Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też chciałbym aby w naziemnym PolsatBox były dostępne moduły, ale...

Z modułem CAM w ofercie naziemnej jest kilka problemów, a najważniejszy to brak kanałów na liście programów w telewizorze. Ile ludzi sobie z tym poradzi?

 

Mam doświadczenia z modułami CAM platform satelitarnych na różnych odbiornikach, ale wiem, że z punktu widzenia sprzedaży tego to temat rzeka, a ludzie naprawdę tego nie ogarniają.

Ludzie nie wiedzą jak wykonać automatyczne wyszukiwanie programów w swoim telewizorze a co dopiero wyszukać pakiet zakodowany....

 

Dodatkowo CI+ i ECP nie ułatwiają życia.

Edytowane przez DanielK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to pozostają tylko normalne moduły operatora dla programów  sat czy tv kablowych. 

 

Powinniśmy się cieszyć że tv naziemna jak i satelitarna  nie  wymaga dla nich certyfikowania tak jak to ma tuvusat gdzie moduł działa w FullHD albo 4k tylko w tv z certyfikatem tuvusat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy dostępu do danych, ale faktem jest że wśród swoich znajomych, rodziny, nikt nie pytał, nie interesował się tą usługą.

Byłoby to zgodne z moimi przewidywaniami. Nie ten target.

Ci co chcieli mieć sport, już go mają w innej drodze dystrybucji od dawna.

Naziemny odbiorca oczekuje taniej formy odbioru, bez wiązania się długoterminowymi umowami.

Myślę że CP dużo więcej by na tym MUX zarobił z reklam, gdyby umieścił w nim kanały bezpłatne.

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, support458 napisał:

Poczekaj jak MUX3 zmigruje do DVB-T2 wtedy zacznie się ruch. Miliony ludzi dalej ogląda na starych dekoderach. Nawet instalują anteny na MUX8.

Hahaha... Ktoś kto miał w nosie darmowe kanały komercyjne, bo wystarczały mu kanały TVP w starym systemie, po przejściu MUX 3 na nowy system ma się nagle zainteresować płatnymi kanałami komercyjnymi? Niezły odlot w tym Polsacie. 😂

Edytowane przez vigoo
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vigoo napisał:

Hahaha... Ktoś kto miał w nosie darmowe kanały komercyjne, bo wystarczały mu kanały TVP w starym systemie, po przejściu MUX 3 na nowy system ma się nagle zainteresować płatnymi kanałami komercyjnymi? Niezły odlot w tym Polsacie. 😂

 

Pożyjemy zobaczymy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dvbtowiec napisał:

Myślę że CP dużo więcej by na tym MUX zarobił z reklam, gdyby umieścił w nim kanały bezpłatne.

 

Oczywiście, że tak! Nie mówię już tutaj o tych najlepszych kanałach Polsatu, ale przecież mają Polsat 2, który tak naprawdę jest kopią Polsatu, TV Okazje, 3 kanały, które teoretycznie nadają a w rzeczywistości nikt nie ma do nich dostępu. Polsat Seriale, też nie oferuje większej ilości treści niż kanały dostępne w NTC.

Edytowane przez September77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2022 o 15:23, support458 napisał:

Poczekaj jak MUX3 zmigruje do DVB-T2 wtedy zacznie się ruch. Miliony ludzi dalej ogląda na starych dekoderach. Nawet instalują anteny na MUX8.

Jak Polsat jeszcze będzie miał częstotliwości tego MUX-a w ponownie przyznanej rezerwacji od UKE. Z tego co ja wiem UKE otrzymuje dużo skarg od obywateli/widzów NTC w Polsce na temat tego MUX-a że jest kodowana oferta i marnowanie cennych częstotliwości naziemnych. Ogólnie ludzie chcą kolejnych darmowych kanałów w to miejsce i by ten MUX był właśnie pod kolejne nowe kanały komercyjne FTA w Polsce. :-)

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2022 o 21:38, pablo21 napisał:

Jak Polsat jeszcze będzie miał częstotliwości tego MUX-a w ponownie przyznanej rezerwacji od UKE. Z tego co ja wiem UKE otrzymuje dużo skarg od obywateli/widzów NTC w Polsce na temat tego MUX-a że jest kodowana oferta i marnowanie cennych częstotliwości naziemnych. Ogólnie ludzie chcą kolejnych darmowych kanałów w to miejsce i by ten MUX był właśnie pod kolejne nowe kanały komercyjne FTA w Polsce. :-)

Oczywiście, ale nikt ci nie odda biznesu bez walki :) Nie ma takich szans.. U nas w PL nawet moda na dublowanie kanałów, aby tylko nic nowego nie dawać FTA, gdyby mogli to wszystkie muxy by zakodowali, dobrze że jest tylko jeden kodowany :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, September77 napisał:

Według DigitalBitrate w MUX 4 pojawiła się nowa pozycja o nazwie HbbTV! Jest to plansza informująca o Polsat GO dostępnego za pomocą tej technologii! 

 

https://www.digitalbitrate.com/dtv.php?mux=MUX4&pid=8189&live=13&sec=0&lang=en

 

Może ktoś wytłumaczy jak to odebrać na ich dekoderze, który nie ma dostępu do internetu😂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...