Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że jednak nie dziwne, gdyż na tym samym kanale (37) nadaje MUX2 z Przysuchy z mocą 50kW i pewnie zakłóca sygnał TV Mobilnej, stąd jedyny możliwy odbiór, to ten z Radomia. Na tym samym kanale znajduje się jeszcze TVP2 w Siedlcach (300kW), oraz Polsat w Skierniewicach (1kW, ale za to z porządnej lokalizacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały MUX 4 zostały aktywowane i już wszystko działa.

 

Jednak zdarzy się, że i te z MUX 4 przycinają się, i te z NTC.

 

Czy może spróbować tą kierunkową odwrócić w stronę Radomia, a podłączyć pod dekoder drugą antenę siatkową skierowaną na Raszyn i odbierać z niej NTC?

 

W ogóle u mnie tak jest, że na symetryzatorze NTC działa dobrze, jak był zasilacz i te starego typu płytki to zasięg i jakość skakały i obraz się zacinał co chwila..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów muszę się zwrócić o pomoc, bo już nie wiem jak to pojąć ;)

 

Było na Warszawę ustawiona antena kierunkowa, działały wszystkie no ale czasem przycinały te NTC jak i MUX 4.

 

Odwróciłem ją odwrotnie, czyli plecami do Warszawy (potem posłużyłem się programem na Androida, był to zły kierunek jeśli chodzi o Radom) no ale Moc kanałów z Raszyna skoczyła do 100%, a MUX 4 jeszcze bardziej spadł.

 

Ustawiłem ją więc prawidłowo na Radom, w oparciu o aplikację w telefonie, efekt? Ani jednego kanału MUX 4, a NTC z Warszawy (PKiN)

 

Ustawiłem więc jak była, ale bardziej nakierowałem na Pruszków (Bo tam też chyba jest MUX 4). W Efekcie jest jak było pierw z tym, że troszkę mniejsza jest jakość NTC i jedne jak i drugie czasem przycina. A MUX 4 łapie nadal z K31 czyli Radomia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdzasz czy jesteś w zasięgu, dopiero potem możesz się rejestrować. Bardzo dużo osób tutaj kupuje urządzenia w ciemno a potem ma pretensje do tego, że nie da się nic odebrać, albo sa problemy. Jeżeli mieszkasz w dużym mieście lub aglomeracji, to nie powinieneś się martwić o odbiór, w przeciwnym wypadku może ciebie czekać zakładanie dodatkowej anteny i ustawianie na najbliższy nadajnik TV Mobilnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babcia ma już dvb-t i łapie u nas mux4. Wujek teraz rezygnuje z CP i muszę mu kupić jakiś dekoderek. Właśnie się zastanawiam nad tym od Polsatu.To ile jest tej promocji?

 

Jeśli się nie zdecyduje na ten dekoder polsatowski to co innego polecacie? Styczność miałem tylko z cabletech urzu83 i drugiego takiego chyba nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One są tam po to aby nikt nie mógł się przyczepić do oferty, ponieważ domyślnie połowa programów operatora/właściciela może stanowić zawartość multipleksu. Tak zostało ustalone w konkursie na operatora telewizji mobilnej DVB-H (obecnie przerobionej na DVB-T).

SD+LD: Polsat News, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Film

LD: Polsat, TV 4

Radio: Radio PiN

 

Czyli siedem.

 

Resztę oferty stanowią:

SD+LD: Comedy Central (Viacom), Nickelodeon (Viacom), Kino Polska (SPI), TVP Seriale (TVP)

LD: TVP 1 (TVP), TVP 2 (TVP), TVN (TVN), TV Puls (Puls)

Radio: RMF FM (Bauer), RMF Maxxx (Multimedia), Radio Zet (Eurozet), Antyradio (Eurozet), Radio Plus (Eurozet+Time), Złote Przeboje (Agora), TOK FM (Agora), Radio Roxy (Agora), ESKA Rock (ZPR), Radio Bajka (Fundacja Bajka), PR Trójka (Polskie Radio)

 

Bez radia wychodzi 8 programów telewizyjnych, z radiem 19 programów.

 

* SD - 720x576 - do odbioru stacjonarnego

* LD - 352x288 - do odbioru mobilnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez radia wychodzi 8 programów telewizyjnych, z radiem 19 programów.

 

Programów telewizyjnych jest 9, a radiowych 12, razem 21.

 

Polsat NEWS w SD jest nadawany podwójnie, w układzie kanałów CP znajduje się następująco:

 

5. Polsat News

PID: video 201, audio 301, pcr 201. sid 101, tsid 61441, onid 8808

30. Polsat News

PID: video 201, audio 301, pcr 201. sid 109, tsid 61441, onid 8808

 

Druga kopia nadawana wykrywana jest przez dekodery T-HD 1000, T-HD 200 i T-HD 210 jako nie kodowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam,mam problem z odbiorem mux 4.

mieszkam w Radziejowicach koło Warszawy.

korzystałem z anteny siatkowej obróconej o 90* i sygnał był,ale czasem szatkowało obraz.pomyślałem, że to wina anteny i kupiłem kierunkową Yagi T2.po ustawieniu okazało się ,że jest podobna sytuacja co z siatkową.przez pewien czas było ok czasem sygnał skakał czerwone-zielone,obraz szatkowało ale był.w sobotę niestety sygnał całkiem zginął.dzisiaj próbowałem antenę ustawić od nowa i w ogóle mi nie łapie zasięgu,paski nawet na chwilę się nie podnoszą.wymieniłem kabel bo myślałem,że może to jego wina i dalej nic.pozostałe mux-y odbierają bez problemu.dzwoniłem do cp a facet kazał mi antenę korygować więc kręciłem a sygnału dalej nie wyłapałem.czy może to być wina słabego sygnału czy może coś z tym ich dekoderem jest nie tak.dziwi mnie tylko to że reszta odbiera bez żadnych szmerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Może ma ktoś jakieś informacje czy TV mobilna będzie zmieniać teraz po wyłączeniu analogu kanały na docelowe, czy będą się "kisić" na tymczasowych kanałach aż do 2015 roku :?:

Interesują mnie głównie nadajniki w Tarnowie i Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu załączam LINK, gdzie można poczytać o planach kanałowych wykorzystania częstotliwości DVB-T w okresie przejściowym oraz docelowym, w tabelach są obecne jak i przyszłe MUXy, oraz mapki, ale nie na razie to bym się nie nastawiał na szybki rozwój oferty od Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gala KSW23 będzie dostępna w cenie 40 zł w systemie pay-per-view (PPV) dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz platformy ipla. Dostęp do gali będzie możliwy także w DVB-T (w ramach usługi TV Mobilna).W ramach promocji użytkownicy usługi TV Mobilna i dekoderów DVB-T w opcji prepaid, którzy od 24 maja zasilą swoje konto na kwotę 119,40 zł (doładowanie za 6 m-cy z góry) uzyskają bezpłatny dostęp do Gali KSW23. Przekaz z gali w Ergo Arenie w ramach TV Mobilnej będzie nadawany w tradycyjnym formacie (SD) na kanale 99. w dekoderach DVB-T. Gala KSW23 rozpocznie się o godz. 20.00, a już od godz. 19.30 dla widzów Cyfrowego Polsatu i ipla będzie dostępne studio prowadzone przez dziennikarzy Polsatu Sport. Pierwsza walka wieczoru została zaplanowana na godz. 22.30.

 

żródło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...