Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro nikt inny praw nie kupił, a dotychczasowy licencjobiorca ich nie przedłużył, tzn. że na to chyba kasy nie ma :(.

Niewykluczone też że właściciel tych praw krzyknął sobie większą sumkę za nie i nie ma w Polsce zainteresowanego kanału tymi prawami. A może i oglądalność wielka nie była. Różnie może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda pisałem o tym w temacie o CANAL+ Sport, ale napiszę i tu. Marcin Grzywacz, twarz stacji, a raczej głos odchodzi ze Sportklubu. Komentował mecze Carling Cup, FA Cup, Championship i inne rozgrywki. Czyżby wkrótce w C+? ;)

 

 

Z tego co pamiętam to Basałaj w wywiadzie dla weszło powiedział, że Marcin przechodzi do nich....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe informacje

Założenie 29 lipca 2006

 

Produkty MOTOROWE:

-- Polska I Liga Żużlowa

 

PIŁKA NOŻNA:

 

- Jupiler Pro League - liga belgijska

- Liga argentyńska

 

RUGBY:

- Rugby: Rugby Super League, Puchar 4 Narodów, Challenge Cup

 

BOKS:

- Gale Bokserskie HBO

- Prizefighters – Heavyweights

 

ŻEGLARSTWO:

- Żeglarstwo: Velux 5 Ocean Challenge, America’s Cup

 

Oraz wiele innych pucharów, turniejów, sportów klubowych, ekstrymalnych i magazynów sportowych z całego świata!!!

 

Dane kontaktowe

Strona internetowa http://www.sportklub.pl/

http://www.sportklubplus.pl/

 

Historia (wg lat)

2006 Założono w dn. 29 lipca 2006

 

http://www.facebook.com/SportklubPL/info

 

Poszli na całość, dla mnie tego kanału już może nie być. Bo nic w nim nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko, ale muszę przyznać, że od straty Bundesligi nie oglądałem w dużych ilościach i regularnie Sportklubów. Jeszcze jak była brazylijska to częściej oglądałem no i puchary angielskie. Liczyłem, że będę dokładnie śledził na tych kanałach najbliższy sezon Championship. Może faktycznie robią miejsce pod Serie A, w sumie nie raz i nie dwa już tak było, że tracili dużo praw, ludzie wysyłali ich do Rumunii, a oni nabywali wartościowe prawa w zamian np. MotoGP. Taki to już kanał, że nie przywiązuje się do praw, tylko często dokonuje zmian w ofercie. Możliwości ma duże, przynajmniej walczy na innych rynkach o prawa do najlepszych lig, więc wie jak to się robi, nie tak jak u nas, że praktycznie tylko c+, a reszta nawet nie bardzo wie kiedy składać oferty, albo wcale nie ma takiej możliwości bo przetarg na nasz zaściankowy kraj się nie odbywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również oglądałem ligę brazylijską i angielskie puchary więc też mi szkoda tych praw. Teraz oglądam jeszcze NASCAR i IndyCar.

 

A co do wysyłania ich do Rumunii to masz rację. Po stracie Bundesligi też wszyscy przepowiadali koniec tych kanałów, a oni zainwestowali w inne prawa. Teraz też coś stracili, ale wcale nie jest właśnie powiedziane że nie zainwestują w coś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...