Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Została mi wolna czasza 105 cm i wolny port w diseq,odbieram 19,13,9e,i nie wiem którego satelitę podpiąć,od strony sportowej,czy 26 czy 10 lub 7 przekazy?

 

Nie uda się to !

Na 26 E teraz to ta antena 105 cm będzie odbierała ale tylko centralnie ustawiona. To samo tyczy się na przekazy 10 E oraz 7 E. Jeśli masz wolny port to wykorzystaj go na 28,2E i zezuj z 19.2 E.

Chyba że chcesz dodać drugą czaszę do tego ustawienia co masz ale w opcji multifeed na jednej antenie to nie przejdzie.

Mam drugą wolną czaszę ,arive 100 ,i ustawiony w arivie diseq1.0, a nie wiem do czego sluży diseq1.1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23.5E

3. Bundesliga

Arminia Bielefeld vs Duisburg

Niestety chyba już nie ma co się spodziewać 4:2:0, wszysko leci z Niemiec 4:2:2, łącznie z piłką kobiet.

 

255ltso.jpg

 

Kobieca bundesliga

1. FFC Frankfurt vs Turbine Potsdam

Już 60 minuta.

 

12613 H 14400

 

Łyżwiarstwo szybkie

12693 V 9600

 

4qfxs.jpg

 

Saneczkarstwo

12681 V 9600

 

Skoki narciarskie kobiet

11W

11172 H 7200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Bull Air Race Abu Dhabi 10E 12699 H 14400

Zawody z cyklu Red Bull Air Race także na Servus TV live. Wczoraj były na żywo od 12. Trochę przegapiłem wpisać info. We wtorek na tym kanale podsumowanie Rajdu Szwecji. W piątek był przekaz odcinka nr. 1 FTA, reszta niestety kodowana.

//Dziś mecz Ekstraklapy od 18 powinien być dostępny na 12,5W. W poprzedniej rundzie spotkanie piątkowe o 20:30 i niedzielne o 18:00 były dostępne na przekazach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Czy wie może ktoś gdzie oprócz TVP SPORT będzie można obejrzeć galę boksu drużyn:USA Knockouts-Rafako Hussars Poland z soboty na niedzielę?Jakiś zagraniczny kanał?Nie posiadam w/w kanału kodowanego.Może być także z innej pozycji orbitalnej.Posiadam zestaw obrotowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi (tak jak ja) popodglądać różnego rodzaju realizatorskie testy przedmeczowe, to jest okazja ze Lwowa przed spotkaniem Ligi Mistrzów. Dosył pewnie dla beIN Sports, bo mówią po francusku a i pozycja dla nich charakterystyczna 3E.

 

10973 H 9991

 

sotnxd.jpg

 

 

7E

11162 H 7500

ATP 250

Delray Beach, Floryda

Querrey vs Gonzalez

 

2ypi0qx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie może ktoś gdzie oprócz TVP SPORT będzie można obejrzeć galę boksu drużyn:USA Knockouts-Rafako Hussars Poland z soboty na niedzielę?

Spodziewaj się przekazu. WSB jest na 7E/10E zwykle. Ostatni mecz USA Knockouts był na Eutelsat 10A (10.0°E) Fréquence: 11144 - Pol: H - SR: 7200 - S2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...