Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też dzisiaj dostałem list od Polsat Box. No nic trzeba będzie kupić dekoder DVB-T2 i zostaje FTA. Ja poczekam i będe obserwował rozwój wydarzeń.  Ale pewnie szanse na reaktywacje płatnego pakietu w naziemnej przez Polsat z dekoderem DVBT2 marne.  Pakiet satelitarny na umowe czeka do kupna:)  Ofera kanłów w TV Mobilnej była dla mnie ciekawsza niż w pakiecie S na satelicie. Za te pieniądze była super. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będzie ciekawie. Nadawanie kodowanego pakietu w próżnię będzie bardzo kosztowne. Sądzę że Polsat ma już dogadany z Urzędami jakiś ruch w tej sprawie.

Być może nastąpi zmiana decyzji rezerwacyjnej i MUX4 pozostanie w rękach Polsatu do wykorzystania na kanały niekodowane, na które będzie udzielona licencja naziemna.

Równie dobrze może zaoferować sprzedaż miejsca konkurencji i na tym czerpać zyski, choć to mniej prawdopodobny wariant w sytuacji gdy samemu się posiada duże portfolio kanałów.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie takie jak w testowym multipleksie BCAST w Warszawie i Wrocławiu.

Ja bym się nie pogniewał za @STARS.TV, TV Republika i EWTN.

 

@tvosobista1hd mylisz się, masz złe informacje. Tele5 było ale to stare dzieje. Tutaj masz aktualną informację:
https://medialubuskie.eu/index.php/aktualnosci/228-dolny-slask-zmiany-na-mux-l7

 

Edytowane przez DanielK
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli usługa TV mobilne znika zostanie wyłączona to ktoś ma harmonogram kiedy w danym województwie zostanie wyłączona kiedy użytkownicy którzy posiadają tą usługę nie będą mogli oglądać kanałów kodowanych czy to następni dniu którym dane województwo będzie przechodziło DVB-T2 czy wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dvbtowiec napisał:

Ale pierwszy etap już za niespełna miesiąc i obejmuje 1/4 kraju.

....

Nie przesadzaj. To raptem dwa województwa z jednym dużym miastem ;)

Szkoda. Miałem nadzieję, ze dalej pociągną usługę. Będę musiał rodzicom jakiejś alternatywy poszukać ale w tej cenie będzie ciężko.

Edytowane przez Pawel
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dvbtowiec napisał:

Ale pierwszy etap już za niespełna miesiąc i obejmuje 1/4 kraju.

To takie aptekarskie trochę :)

2 minuty temu, Pawel napisał:

Nie przesadzaj. To raptem dwa województwa z jednym dużym miastem ;)

Więc to bardziej 1/8 kraju jeśli być precyzyjnym

Dobrze jest być precyzyjnym, bo w tedy nie dochodzi do nieścisłości 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartosz10 Twoje aptekarskie uwagi więcej zamieszania robią.

Ostatni Twój wpis niczego nie wnosi do tematu. 

Tak się czepiasz jal z tymi słynnymi już 2 miliardami. 

Precyzji zabrakło Tobie, gdyż liczyłeś od czerwca. 

Mamy miesiąc po miesiącu dwa kolejne przełączenia, co razem daje 1/4 a nawet więcej kraju. 

Naprawdę Panowie :)

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dvbtowiec napisał:

Ale pierwszy etap już za niespełna miesiąc i obejmuje 1/4 kraju.

35 minut temu, dvbtowiec napisał:

Mamy miesiąc po miesiącu dwa kolejne przełączenia, co razem daje 1/4 a nawet więcej kraju. 

Naprawdę Panowie :)

Najpierw pisałeś o I etapie, więc do niego się odnosiłem i ten etap obejmie 1/8 kraju

Więc nie zmieniaj zdania jak popełniłeś błąd 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bartosz10 napisał:

Najpierw pisałeś o I etapie, więc do niego się odnosiłem i ten etap obejmie 1/8 kraju

Więc nie zmieniaj zdania jak popełniłeś błąd 😉

Jak sam zauważyłeś, warto być precyzyjnym. Precyzyjnie to wyprostowałem Twoje aptekarstwo dotyczące 1.5 roku, którego się czepiłeś, to się potem podczepiłeś pod wypowiedź innego użytkownika z 1/4, jakby dwadzieście kilka dni robiło jakąś dramatyczną różnicę. Piaskownica. 

 

To o co sie tak bohatersko i z dumą spierasz ma trzeciorzędne znaczenie.

Nie mam mapek w głowie precyzyjnie, wydawało mi sie że obszar jest większy od razu, ale wiadomo o co chodzi, spora część kraju zostanie przełączona już w marcu i kwietniu, a to prawie 2 lata do końca rezerwacji. 

Masz problem z zaokrągleniami. Szkoła chyba słabo przygotowała w temacie. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć W dniu 28 lutego 2022 r. otrzymałam pismo bez daty (tylko luty 2022 r.) nadane w dniu 24 lutego 2022 r. Informują w nim „Od 9 lutego 2022 r. Cyfrowy Polsat zaprzestanie sprzedaży usługi TV Mobilna, a dokonanie zasilenia (zakupu) pakietu TV Mobilna na kolejne okresy nie będzie już możliwe”. Coś tu jest jednak nie tak. Informują mnie o zaprzestaniu sprzedaży po fakcie.

.

Przyzwoitym byłoby poinformowanie o tym w terminie 30 dni przed datą 9 lutego 2022r. a nie nadawanie przesyłki 15 dni po tej dacie. Dalej informują o tym iż TV Mobilna będzie wyłączana od 28 marca 2022r. Pomimo moich wielokrotnych kontaktów z  konsultantami telefonicznie i poprzez czat nie potrafili oni odpowiedzieć na pytanie co dalej z TV Mobilną. Mieli kilka lat na przygotowanie się do zmiany standardu nadawania na DVB-T2 i zaplanowanie co dalej.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Bartosz10 napisał:

 

Byłoby ok, ale zasiliłam konto na kolejne 12 miesięcy w dniu 6 lutego

Pakiet na kolejne 12 miesięcy aktywny od 14 lutego

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...