Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Zostawią markę Cyfra+ , ponieważ nikt nie jest głupi i nie będą dodatkowo wykładać kasy na kampanię nowej marki , wystrój lokali wszystkich , zmian w oprogramowaniach oraz szyldów reklamowych..C+ jest dość znane teraz aby tylko zostaje im zapoznać ludzi z ofertą.Tak to tylko wystarczy pozmieniać troszkę w N i wszystko gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zostawią marki Cyfra+, bo:

 

1) Ostatnie reklamy, które są w punktach sprzedaży bardzo mocno eksponują markę CANAL+.

2) CANAL+ w nazwach pakietu też chyba nie jest przez przypadek?

3) Cyfra+ źle się kojarzy, a chcąc dobrze wystartować nazwę trzeba zmienić. Może to być CANAL+, może n, a może N+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hanys, a ja uważam że nie będzie bicia piany, tylko konkurs na bajkopisarstwo. Dajcie sobie trochę spokoju, zamiast klepnąć wyślij, pomyślcie czy warto się ścierać co kto chce, co kto "widzi".

Fakty są takie, że fuzja jest zatwierdzona. Kiedy, jak, co, za ile, to na chwilę obecną można pewnie u wróżki się dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszła informacja o zgodzie UOKiK a wy już kilka stron bajek o nowej nazwie :woot: Jak pojawią sie jakieś nowe informacje to podyskutujemy bo na razie śmietnik się zrobił niemiłosierny :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No t ja przytoczę twkst :D

 

Według informacji „Rzeczpospolitej”, fuzji platform satelitarnych CYFRA+ i n nie należy spodziewać się wcześniej niż w pierwszym kwartale 2013 roku. Operatorzy tych platform prowadzą już formowanie nowej połączonej struktury, jednak do końca roku zostało już niewiele czasu. Markus Tellenbach, prezes TVN i przyszły prezes połączonej platformy, powiedział „Rzeczpospolitej”, że bez względu na standardy, w jakich pracują dekodery (MPEG-2, MPEG-4), od samego początku oferta będzie dostępna dla wszystkich klientów.

 

 

 

Michał Stryjecki, rzecznik spółki CANAL+ Cyfrowy (operator CYFRY+), powiedział „Rzeczpospolitej”, że dopóki nie nastąpi ostateczne zamknięcie transakcji, dopóty platformy CYFRA+ i n będą działać niezależnie konkurując o klientów. Być może już niedługo operatorzy platform będą musiały rozpocząć przedświąteczny bój o klienta.

 

Według analityków giełdowych, po trzecim kwartale 2012 roku Cyfrowy Polsat zaraportuje brak wzrostu liczby klientów netto lub wykaże co najwyżej minimalny ich wzrost, podobnie jak platforma n z przewidywanym wzrostem ok. 15 tys. abonentów (grupa Orange Polska podała, że w trzecim kwartale przybyło jej ok. 12 tys. klientów oferty, jaką ma wspólnie z platformą n). Czwarty kwartał ma wypaść lepiej, ale mimo wszystko słabiej niż w 2011 roku, podaje „Rzeczpospolita”. Zdaniem Sobiesława Pająka, analityka DM IDM SA, liczba klientów Cyfrowego Polsatu i n wzrośnie wtedy o ok. 70 tys. netto, podczas gdy rok wcześniej było to 117 tys. W 2013 roku platformom może przybyć ok. 50 tys. klientów przy 300 tys. w tym roku, dodaje Pająk.

 

Według „Rzeczpospolitej”, w wyniku fuzji na pewno można spodziewać się tańszej oferty. Analitycy sugerują jednak, że nie należy spodziewać się spadku cen podstawowych pakietów, a pojawienia się nowych, tańszych pakietów.

 

satkurier źródło :D

 

wg. mnie niezbyt dobre jest odwlekanie tego. Myślałem że na świeta poznamy nowa platformę z nowymi pakietami a tu klops

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link z informacją: https://satkurier.pl/news/79335/fuzj ... -2013.html

 

Dla mnie istotne jest to zdanie Tellenbacha:

 

bez względu na standardy, w jakich pracują dekodery (MPEG-2, MPEG-4), od samego początku oferta będzie dostępna dla wszystkich klientów.

 

Myślę, że to zapewnienie daje nadzieję, że (przynajmniej w najblizszym czasie) nie będzie niekorzystnych dla abonentów zmian w dostępności platformy, nie będzie zmian w kodowaniu (rezygnacji z mieszanki Seca+Nagra) i nadal będzie można odbierać ją na niezależnych odbiornikach CI, starych modułach Cyfry+, modułach Astona, czy w czytnikach kart Fergusonów i innych :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli do fuzji/połączenie/nie dojdzie w grudniu to znając nasz sentyment do rocznic to jedynym terminem widzę na

Cytat:

1 marca 2002 roku nastąpiła fuzja Wizji TV z konkurencyjną platformą CYFRA+, w wyniku której utworzona została Nowa CYFRA+. Wizja TV nadawana była z satelity Astra 19,2°E, kodowana w systemie CryptoWorks.

na 1.03.2013 oczywiście jak 21.12.1012/koniec świata/ okaże się bujdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że po połączeniu będziemy mieli pakiety tematyczne żeby nie płacić za całą masę niepotrzebnych kanałów.Coś w stylu początków Nki tylko pakiety bardziej bogate. Mi by wystarczyło pakiet podstawowy + pakiet sport + pakiet premium CANAL+ z wchłoniętym kontentem npremium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz łapanie klientów jest bez sensu.

Ja, jak i inne osoby na pewno nie bedą chciały miec 2 abonamentów jednej platformy. A sa napewno osoby której mają w domu Cyfre i N.

Po co mi 2 umowy?? Wole 1 z MR za mniejsza kasę.

Biorąc teraz Canal+ Optimum zapłące 107zł a w bym wziąl Film za 79zł daje razem 186zł :(

Za taką kasę będzie w nowej platformie cos na wzór Prestige z MR i jeszcze zostanie w kieszeni a może i TV dadzą jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech lepiej na te święta zrobią wspólną ofertę bo jak ktoś podpisze do końca roku lub przed nową ofertą w 2013 i będzie żałował to po połączeniu oferty będzie miał możliwość już zakończyć umowę bo na bank po znikają kanały nie warte.... zamiast z n lub cyfrą być 12 mies będzie możliwe na 3miesiace max...i nowe propozycje ofert by zatrzymać abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że ta cała sytuacja z tą fuzją zaczyna mnie denerwowac . Jestem abonentem i interesuje się tym bo to dotyczy mnie w sposób bezpośredni.

 

Umowę mam do marca i teraz nie wiem czy składac wypowiedzenie bo fuzją może byc w tym okresie albo i nie . Nikt nic nie , tylko są powielane slogany ,przypuszczenia i domysły .

 

Może by łaskawie powiedzieli mniej więcej kiedy się to dokona ? Nie mówię o konkretnym dniu ale mniej więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...