Skocz do zawartości

HBO Go w Cyfrze+


Rigidigi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma jakiejś awarii w hbo go? Wylogowało mnie i po próbie zalogowania wyskakuje "brak abonamentu hbo". Jak dam przypomnienie hasła to przychodzi ono na maila..

 

edit:

 

przy wejściu w menu pomoc pojawia się "zalogowany jako ....". Po kliknięciu na to mogę edytować profil itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka odnośnie tej usługi:

1 Czy odtwarzane treści można zapisać na dysk ? (np tak jak z YT)

2 Czy można sobie samemu predefiniować jakość (w dół) w jakiej chcemy oglądać dany materiał ? Tu chodzi mi o sytuację kiedy dysponujemy szybkim netem (np LTE), ale mamy nałożone przez operatora miesięczne limity i oglądanie treści w HD szybko by ten limit wyczerpało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile zablokowanie zapisu na dysku jestem w stanie zrozumieć, to decydowanie za użytkownika w jakiej jakości będą przesyłane wybrane przez niego materiały uważam za wpadkę. Bo na co mi jakość HD, jak oglądać będę np na laptopie z rozdzielczością 1366 x 768 (o ekranie telefonu już nie wspomnę).

Tak czy inaczej dzięki za informację i również pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też występuje ten błąd: 6028

Przeinstalowałem silverlight, usuwałem cache przeglądarki, zawartość folderu PlayReady i nie mam już pomysłu...

Może to błąd serwera, bo na Cyfraonline kanały działają poprawnie, za wyjątkiem MiniMini. Tam też ten sam komunikat: błąd 6028.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do błędu 6028 zaczął on występować u mnie przy wersji Silverlight 5. Odinstalowałem i zainstalowałem wersje 4 i wszystko wróciło do normy.

 

....

2 Czy można sobie samemu predefiniować jakość (w dół) w jakiej chcemy oglądać dany materiał ? Tu chodzi mi o sytuację kiedy dysponujemy szybkim netem (np LTE), ale mamy nałożone przez operatora miesięczne limity i oglądanie treści w HD szybko by ten limit wyczerpało.

Są programy którymi możesz wymusić (zaniżyć) zmianę prędkości połączenia z internetem. Nie jestem w stanie polecić ci konkretnego bo już wiele lat takiego rozwiązania nie używałem. Sprawdzałem w google i nadal widzę, że wybór spory jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A u mnie występuje komunikat " Error during the server side process " i nic nie idzie. Jak ta usługa ma tak wyglądać to ja za nią w styczniu podziękuje. Jak nie jakieś błędy 60 coś tam to teraz to.

Badziewie nie usługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...