Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (cennik opcji Canal+, HBO itp.)


Krzychooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od roku żadnego filmu nie obejrzałem na HBO a mam w promocji no trudno dzięki
To musisz mieć na prawdę duże wymagania, bo na HBO wiele świetnych filmów leci ;)
Jeśli nic nie obejrzałeś na HBO to co obejrzysz na Filmboxie i Cinemaxie ? :)

Hmm! Ciekawe muszą być te filmy, tylko które? Bo jakoś w styczniu, lutym oraz przez kilka pieszych dni marca nie znalazłem nic godnego uwagi. Zatem trudno uznać wszelakie seriale za dobre kino. Jeśli w ogóle serial można nazywać filmem. Raczej zapchaj dziurę programową.

Jak się tak przeanalizuje program HBO, to wyraźnie widać, że serial serialem pogania. Jakie zatem są te "hity" - dobre kino. Z całym szacunkiem ale tyle tego co kot napłakał.

Cinemax! Oszem można znaleźć coś dobrego, choć świeżością na pewno nie grzeszy. Niemniej nie jestem aż takim kinomanem, który by to wszystko wcześniej obejrzał. A jeśli już, to nawet warto po latach, obejrzeć to jeszcze raz. Nieprawdaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na HBO nie ma dobrych filmów, to gdzie są w takim razie? Naprawdę nie rozumiem tych narzekań... Można narzekać na Canal+ bo tam sytuacja względem ostatnich lat faktycznie uległa pogorszeniu, ale HBO moim zdaniem trzyma poziom i w mojej opinii jest w tej chwili najlepszym kanałem filmowym dostępnym w Polsce. Wiadomo, że człowiek chciałby, aby co wieczór była jakaś ciekawa premiera, ale tak się zwyczajnie nie da... Incepcja, Piraci z Karaibów na nieznanych wodach, Inwazja: Bitwa o Los Angeles, Turysta, Och życie, Tron, Invictus:Niepokonany - to tylko te tytuły, które na szybko przyszły mi do głowy, a które telewizyjną premierę miały w tym roku. Obstawiam, że jest tego zdecydowanie więcej. Abstra[beep]ąc już od tego, co się komu podoba i czy były to filmy dobre, czy też niekoniecznie z całą pewnością były to głośne hity kinowe. Ja tam z HBO jestem w pełni zadowolony - za te 20zł, które płacę miesięcznie za ten kanał obejrzałbym pewnie ze 3 filmy z wypożyczalni, a tu mam tego z całą pewnością więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jeśli na HBO nie ma dobrych filmów, to gdzie są w takim razie? Naprawdę nie rozumiem tych narzekań...

 

Widzisz, problem leży po stronie klasyfikacji, zresztą jak zawsze w takich wypadkach. ;)

 

Jednemu wystarcza "krwista nawalanka" obojętnie w jakiej formie podana czy jako serial, czy "dziewięćdziesięciominutówka", a drugi potrzebuje ekranizacji literatury, ale takiej z prawdziwego zdarzenia, okraszonej znanymi nazwiskami z górnej półki.

 

To tak jak z jedzeniem i związanymi z nim atawizmami, jeden potrzebuje krwistego befsztyka, a drugi czegoś znacznie bardziej wyszukanego.

 

O gustach się rozmawiać nie powinno, ale trzeba wiedzieć, że nie wszyscy jesteśmy z jednej gliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli poprosiłem o zmianę i wyłączenie mi opcji Kompakt HD tak aby płacić za nią połowę ceny a odpisali mi że "planowane odłączenie nastąpi 1 kwietnia" to w obecnej fakturze nie zapłacę już za tą opcję nawet jak ją włączę 2 kwietnia na nowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO za 14.90zł na 9 miesięcy - oferta z wczoraj.

Takiej oferty to obawiam się, że nie ma. Chyba,że chodziło o to z niepełnym miesiącem. Wtedy faktycznie wychodzi coś koło tego.

============================================

Ewentualnie konsultant mógł jakoś to przeliczyć w ten sposób razem z 5zł rabatem na wynajem PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam w tej chwili C+Optimum HD, chciałbym się dowiedzieć na jakiej zasadzie można w tym momencie dodać do tej oferty opcję HD Optimum (lub promo). Czy można ją włączyć np pierwszego dnia miesiąca i wyłączyć z końcem następnego tak jak w przypadku HBO? Czy trzeba może wziąć ze zobowiązaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO za 14.90zł na 9 miesięcy - oferta z wczoraj.

Takiej oferty to obawiam się, że nie ma. Chyba,że chodziło o to z niepełnym miesiącem. Wtedy faktycznie wychodzi coś koło tego.

============================================

Ewentualnie konsultant mógł jakoś to przeliczyć w ten sposób razem z 5zł rabatem na wynajem PVR.

Skoro nie wiesz, to nie gadaj bzdur. Odebrałem 4 telefony z Cyfry, w których namawiano mnie do włączenia opcji HBO HD (cała paczka) na okres 9 miesięcy za kwotę 14,90zł. Początkowa cena wynosiła 19,90zł ale dostałem 5zł zniżki na dekoder PVR, więc do zapłaty wychodziło 14,90zł. Identyczną ofertę dostałem w styczniu br. oraz teraz w marcu. Boli Cyfrę, że wcześniej leciałem na full pakiecie za 160zł miesiąc, a teraz styka mi Canal+ Optimum HD z MR i dekoderami PVR za 75zł miesiąc :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...