Skocz do zawartości

TV Mobilna


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Guzik mnie to obchodzi cyfrowy Polsat blokuje częstotliwości na swoim gdzie mógł sobie wsadzić te kanały które startował do mux 1 lub 8 a tak strzelili sobie w kolano i przez k**wa ostatnich latach co robiła wykupywała udziały innych nadawców bo wiedziała że źle zrobili a z tych kanałów zrobili gnioty powtórkowe. Mam nadzieję i głęboko w to wierze że jak w 2023 roku na trzeźwo KRRiT nie popełni tak głupiego błędu a jak się zdarzy wybierze cyfrowy Polsat to będą musieli urozmaicić ofertę dla wszystkich widzów dla biednych i bogatych FTA bo od zarabiania mają evobox i iple i kanały sportowe premium super hd

Edytowane przez tvosobista1hd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Specjalista Cyfrowy Polsat

Czy w związku z tym, że Polsat planuje rozbudowę i zwiększenie mocy swoich nadajników mux-4 w dwóch etapach (najbliższy już 28-30 czerwiec) I i II (następny we wrześniu) nastąpi?

- poprawa jakości na porządne SD lub HD

- zmiana oferty programowej i/lub usunięcie pozycji radiowych z tych nadajników

- powstanie nowej oferty związanej z "tv mobilną"

- udostępnienie w ramach starej/nowej oferty nowych odbiorników/tunerów

- czy "Polsat Box", to nazwa nowego tunera?

- Czy Polsat News zostanie zastąpiony kanałem Wydarzenia 24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, HansKlos napisał:

@Specjalista Cyfrowy Polsat

Czy w związku z tym, że Polsat planuje rozbudowę i zwiększenie mocy swoich nadajników mux-4 w dwóch etapach (najbliższy już 28-30 czerwiec) I i II (następny we wrześniu) nastąpi?

- poprawa jakości na porządne SD lub HD

- zmiana oferty programowej i/lub usunięcie pozycji radiowych z tych nadajników

- powstanie nowej oferty związanej z "tv mobilną"

- udostępnienie w ramach starej/nowej oferty nowych odbiorników/tunerów

- czy "Polsat Box", to nazwa nowego tunera?

- Czy Polsat News zostanie zastąpiony kanałem Wydarzenia 24

 

Prace konserwacyjne mają na celu poprawę jakości odbioru. Aktualnie nie posiadam informacji na temat zmiany oferty, jak i nowych urządzeń.

20 godzin temu, Poland napisał:

Ja dodam jeszcze jedno pytanie: Czy są szanse na pełne odkodowanie sygnału MUX4 i rozszerzenie zasięgu takich kanałów jak Polsat 2 czy po stronie stacji zewnętrznych Tele 5 i paczki stacji radiowych?

Nie mam informacji na temat odblokowania MUX4. Obserwuj naszą stronę, a nic Cię nie ominie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

 

Prace konserwacyjne mają na celu poprawę jakości odbioru. Aktualnie nie posiadam informacji na temat zmiany oferty, jak i nowych urządzeń.

Nie mam informacji na temat odblokowania MUX4. Obserwuj naszą stronę, a nic Cię nie ominie.

Prace konserwacyjne i poprawa jakości odbioru 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, G2000 napisał:

Z tego co widzę CP ma prawa do tego MUX-u do 31 grudnia 2023. Co później? Konkurs czy przedłużenie z automatu tak jak ma to miejsce przy kanałach telewizyjnych już nadających na MUX-ach.

 

W obecnej sytuacji nie ma to większego znaczenia. Trudno mi uwierzyć w to, że ZAKUP NOWYCH i ZWIEKSZENIE MOCY istniejących nadajników, to tylko w celu poprawy(?) jakości odbioru. Trudno też nazywać to pracami konserwacyjnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2021 o 07:41, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Nie mam informacji na temat odblokowania MUX4. Obserwuj naszą stronę, a nic Cię nie ominie.

W takim razie składam pomysł by takie odkodowanie sygnału zostało dokonane gdyż nowych widzów raczej nie ucieszą śmieci na liście kanałów w dekoderze a takimi niestety są kodowane stacje w MUX4. Można tutaj zarówno dodać nowe stacje z Polsatem 2 na czele jak i odkodować chociażby paczkę stacji radiowych czy Tele 5 których to obecność w obecnej formie jest obciachem zważywszy na to że na satelicie czy nawet innych multipleksach naziemnych (w przypadku Piątki) są one niekodowane. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej poszedł w kierunku uzupełnienia oferty MUX1 i MUX2 a więc wspomniany Polsat 2, Polsat Rodzina, Polsat News, Polsat Music, Disco Polo Music, Polsat Film, Polsat Doku czy te trzy nowe kanały zaś po stronie zewnętrznej obok Tele 5 i stacji radiowych na przykład EWTN Polska, TV Republika, TVC, TVS, Stars TV, P1 czy Red Carpet. W przypadku MUX4 zresztą nawet reinkarnacja ATM Rozrywki nie byłaby głupim pomysłem - ważne żeby było co odbierać a nie patrzeć się w czarny ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Poland napisał:

Ja bym raczej poszedł w kierunku uzupełnienia oferty MUX1 i MUX2 a więc wspomniany Polsat 2, Polsat Rodzina, Polsat News, Polsat Music, Disco Polo Music, Polsat Film, Polsat Doku czy te trzy nowe kanały zaś po stronie zewnętrznej obok Tele 5 i stacji radiowych na przykład EWTN Polska, TV Republika, TVC, TVS, Stars TV, P1 czy Red Carpet. W przypadku MUX4 zresztą nawet reinkarnacja ATM Rozrywki nie byłaby głupim pomysłem - ważne żeby było co odbierać a nie patrzeć się w czarny ekran.

Człowieku DVB-T nie jest z gumy. Nie zmieści się 20 kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Poland napisał:

Podałem przykłady stacji jakie mogłyby trafić do tego multipleksu a ich samych może być osiem lub maksymalnie dwanaście.

W ten sposób , to faktycznie TV mobilna, będzie musiała być "mobilną" (a wiemy, że nie jest). Max 8 i to w samym SD, bo inaczej będziemy mieli, to co mamy, czyli "VHS" 😉
I po cho... te programy radiowe?

Edytowane przez HansKlos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mateusz2006 napisał:

Uważam że stacje radiowe powinny być odkodowane na MUX 4 w celu sprawdzenia działania kanałów w telewizorze i docierania do Polonii przez dosyły z satelity.

 

Co tu testować? Dodanie nowych nadajników i zwiększenie moc MUX-4, które mają być wdrażane od poniedziałku, to zwykle DVB-T, czyli to co już śmiga w eterze. Swoją drogą, mam nadzieję, że Polsat po zmianach nadajników, zdejmie to głupie oznaczenie na PN, że to kanał kodowany i będą go widziały wszystkie urządzenia. Taki paradoks, niby odkodowany, ale nie dla wszystkich.

Dosył z satelity? Tele 5 dla polonusów 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższych dniach znacznie powiększy się zasięg MUX-4. Wielu z Was zyska możliwość odbioru Polsat News. Kolejny etap uruchamiania nadajników ma nastąpić 1 września. Tego dnia też Polsat News na tym multipleksie ma być (najprawdopodobniej) zakodowany i zastąpiony nowym: Wydarzenia 24. Może wtedy będą jakieś roszady kanałów, może się coś zmieni ale nie musi.

Czekamy na oficjalne komunikaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DanielK napisał:

Kolejny etap uruchamiania nadajników ma nastąpić 1 września. Tego dnia też Polsat News na tym multipleksie ma być (najprawdopodobniej) zakodowany i zastąpiony nowym: Wydarzenia 24.

Niech kodują. Nikt przez to specjalnie nie pobiegnie po abonament żeby ich oglądać. Samo szyfrowanie kanałów informacyjnych i to w dodatku z reklamami przy założeniu że praktycznie każdy w dzisiejszych czasach ma dostęp do internetu jest jakimś nieporozumieniem. Dzisiejsza telewizja emitująca w większości ogłupiające programy to złodziej czasu.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...