Jump to content
przemek212121

Orange TV – pytania, problemy, komentarze

Recommended Posts

To że czarna działa na innych dekoderach ,to owszem bo sam to sprawdziłem,ale działają tylko kanały TVP i to nie wszystkie TVP 1,2 info i coś jeszcze i finito ...tak działa na innych dekoderach i to nie na wszystkich ,tylko nie liczne i ze specjalnym oprogramowaniem ,tak więc nie zadziała żaden pakiet czy nawet TVN-y więc nie pisz że karta działa na innych dekoderach.Nie wprowadzaj ludzi w błąd ,ludziska kupują clone,splitery i lipa ...czarna nie dzieli uprawnień!!! :(

Ktoś coś wie na temat usunięcia nsport z pakietu comdort+? Dzisiaj włączam i nie ma,pisze żeby wykupić pakiet,a wcześniej było

u mnie swieci nSport, uhd 88, iptv, comfort+ z multi+

Powodzenia i wytrwałości życzę - trudno się z nimi skontaktować przez internet, a wszystkie infolinię płatne i jeszcze oczekiwanie na połączenie... W Orange coraz gorzej się dzieję...

Mnie się wydaje że czekanie tu nic nie da.Podstawa to dobrze ustawiona antena satelitarna i w miarę nowy konwerter.

ORANGE TV satelitarna ma tę przypadłość iż nie lubi mieć po drodze na kablu od anteny do dekodera ,żadnych spliterów,rozgałęźników,czy diseqów na dwie satelity,dekoder dostaje czkawki i czasami nie gra.

Wyłączasz dekoder z prądu z gniazdka...włączasz do prądu ,przechodzisz procedurę instalacji dekodera i masz nowy soft i nową listą kanałów.

Jeżeli jakiś kanał z Twojego opłaconego pakietu nie gra ,to jest to wina operatora i wtedy dzwonisz na infolinie

a inne z pakietu multi+ Ci idą ? (planete, ale kino, domo, kuchnia, teletoon, minimini)

Mi w tym roku 2 razy ginęły niektóre programy (z podstawowego pakietu!) i 2 razy reklamowałem na infolinii - coś tam w systemie "odnawiali", potem 4funtv i ruszało. Za 3-cim razem się wkurzyłem i zagroziłem, że mam ich dość - wymienili dekoder i kartę na czarne i na razie działa...

moze Miales multi+ w jakiejs promocji na kilka mies. i ci odlaczyli, chociaz minimini powinno chodzic bo jest w pakiecie podstawowym.

U mnie na białym dekoderze oznaczonym logiem TP i z białą kartą nie mogę oglądać kanałów tematycznych polsatu oraz innych które miały zostać wprowadzone na czas.

i jeszcze jedno na mozaice (kanał 0) część kanałów stopklatkuje a część nie.

Co trzeba zrobić aby tak się nie stało?

U mnie na białym dekoderze oznaczonym logiem TP i z białą kartą nie mogę oglądać kanałów tematycznych polsatu oraz innych które miały zostać wprowadzone na czas.

Mowa o kanałach HD? Może synchronizacja ci spadła? A jak nie to zostaw na drugiej stronie mozaiki na godzinę po czym restart dekodera. Odswiezy ci uprawnienia. Sprawdź przedtem w DCD czy masz profil HD dostępny.

moze Miales multi+ w jakiejs promocji na kilka mies. i ci odlaczyli, chociaz minimini powinno chodzic bo jest w pakiecie podstawowym.

ale nsport powinien być normanie w pakiecie comfort+ bez żadnego multi

Mowa o kanałach HD? Może synchronizacja ci spadła? A jak nie to zostaw na drugiej stronie mozaiki na godzinę po czym restart dekodera. Odswiezy ci uprawnienia. Sprawdź przedtem w DCD czy masz profil HD dostępny.

w mozaice stopklatkują mi następujące kanały: Orange sport, TVP Info C+Film HD, C+Film2 HD, AXN HD, Fox Life HD, MGM HD, Kino Polska, TVP Seriale, Comedy central, Comedy Central Family, Filmbox, Disney Junior, Disney xd, Nick Jr, TVN Turbo

Szanowny Panie,

W odpowiedzi na Pana zapytanie uprzejmie informuję, że kanał nSport jest dostepny tylko dla ofert na bazie pakietu Comfort+ z dodatkową opcją Multi+

Opcja dodatkowa

Zawartość pakietu

Cena opcji

Dostępność opcji

Multi+

7 kanałów HD

nSport HD, ale kino+ HD, PLANETE+ HD, MiniMini+ HD, teleTOON+ HD/Hyper+ HD, DOMO+ HD, Kuchnia+ HD

15 zł

echhhh teraz znowu trzeba wykupić dodatkowy pakiet a wcześniej tego nie bylo