Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W weekendy mam darmowe rozmowy, więc zadzwoniłem do Centrum Obsługi Klienta, po 11 minutowej rozmowie pani konsultant stwierdziła:

"Czy zmieniał pan miejsce użytkowania dekodera?", "A może pan zmieniał częstotliwość?" , "Przywracał pan ustawienia fabryczne?" , "To ja panu wyśle na nowo uprawnienia do karty, to powinno przywrócić sygnał Radia Plus zamiast Radia Zet Gold" . Wnioskując rozmowę oni w COK jeszcze nie wiedzą że nastąpiła taka zmiana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ponieważ 23 lipca zostanie wyłączony analog, to CP powinien jakos się ustosunkowac co dalej z tym produktem- po wyłączeniu analogu nie będzie już okazji aby sprzedać ten produkt, bo ci co zakupili tuner raczej nie będa chcieli go wymieniac, chyba że pojawi się atrakcyjna oferta.

 

CP miał chyba do 30 czerwca w tej kwestii zająć stanowisko ale może przy okazji raportu za II kwartał CP w sierpniu dowiemy się czegoś więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak antene ustawilem w pol V tylko tyle ze jakies 20 m jest drzewo i w oddali bloki. Ale sproboje moze na jesieni jak liscie opadna czy cos z tego wyjdzie.

Co dziwne na samym symetratorze sygnal z Kielc i Tarnowa mux-ow jest ok.Do tv mobilnej zalozylem LNA-177 i zasilacz i glucho bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sygnał próbujesz odebrać na zwykłym zewnętrznym odbiorniku dvb-t, czy na telewizorze. Jak na telew. to spróbuj wybrać kanały na pilocie 55-63 (ręcznie, nie poprzez przełączanie następny<>poprzedni).

 

Jeżeli mimo tego nie masz odbioru, to pozostaje jeszcze odbiór na kanale 38 z Głogowa (Młp.)/Rzeszówa bądź na kanale 44 z Kielc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mapie widze większy zasięg nadajnika w Mosinie/Poznaniu. Wydaje mi się , że w Krzywiniu nie było żadnego sygnału na mapce na stronie CP.

PS: Zaglądłem na stronę : http://www.dvbtmap.eu/mapcoverage.html?chid=8720 i widzę że w Lesznie z nadajnika Zielona Góra jest więcej żółtego niż było , widzę że z Mosiny jest jeszcze lepiej.

Mam pytanie , czy w Lesznie lepiej odbierać nadajnik Mosina czy jednak Zielona Góra? W ogóle jak zamówić tą usługę , bo na stronie się nie da, gdyż wyskakuje mi informacja o braku zasięgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapki zasięgu na stronie dvbtmap należy traktować tylko jako poglądowe źródło informacji, gdyż nie uwzględniają one wielu zjawisk, jak chociażby refrakcji sygnału. Z tego co można wyczytać na poprzenich stronach, to chyba jeszcze nikomu nie udało się odebrać tych sygnałów w Lesznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...