbo Xtra w wersji SD na kanale numer 76. Może będzie tak jak z kanałem Disco Polo Music(choć na to nie liczę), który miałem od jego początku, aż do ubiegłego tygodnia kiedy to wymieniłem dekoder.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak używasz listy Cyfrowego Polsatu sprawdź kanał 505.

 

500. Polsat
501. TV4
502. TVP1
503. TVP2
504. TVN
505. TVN7
506. Polsat News
507. Polsat 2
508. Polsat Play
509. Polsat Cafe
510. TVN 24
511. TVN Turbo
512. TVN Style
513. TVP Sport
514. Eurosport 2
515. AXN
516. FOX
517. Fox Comedy
518. Comedy Central

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no rzeczywiście, daleko odleciała wersja SD. Dziękuję Burito.

 

 

Jeszcze pytanie o 4fun fit dance i 4fun hits - są dostępne w Darmowym HD?

 

Mjuzik.tv też "zgasł", ale rozumiem, że za niego jest jeden z powyższych, ale szukając na liście też nie mogę znaleźć kanałów 4fun :(

Trzeba wyszukać ręcznie czy nie ma ich w tym pakiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mieszają w liście Cyfrowego Polsatu, rano 4 Funy jeszcze były. Masz informację:

 

Usunięto następujące kanały, które były obecne nad ranem w odświeżonym układzie kanałów:
183. testA - 4fun Hits
184. TestB - 4fun Fit&Dance
218. VOD 218 (usunięty również z satelity)
433. Dzair News (pusty identyfikator)
489. Abu Dhabi TV

 

Przeskanuj sobie TP 10853H i dodaj sobie sam lub poczekaj, aż technicy się "ogarną" :)

 

To są kanały FTA, więc jaki masz pakiet nie gra to żadnej roli.

 

Mjuzik.tv to obecnie kanał 4 Fun Hits.

Edytowane przez Burito
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zakup starego modelu dekodera SD, na którym skończyła się już umowa i uaktywnienie na nim pakietu Darmowego HD jest możliwe?

 

 

- właściwie to mam okazję prawie za darmo dostać taki dekoder, kanały FTA mnie nie interesują, przydałby się kanały z darmowego.

pozdrawiam

 

 

PS. chyba powinienem ten post zamieścić w dziale "pakiet darmowy hd" :( proszę o przeniesienie w takim razie :(

Edytowane przez piranha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzięki :D

Czyli taki dekoder SD nieaktywny nadaje się do kasacji :D

 

A wracając do tematu i wybiegając nieco w przyszłość, ciekawe co będzie dalej z pakietem Darmowym HD?

Wiem, że to wróżenie z fusów, jak sądzicie przetrwa ten pakiet, czy go zlikwidują?

 

Zastanawiam się już nad alternatywą i jedyne co jest na rynku to SMART HD+ bez opłat? - czy jest jeszcze coś innego, bezpłatnego z "podstawowymi" kanałami (tvp, tvn, polsat i parę innych)?

 - naziemna odpada, ze względu na ekstremalnie trudny teren, nie możliwe jest dopasowanie anteny i dekodera.

 

 

 

Pomogłem ? Kliknij zieloną strzałkę 

Daję strzałki, ale wykorzystałem dzienny limit przyznawania.

Na pewno wrócę tu jutro i rozdam, bo nie wiem czy dziś będę jeszcze na komputerze.

pozdrawiam

Edytowane przez piranha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że taki dekoder SD bez problemu byś wymienił w APS na HD. Co do pakietu Darmowy HD to faktycznie dziwna sprawa, że go nigdzie nie oferują. Zadzwoń na infolinię i zapytaj o jakąś umowę na koniec której będziesz mógł uruchomić pakiet Darmowy HD, coś mi świta, że była taka oferta.

 

Druga sprawa to kupienie na rynku wtórnym dekodera lub modułu CAP z umową DRH6.

W Smart HD+ pakiet bez opłat działa tylko 1 miesiąc od ostatniego doładowania, to już lepiej poszukać modułu CAM TNK HD, gdzie taki pakiet masz ważny przez 12 miesiecy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przeskanuj sobie TP 10853H i dodaj sobie sam lub poczekaj, aż technicy się "ogarną" :)

 

 

Nie mogę poradzić sobie z wyszukaniem tych kanałów na dekoderze. 

Przeskanowałem podaną częstotliwość, znalazło 20 nowych kanałów, bodajże 7 stacji radiowych, zapisało, wyświetliło na której pozycji zostały zapisane, (był to numer ponad 3000) i nic tam nie ma, tzn są ale zupełnie co innego.

 

Szukałem po nazwie, czyli kliknąłem ->, ->, i z alfabetu wybrałem 0..9, (w nazwie kanału występuje liczba 4, a więc powinne być), wyszukuje mi tylko ten jeden na pozycji stoosiemdziesiątktórejś - dokładnie nie pamiętam której :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV4 HD świeci na pakiecie Darmowym. Karta z modułu CI (starego), ale nie w module.

To jest podobnie jak było z Disco Polo Music

Bo oficjalnie TV4 HD jest od pakietu Mini HD

Nie widzę tvn 7 na liście?

Został zdjęty z pakietu?

 

W jego miejsce mam tvn 7 hd - "tego kanału nie ma w twoim abo."

Nie zdjęli tylko przenieśli na pozycję 505

Podejrzewam, że Cyfrowy Polsat nie zgodzi się na podpisanie jakiejkolwiek umowy na dekoder SD. Pierwszy krok to wymiana z SD na HD ale chyba oferty z pakietem Darmowy HD raczej nie znajdziesz.

Jak wymienisz ten dekoder na HD to napisz przez icok "Proszę o nadanie mi uprawnień na pakiet Darmowy HD" Jednak nie będzie to oficjalne włączenie tego pakietu (U mnie to zadziałało, włączyli mi ten pakiet na moim HD3000 po napisaniu takiej prośby, ale jak padną uprawnienia to znowu trzeba będzie pisać tą prośbę.

W icok nie mam informacji o aktywnym pakiecie Darmowym HD, ale działa mi ten pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam stary, nieaktywny już dekoder Echostar (znalazłem go w czasie robienia porządków w piwnicy...). Dekoder oczywiście kompletny, własnościowy (na mnie).

 

Czy jest możliwość - i jeżeli tak, to jak to zrobić (w jakiej kolejności itp.), żeby uruchomić pakiet Darmowy HD oraz wymienić ten dekoder na dekoder HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umów DRH6 z pakietem Darmowy HD już nie ma, ewentualnie zadzwoń do DUK i zapytaj o umowę na koniec której będziesz mógł uruchomić ten pakiet. Coś mi świta, że taka umowa była ale bodajże na pakiet Familijny Max HD ale głowy nie dam.

Pierwsze co to wymiana na HD, dekoder "pod pachę" i do APS-u może jeszcze nie zakończyli akcji wymiany SD na HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dekoderach SD będą działać TVN-y SD, TVP Warszawa, TV Puls, TVP1 SD, TVP2 SD, jak jeszcze nie padną uprawnienia

Ale jak padną uprawnienia to będzie błąd 09 którego nie da się usunąć, więc trzeba wymienić dekodery na HD bo nie ma możliwości ponowienia sygnału jak padną uprawnienia

Edytowane przez amq0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...