Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie wspominają, więc może tak być jak właśnie piszesz. Na walkę Gołota-Saleta nie pamiętam jak to wyglądało z tym doładowaniem 3+1, okaże się jak będę miał saldo w ICOK na 0 złotych. W Regulaminie "KSW 23" dla klientów TV Mobilna również piszą, że można walkę zamówić za 40 złotych 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś - od kilku godzin - kanał 36 MUX 4 Poznań-sygnał raz jest raz go nie ma. Nigdy wcześniej tak nie było. Ma to związek z pogodą? O tyle dziwne że obserwuję to na porządnej antenie jeszcze z czasów analogu skierowanej na Śrem i do tego wzmacniacz Alcad. Na zwykłej antenie stacjonarnej od tv 14' sygnał stabilny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji - jak wiemy w ofercie TV MOBILNEJ jest Radio Plus 92.8 (Toruń). Juz 1 lipca zgodnie z decyzją EUROZET Radio Plus Toruń zostaje przekształcone w Radio Zet Gold. Czy jest to powód do możliwości rezygnacji z usługi?

Pytam się hipotetycznie, bo nie wiem jak wygląda ta sprawa w przypadku stacji radiowych - ws. telewizji - wiadomo - jeśli np. sportowy kanał zastapi sportowym, uniwersalny uniwersalnym to jest ok. A jak jest w przypadku radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja także chciałbym ze względu na kanały sportowe, tylko że te dekodery to straszny [beep] ( nawet ponoć telegazety nie obsługują).

Pewnie w APS są takie opcje umowy.

Ciekawa tez jest opcja pakietu rodzinnego za 14,90 zł (tylko pytanie czy też z opcją na 15 m-cy da się i dekoderdem HD na udostepnianie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli interesuje Cie odbiór na urządzeniach mobilnych, to w ramach umowy 29 miesięcznej, 6 miesięcy bez opłat i 23 po 9,90 lub bez umowy dekoder M-T 5000 jest za 329 zł, gdzie też masz pół roku za darmo programy extra. Jeśli chcesz z oferty korzystać cały czas, zwłaszcza jeśli chodzi o płatne programy, to lepsza jest umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ale przecież, 29*9,9zł+99zł to więcej niż 329 zł. Czy to działa tak, że przy pierwszej opcji płacę OBOWIĄZKOWO przez 29 miesięcy 9,9 zł, przez 6 miesięcy mam gratis pakiet extra, natomiast po tym okresie mogę doładować za 119 zł na 12 miesięcy pakiet extra, natomiast przy drugiej opcji płacę tylko JEDNORAZOWO 329zł i mam wtedy przez 6 miesięcy mam gratis pakiet extra, natomiast po tym okresie mogę doładować za 119 zł na 12 miesięcy pakiet extra. CZY JA TO DOBRZE ROZUMIEM-bo chyba w mojej sytuacji lepiej zapłacić jednorazowo 329 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ale przecież, 29*9,9zł+99zł to więcej niż 329 zł.

 

Płacisz 23 miesiące , czyli 23 x 9,90 złotych czyli wychodzi 326,70 zł , czyli taniej, ale musisz być z nimi 2,5 roku. Jak chcesz prepaid to może wyjdzie taniej, ale masz jednorazowy wydatek za modem, plus potem ładowanie, więc się to zwróci, ale po pewnym czasie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w ofercie z umową mam 6 miesięcy pakietu extra, bez umowy jest to samo. Przy umowie płacę 29(nie wiem dlaczego napisałeś, że 23) miesięcy(a po 6 nie mam pakietu ekstra). Czyli wychodzi 29*9,9+99=386,1. Przecież obie te oferty umowa i bez umowy to jest to samo, tylko płatność rozkłada się na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze przeczytasz do zobaczysz że po "6 miesięcy pakietu ekstra" jest napisane "w prezencie" , Czyli jak wybierzesz umowę, okres to 29 miesięcy, gdzie pierwsze 6 miesięcy jest gratis, a następne 23 miesiące po 9,90. I pakiet ekstra to kanały kodowane, płacisz abonament i je masz. W ofercie pre-paid płacisz od razu 329 złotych, i masz kanały eksta przez 6 miesięcy za darmo, jak chcesz je mieć dalej, musisz doładować konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam problem z odbiorem programów z MUXa 4. Dekoder przy automatycznej instalacji nie wykrywa ich. Winna jest zapewne antena, bo pokazuje zasięg na minimum. Bezpłatne programy z pozostałych MUXów działają poprawnie. Czy istnieje jakaś pokojowa (wewnętrzna) antena, na której dam radę złapać MUXa 4? Żona nie pozwoli mu na wiercenie w ścianie i montaż na balkonie, więc przydałaby się jakaś antena pokojowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...