Skocz do zawartości

Orange TV – pytania, problemy, komentarze


przemek212121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oddajesz tylko dekoder czy cały zestaw czyli dekoder+Livebox? Wiem, że robią problemy jeżeli zdajesz cały zestaw a Liveboxa masz z jakimś adapterem WiFi przez USB - wtedy taki sprzęt przyjmują byłe Telepunkty. Jeśli nie to bez problemu można to zrobić w salonie Orange. Jak robią problemy to wejdź powiedz że tu Cię skierowała centrala, masz wpisany w system numer zlecenia wymiany i koniec. Niecała godzinka i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czemu mam czekać 3 miesiące na wyłączenie pakietu "witaj hd"? Infolinia mówiła że tylko miesiąc. Umowa nie jest już terminowa.

I druga sprawa. Konsultant jak dzwonił to obiecywał bonus za przedłużenie umowy. Wtedy nie miałem czasu, miał zadzwonić ponownie ale już nie zadzwonił. W salonie żadnych bonusów nie chcą dać (tablety za 20zł droższą umowę miesięcznie, chyba ich pogrzalo). Jak spowodować aby konsultant ponownie zadzwonił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemek212121

TP jako Marka nie ma swego szyldu, ale nadal jest jako firma która świadczy usługi Neo TV i Tel. A jeśli sa jakieś problemy to salony Orange traktują użytkowników jako intruzów TP.

Opłata za utrzymanie łącza jest chora, a teraz doszło chore opłaty za nie uzasadnione wezwanie technika. Ale jak wina leży po stronie Orange i trzeba wymienić sprzęt to jakoś Orange nie kwapi się by zwrócić kasę za dojazd do punktu wymiany i za zmarnowany czasz bo system działa wolno im.

I kiedy Bedzie nowe oprogramowanie do UHD88? wiem nigdy pewnie1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W każdej chwili można zmieniać umowę na wyższą ofertę, nieważne czy tv czy internetu.

Chyba jednak nie. Ja niedawno chciałem zmienić opcję Neostrady z obecnych 6 mbps na 10 Mbps (bo 20 i tak u mnie nie da rady) to mi "Tepsa" odmówiła twierdząc, że mogę to zrobić dopiero, jak będzie mi się konczyć moja aktualna umowa, którą mam do konca lutego 2014 roku... :?:roll: Totalnie bez sensu! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Na kanałach 138 i 139 dopiero dziś zauważyłem kanały dodatkowe nSport 36 i 37. Mam pytanie, czy nie wie ktoś od którego pakietu te kanały są dostępne?

praktycznie żadna strata bo na nsport 37 nie ma żadnych transmisji. Na nsport 36 nadawana jest multiliga mistrzów - transmisje ze wszystkich meczy ligi mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...