Skocz do zawartości

HBO Go w Cyfrze+


Rigidigi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wytykasz błędy tej platformie, j

Ja wytykam błędy by było jeszcze lepiej.... Poprawienie błędów na pewno nie zaszkodzi Cyfrze..

Jak by byli lepsi w Polsce od Cyfry dawno by mnie w Cyfrze nie było..

A miałem w życiu i nke CP. i WIzję.. Jak Cyfra obniży loty inni będą lepsi ...nie brałem z Cyfrą ślubu... Powiem dowodzenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz
w tej chwili ma netia, ale u nas pojawi się już za chwilę.

 

Ja pisałem wcześniej ze usługa według mojej wiedzy pojawi się tam gdzie jest HBO stanie w najbliższym czasie.. Cyfra będzie jednym z wielu podmiotów serwujących tę usługę..

 

- Jak ja czytam że nie jestem Polakiem to jak piswców słuchał.. To tak jakby cyfra była polską firmą lol- co do dat startu usług ,,, hm obiecanki toi już my platform znamy. To nie tylko Cyfra..

1. cyfra online poza fazy testów jeszcze nie wyszła..

2. Tunery HD Cyfry wszystkie miały byc PVR . Jak jest każdy widzi..

3. Wiele nowych usług na tunerach Cyfry.. obiecanych niezrealizowanych .

Dzisiaj mamy 24 listopada z tych obiecywanych weszła jedynie jedna usługa.... kanał rachunek.. Dla wielu usługa nieistotna bo wielu jak ja dostaje rachunki na maila i ta usługa kanał nie wprowadza w zachwyt..

Ja chyba jestem już za stary mierzi brak dotrzymywania słowa..

Czy to zła cecha...??

Także spokojnie usługa ruszy ocenimy..

Jak na razie panowie z cyfry zachwycacie się tym że sąsiad kupił nową furę a my mamy jedynie nadzieję że może kiedyś sobie też kupimy..

 

Nie wiem, skąd masz taką wiedzę, ale tak samo jak keers, miałam ostatnio szkolenie i pracownik HBO powiedział, że na razie umowę na korzystanie z HBO GO mamy my(Cyfra+) oraz Netia, a na razie tylko trwają rozmowy z innymi operatorami. Czytaj, proszę, ze zrozumieniem. Ktoś już to wcześniej napisał. Co do Cyfry+ online, testy zaczęły się 11.11.2011r., a na dniach ruszy serwis już dla wszystkich, więc jednak uważam, że to dosyć szybko.

 

P.S. Poza tym jestem kobietą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że lepiej coś przetestować (tak jak teraz to jest czynione - sam testuję C+OnLine) a nie puszczenie czegoś na hura. Co innego mówić, pisać w oficjalnych ulotkach że usługa już jest (nie widziałem ulotek, widziałem reklamę w telewizorze z wymienionym Cyfra+On line) bo jeśli tak jest to to jest niepoważne. Jestem za testami - oprogramowania też! ale info muszą być spójne a nie dezinformujące. @Kate - fajnie że znów jesteś! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że lepiej coś przetestować (tak jak teraz to jest czynione - sam testuję C+OnLine) a nie puszczenie czegoś na hura. Co innego mówić, pisać w oficjalnych ulotkach że usługa już jest (nie widziałem ulotek, widziałem reklamę w telewizorze z wymienionym Cyfra+On line) bo jeśli tak jest to to jest niepoważne. Jestem za testami - oprogramowania też! ale info muszą być spójne a nie dezinformujące. @Kate - fajnie że znów jesteś! :)

Pewnie, muszą być testy. C+ online całkiem fajnie działa, mi tam się podoba, ale czekam na więcej programów i przedłużenie umowy na tel, by mieć smartfona i móc w końcu korzystać z tego typu dobrodziejstw :D

Ano ja też się cieszę, że jestem ponownie :)

Pozdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...