Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W rezerwacji na MUX4 jest napisane, że maksymalnie połowa programów może należeć do Polsatu, a minimum druga połowa ma być od innych nadawców, dlatego są tam obecnie tam zarówno Polsaty, jak również Kino Polska czy Comedy Central. Mowa jest jednak o kanałach płatnych - kodowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, PowerTV napisał:

W rezerwacji na MUX4 jest napisane, że maksymalnie połowa programów może należeć do Polsatu, a minimum druga połowa ma być od innych nadawców, dlatego są tam obecnie tam zarówno Polsaty, jak również Kino Polska czy Comedy Central. Mowa jest jednak o kanałach płatnych - kodowanych.

A gdyby okazało się że ten mux będzie od kodowany to udostępniłby Pan kanał filmowy Filmax bo ma ciut ciekawszą ofertę oczywiście wieczorną od Anteny HD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw spytaj Polsat co będzie chciał tam nadawać. 

Nie przypuszczam aby bez zmiany decyzji rezerwacyjnej mogli przejść na FTA. A jeśli ta decyzja się zmieni, to mogą się zmienić także proporcje kanałów własnych i innych nadawców.

W tym momencie wszystkie scenariusze są możliwe. 

 

Także ten że zostanie stworzony nowy płatny pakiet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie do końca. Z tego co pamiętam na liście kanałów jakie można było nadawać w MUX4 były też kanały FTA a same Wydarzenia 24 jeszcze jako Superstacja na niej fugurowały. Stąd też uważam że forma emisji jest w tym przypadku wedle uznania Polsatu Box. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dvbtowiec napisał:

 

Nie przypuszczam aby bez zmiany decyzji rezerwacyjnej mogli przejść na FTA.

Hmm... a casus Wydarzenia 24? Teoretyczne fantazjowanie: Przechodzą na DVB-T2. Pojemność kanałów kodowanych zmniejszają do jakiegoś tam "0,0000...01 Mb/s", bo i tak nikt nie będzie miał do nich dostępu a resztę miejsca wykorzystują na kanały FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat tłumaczy emisję Wydarzenia 24 jako test w MUX4.

Mogą być dwa scenariusze, kanał zniknie z MUX4 gdy pozwolenia na testy się skończą, albo wejdą w regularną emisję, za zgodą urzędów, po zmianie decyzji rezerwacyjnej.

Przekonamy się 28 marca, czy w pierwszych rejonach W24 zostaną w MUX4 po przełączeniach.

 

Sam nadawca niczego nie komunikuje oficjalne, zatem pozostaje czekać na rozwój wydarzeń i raporty kolegów z województw które pierwsze się przełączą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to do końca końca przejścia na DVB-T2 można uznać W24 jako TEST. Sytuacja jest bardzo enigmatyczna i podejrzewam że sam Polsat nie wie na czym stoi i dokumenty krążą między urzędami co zrobić.

Edytowane przez Zeusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też widzę możliwość zapłacenia za usługę. Wy wyżej pisaliście, że dostaliście listy pisemne do skrzynek pocztowych. Ja kiedyś też miałem tą usługę i mam ją do tej pory przypisaną w iCOK. Nie dostałem żadnego listu, ani elektronicznego powiadomienia nt. TV Mobilnej. Jedyną ostatnią rzeczą była informacja o likwidacji TVN Style i nic więcej nie dostałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, maks27 napisał:

Przed chwilą sprawdziłem i z poziomu ICOK nadal jest możliwość doładowania/przelewu na konto przypisane do dekodera w prepaid.

Ja bym się ICOK-iem za bardzo nie sugerował, bo na przykład u mnie wciąż widnieje numer kupiony w sieci Cyfrowy Polsat, a od lat jest on już w innej sieci. 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...