Skocz do zawartości

PPV w C+


FFan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@deadprince, sam wpisujesz się w takie biadolenie. Nie znam się na boksie, co więcej nie lubie boksu, ale walkę zobaczyłem i ci co mają biadolić ma ją do tego prawo.

Poziom sportowy żaden, impreza jako festyn warta biletu (więc obecni na stadionie chyba byli zadowoleni bo gala z rozmachem).

Reszta to mistyfikacja. Począwszy o tytułow "walka stulecia", podchodów z wyciągnięciem maksymalnej kasy na sowitą emeryturę dla beneficjentów.

Mam nadzieję, że ten cyrk ostudzi niektóre głowy , gdyby w przyszłości ktoś znów chciał zbyć dla naiwnych taki kit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zdenerowoał mnie komentator DURDA , nawet na chwile nie zamknal ryja jak wychodzili zawodnicy na ring, nic nie bylo slychac muzyki zawodnikow , zepsul cala atmosfere, gdy zaczal sie hymn to po chwili skonczyl gadac :censored: transmisja na cyfrze tez byla nie najlepsza, gdy walczyl cendrowski walka trwala juz z 2 minuty, to prowadząca pani to studio z Proksa stwierdzila ,odkrywczo wracamy na ring----jestem fanem ADAMKA ale wczoraj byl bezbronny nie mial zadnych argumentow dobrze ze Kliczko nie urwal mu glowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie czy na Cyfrze był też ten magazyn o zawodnikach który był na RTLu z Małyszem i Podolskim? Czy robili jakieś inne studio.

nic nie bylo -------zadnego studia tylko ta babka co zbiera wywiady od zawodnikow przed meczami i grzegorz proksa -siedzieli na stadionie i gadali bez sensu :censored: DURDZIE powinni obciac jezyk zagluszyl cala gale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra strzeliła sobie w stopę (podobnie CP). Nie usuwając z listy RTL-u pokazała abonentom, że nie warto kupować PPV i jeśli podobne wydarzenie sportowe, będzie miało znów miejsce, nie sądzę aby sprzedaż PPV osiągnęła podobny poziom. Teraz sprzedaż generowała przede wszystkim niepewność, czy walka będzie dostępna na RTL. Następnym razem tej niepewności już nie będzie. Argumentem za wykupem PPV może być jedynie jakość HD (ale 40 zł za lepszy obraz???), bo już polski komentarz ma moim zdaniem mniejsze znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PPV w stosunku do obecnej wersji FTA dostępnej za pośrednictwem RTL miała kilka zalet:

- gala była w całości pokazywana - nie tylko walka A-K

- wersja HD

- brak reklam w trakcie walki

- polski komentarz

- brak niemieckiego komentarza :)

 

Choć jak się wyraził ~blue_voyager dostępność FTA z pewnością obniżyła przychody Cyfry i innych operatorów.

Na RTL leciał Klitschko z tego względu, że jest on tam gwiazdą dużego formatu i z pewnością ma podpisaną umowę właśnie z tą telewizją.

A wyobraźcie sobie walkę Adamka z innym, z pewnością mniej znanym bokserem, do którego praw nie mają telewizje w zasięgu podstawowych satelit (Astra, HotBird). Wówczas takie przedsięwzięcie byłoby z pewnością bardziej opłacalne.

 

Ale i tak należą się gratulacje dla Cyfry+, że się zaopiekowała tzn.: wyłożyła kaskę na relację z tej imprezy. Bo jak wiemy sam Polsat od razu zrezygnował.

Co do samej walki to nie będę się zbytnio wypowiadał, ale różnica rozmiarów przekładała się na sposób walki i przypominała przedszkolaków, którzy rozgniatają małe mróweczki podczas zabawy na placu zabaw. Coś takiego nie powinno mieć miejsca - dla mnie bezsens ale Adamek i Klitschko zarobili niezłą kasę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyobraźcie sobie walkę Adamka z innym, z pewnością mniej znanym bokserem, do którego praw nie mają telewizje w zasięgu podstawowych satelit (Astra, HotBird). Wówczas takie przedsięwzięcie byłoby z pewnością bardziej opłacalne.

 

 

Tylko ile osób wykupiłoby wtedy taką walkę? Nie oszukujmy się, motorem napędowym wczorajszego wydarzenia był Kliczko. Kogo poza zdeklarowanymi fanami boksu (a śmiem twierdzić, że Ci wczoraj byli w mniejszości), będzie obchodziła walka z człowiekiem, o o którym pierwszy raz słyszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyobraźcie sobie walkę Adamka z innym, z pewnością mniej znanym bokserem, do którego praw nie mają telewizje w zasięgu podstawowych satelit (Astra, HotBird). Wówczas takie przedsięwzięcie byłoby z pewnością bardziej opłacalne.

Wczoraj Adamek pokazał, że jest miernotą... I nie ma co się oszukiwać, walczył tragicznie... Gdzie te jego przygotowania, gdzie ta szybkość, gdzie te ciosy? Żenada i hańba :? Niech więcej się nie kompromituje!

Wątpię żeby po tak słabej walce target na kolejną walkę Adamka z bokserem typu "no name" był równie dochodowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że przesadzasz. Adamek jest dobrym bokserem, ale nie do wagi ciężkiej. Pewnych rzeczy po prostu nie można przeskoczyć. Waga ciężka jest najbardziej nośna medialnie i najbardziej dochodowa, więc nie dziwię się, że Adamek zdecydował się na przejście do niej, ale uważam, że to nie dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zdenerowoał mnie komentator DURDA , nawet na chwile nie zamknal ryja jak wychodzili zawodnicy na ring, nic nie bylo slychac muzyki zawodnikow , zepsul cala atmosfere, gdy zaczal sie hymn to po chwili skonczyl gadac :censored: transmisja na cyfrze tez byla nie najlepsza, gdy walczyl cendrowski walka trwala juz z 2 minuty, to prowadząca pani to studio z Proksa stwierdzila ,odkrywczo wracamy na ring----jestem fanem ADAMKA ale wczoraj byl bezbronny nie mial zadnych argumentow dobrze ze Kliczko nie urwal mu glowy.

 

 

Ale to niestety jest jego wizytówka jako komentatora; mnie w boksie zawsze "rajcują" piosenki; zapowiedzi itp....a ten człowiek po prostu wszystko psuje bo tylko jego głos słychać (niech gada ale w reklamach BIEDRONKI - Smuda jego też powołał:):));

ja PPV nie wykupiłem ale z tego co czytam to by mnie tylko Edzio wyprowadził z równowagi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie, skoro walka była zakontraktowana na 12 rund. A skończyła się po niecałych 10 runach to 7zł do zwrotu?
nie wierzę w to co czytam... :shock:

 

Drążąc temat bo widzę, że jest zainteresowanie. A jakby w pierwszej rundzie wychodząc na ring Adamek poślizgnął się i upadł i doznał kontuzji biodra, Kliczo wygrałby walkowerem i co wtedy płacisz 40zł a nie oglądnąłeś ani sekundy walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że przesadzasz. Adamek jest dobrym bokserem, ale nie do wagi ciężkiej. Pewnych rzeczy po prostu nie można przeskoczyć. Waga ciężka jest najbardziej nośna medialnie i najbardziej dochodowa, więc nie dziwię się, że Adamek zdecydował się na przejście do niej, ale uważam, że to nie dla niego.

Nie przesadzam. Adamek wiedział na co się godzi i za jakie pieniądze. Wczoraj nie wymagałem żeby wygrał, bo wiedziałem, że nie ma szans z Kliczkiem, ale miałem nadzieję, że przynajmniej podejmie walkę, a nie będzie się bił się jak dziecko w piaskownicy... Sam Adamek zapowiadał, że to będzie wojna, że zrobi wszystko by być mistrzem, a tak naprawdę to nie zadał praktycznie żadnego ciosu na głowę Kliczki przez 10 rund... To ma być bokser? Żenada!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie, skoro walka była zakontraktowana na 12 rund. A skończyła się po niecałych 10 runach to 7zł do zwrotu?
nie wierzę w to co czytam... :shock:

 

Drążąc temat bo widzę, że jest zainteresowanie. A jakby w pierwszej rundzie wychodząc na ring Adamek poślizgnął się i upadł i doznał kontuzji biodra, Kliczo wygrałby walkowerem i co wtedy płacisz 40zł a nie oglądnąłeś ani sekundy walki.

 

No niestety takie ryzyko, które zostało uwzględnione w regulaminie PPV, który każdy kupujący zaakceptował :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...