Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czyli kończy się konkurowanie między C+ a n-ką a zaczyna się budowa wspólnej programowo nowej platformy cyfrowej nazwaną np.Canal+.W tym wypadku wymiana własnych programów mogło by się odbyć się wkrótce celem bliższego zapoznania się z ofertą.Podobnie było z Wizją.Czy dobrze myślę Cyfra@?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest wróżenie z fusów, zobaczymy :-) Nowy prezes platformy stwierdziła jasno, że proces pełnego połączenia bedzie trwał około roku od chwili zamnkiecia transakcji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem programowo-pakietowe połączenie "Cyfry" z "Nką" MUSI nastąpić na dniach, tzn. jeszcze przed świątecznym szałem zakupów, bo inaczej obie platformy stracą ten okres, a poza tym nie ma lepszego momentu na wypromowanie nowej oferty.

 

Wyobraźcie sobie ten głos lektora w reklamie: "Kup Bliskim na Święta telewizję z najbogatrzą ofertą na rynku - Nową Cyfrę+" !" :D . Ja już to słyszę w wyobraźni :D .

 

Ciekawe czy w moim obecnym pakiecie w "Cyfrze" ("Optimum HD") będzie "Discovery Historia" i czy będzie opcja zmiany umowy, w związku z fuzją???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku wymiana własnych programów mogło by się odbyć się wkrótce celem bliższego zapoznania się z ofertą.Podobnie było z Wizją.Czy dobrze myślę Cyfra@?

Nie. Początkowo abonenci Wizji TV dostali dostęp tylko do kanału Canal+niebieski (obecnie C+Sport) za kanał Wizja Sport. Trwało to od stycznia do marca 2002 r. do czasu uruchomienia Nowej Cyfry+.

 

Jestem ciekawy jak będzie teraz. Coś czuję, że nie zobaczymy wspólnej oferty do czasu startu nowej platformy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Już nawet prezes nowej platformy to francuz,to pewne jak "Bolka trampki" i tyle w temacie.

 

"Francuz" (w domyśle obywatel Francji) pisze się z wielkiej litery. :P

A tak poza tym, mam nadzieję, że ta nazwa "nc+" to faktycznie jest tylko nazwa robocza i rzeczywista będzie inna. Bo ta dla mnie jest ohydna. :/ Nie miałbym nic przeciwko "CANAL+", "CANALSAT" i tym podobnym. Chociaż w moim przypadku byłoby to trochę kurozjalne być w platformie "CANAL+", a nie mieć "CANAL+". :roll:

Z kolei znowu "CYFRA+" brzmi tak całkiem swojsko, bo typowo po polsku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...