Skocz do zawartości

HBO Go w Cyfrze+


Rigidigi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Co jest z tym HBO Go ? Chcę się zalogować a tu komunikat "Do tego konta przypisanych jest więcej urządzeń niż jest dozwolone. " a wiem że mam tylko jedno urządzenie przypisane czyli laptopa. Co z tym zrobić teraz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś coś podpowie bo tracę nerwy:

 

6 dni temu wykupiłem HBO GO w C+ (oczywiście mam tam abonament z HBO), 6 dni próbuję się zalogować i ciągle to samo info: "Brak abonamentu HBO". Dzwoniłem kilkakrotnie do BOK, rozmawiałem z pomocą techniczną C+ i nic, dziś mnie gość z pomocy technicznej BOK C+ rozwalił i mówię, że on nie wie co wcześniej z nimi ustalałem (a obiecali wcześniej że za 3 dni będzie ok) i karze pisać e-maila z reklamacją :( Dramat !

 

Adres e-mail podawany przy próbie rejestracji mam identyczny jak w ICA i Cyfra + Online, kończą mi się już pomysły a na C+ raczej nie ma co liczyć.

 

Oczywiście nr abonenta wprowadzam prawidłowy czyli zgodny z tym w ICA.

 

Może macie jakiś pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja zrezygnuję z tego HBO Go w styczniu. Nie ma dnia żeby nie było jakiegoś błędu. Co to jest za błąd 6008 ? Co za kaszana z tego HBO GO. Usługa ta nie jest warta 10 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obraz dostosowuje się do prędkości łącza :) co do napisów - popieram. jeśli chodzi o repertuar, to rzeczywiście, może nie powala na razie, ale w porównaniu do tego, co było zaraz po uruchomieniu - jest lepiej i będzie jeszcze lepiej.

O co tu biega ? Co jakiś czas próbuję odtworzyć film a tu lipa. Pisze przygotowanie do odtwarzania i na tym koniec. I nic nie rusza do przodu.

Spróbuj wyrzucić Silverlight'a i zainstalować jeszcze raz, tylko że musi być wersja 4.0(ta nowa). Po tym zrób jeszcze poprzez zakładkę "POMOC" test kompatybilności i odtwórz filmik testowy. Powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam teraz teraz takiej możliwości. Podejrzewam że to jakiś problem z dopasowaniem rozdzielczości. Raz tylko program się włączyl, ale wyświetlał się na środku ekranu ze sporymi marginesami. Potem znów błąd. Programista testował to na jednym tablecie ? Jeszcze tydzień, dwa, a liczba negatywów na ten program przekroczy 100tke. A to tylko część niezadowolonych, którym chciało się pisać komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Co mam w końcu zrobić aby na marnym i beznadziejnym HBO Go mógł obejrzeć chociaż jeden film. Puszczam film a tu przygotowanie do odtwarzania i koniec i dalej nic nie idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nic to nie daje dalej jest tak samo. Daje start filmu i pisze przygotowanie do odtwarzania i stoi. Kilka razy muszę film włączyć i wyłączyć aby coś zatrybiło. Może z 10 złotych ta usługa jest warta ale jak cyfra podniesie opłatę za HBO Go chociaż o grosz to rezygnuję z tej usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...