Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapasu trochę jest, powinien i na mniejszych antenach świecić. Tym bardziej, że pewnie mam nie idealnie ustawiony skos konwertera bo dziś przekładałem. A do tego, przynajmniej na moich sprzętach, często było tak, że jak łapałem dosyły z ekstraklasy to traciłem te od polsatu. Jakąś szeroką wiązkę ma Atlantic Bird i muszę korygować, albo mieć wszystko średnio albo jedno kosztem drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7:00 Golf: Tajlandia Klasyczny Sport Plus HD/F+ HD

13:00 Elazigspor - Sanliurfaspor TRT1/HD

14:00 APT World Tour 500 - Rotterdam Sport Plus HD/F+ HD

15:30 Leverkusen - Wolfsburg TRT Spor/HD

16:00 Sevilla - Cordoba Sport Plus HD/F+ HD

17:30 Antalyaspor - Orduspor TRT Spor/HD

18:00 Real Madrid - La Coruna Sport Plus HD/F+ HD

18:30 Frankfurt - Schalke TRT Haber/HD

19:45 APT World Tour 500 - Rotterdam Sport Plus HD/F+ HD

20:00 Lille - Nice A Spor/HD

21:15 Belenenses - Sporting SIC Internacional, RTP Internacional

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie jest włączone kodowanie na SuperSport 6 HD (16E), a dzisiaj w ramówce mają o 15:30 spotkanie Bundesligi Bayer - Wolfsburg i o 18:00 mecz Serie A Sassuolo - Fiorentina. No i jeszcze TV5 Monde Maghreb Orient HD (26E). Tu o 16 Ligue1 PSG - Caen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zosia tak jak napisał wcześniej kolega @robsat antena 90 cm to absolutne minimum, zresztą już niedługo dojdzie do przetasowań na tej pozycji i wiele ciekawych kanałów już nie da się odebrać.

Od 20.30 na Saudi Sports 2 KVC Westerlo - KRC Genk.

Kiedy bedą te przetasowania mniej więćej,i czy wiadomo co z kanałami dubai sport?

@zosia tak jak napisał wcześniej kolega @robsat antena 90 cm to absolutne minimum, zresztą już niedługo dojdzie do przetasowań na tej pozycji i wiele ciekawych kanałów już nie da się odebrać.

Od 20.30 na Saudi Sports 2 KVC Westerlo - KRC Genk.

Przepraszam za zdublowanie posta

Została mi wolna czasza 105 cm i wolny port w diseq,odbieram 19,13,9e,i nie wiem którego satelitę podpiąć,od strony sportowej,czy 26 czy 10 lub 7 przekazy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Została mi wolna czasza 105 cm i wolny port w diseq,odbieram 19,13,9e,i nie wiem którego satelitę podpiąć,od strony sportowej,czy 26 czy 10 lub 7 przekazy?

 

Nie uda się to !

Na 26 E teraz to ta antena 105 cm będzie odbierała ale tylko centralnie ustawiona. To samo tyczy się na przekazy 10 E oraz 7 E. Jeśli masz wolny port to wykorzystaj go na 28,2E i zezuj z 19.2 E.

Chyba że chcesz dodać drugą czaszę do tego ustawienia co masz ale w opcji multifeed na jednej antenie to nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...