Skocz do zawartości

HBO Go w Cyfrze+


Rigidigi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj włączyłem HBO za 27zł w kwietniu mam zamiar z tego zrezygnować,napiszcie mi jak wygląda sprawa z HBO GO,czy jak się teraz zarejestruję to do końca kwietnia faktycznie nie będzie naliczana opłata za HBO GO i czy w kwietniu muszę rezygnować z tej usługi tak samo jak z HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że aby płacić za usługę HBO Go w Cyfrze+ to trzeba ją zamówić przez CTA lub ICA, a samo logowanie do niczego nie zobowiązuje - jakby nie było promocji to pewnie nie można by było się zalogować - system by to odrzucił informując o nie wykupionej usłudze. Myślę logicznie, ale czy tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś pomoże mi bo ostatnio nie mogę się zalogować i nie wiem o co chodzi wyświetla mi się tylko czerwony napis"Do tego konta przypisanych jest więcej urządzeń niż jest to dozwolone".Próbuję się zalogować od kilku dni i cały czas to samo, czy to wina Cyfry+ czy serwisu? w końcu płacę za tą usługę więc dlaczego nie mogę z niej korzystać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz po zalogowaniu sie na hbogo.pl klinknąć u góry strony swój wybrany nick. Otworzy Ci się wtedy strona "Mój profil", wybierz opcję "Moje urządzenia" i w "Zarządzaj urządzeniami" usuń, któryś z komputerów/urządzeń których już nie używasz obecnie. Serwis pozwala na posiadanie tylko jednego aktywnego urządzenia z każdego rodzaju (komputer, tablet, smartphone, dekoder). Zmiany aktywnego urządzenia można dokonywać tylko raz na 4 godziny (liczone od czasu ostatniej zmiany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie, ale gdzie mogę znaleźć nr umowy ? (potrzebne do zalogowania na hbogo)

Przepatrzyłem świstki jakie mi przesłali w ramach ponownego podpisania umowy (regulamin akcji Cyfra+ powrót" i jest tam tylko nr abo. Tak samo na rachunku oraz na ICA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak HBO GO rozpoznaję, który komputer został dodany jako urządzenie? Próbowałem zmieniać adres MAC, ale to nic nie daje. Ma ktoś jakieś pomysły, bo irytuję mnie czekanie 4 godziny, jak chcę oglądać na drugim komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po miesiącu bezproblemowego korzystania z serwisu HBO GO, dzisiaj przy próbie logowania napotkałem taki komunikat :

 

"Do tego konta przypisanych jest więcej urządzeń niż jest to dozwolone"

 

Wie ktoś o co chodzi ?

Miałem tylko laptopa przypisanego i na chwilę obecną nie mogę się zalogować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...