Skocz do zawartości

Sprzedaż platformy N coraz bliżej !


janunio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę mnie śmieszą teksty typu jestem za TW. Jestem bo ? Bo tak naprawdę kto będzie właścicielem dla klienta jest mało istotne, ważne aby sprzedawał tylko określony produkt.

 

Bardzo krotkowzroczne i wrecz laickie podejscie. Nawet dla amatora powinno byc oczywiste ze gdy Vivendi przejmie n-ke to ta napewno nie bedzie "sprzedawala okreslonego produktu" bo wchlonie ja cyfra. Wiec watpie czy to dla klienta jest tak malo istotne.

 

Wiec leć do kolegów z klasy pobrykać w piaskownicy. Dla mnie argumentem jest pozbycie się jednego tunera z domu, kilku kabli, teraz by oglądać interesujące mnie rzeczy musze mieć C+ i n-kę.

 

To jest dopiero wypowiedz z przedszkola. Mam gdzies twoje problemy, raczej jak wiekszosc musze sie zadowolic jednym tunerem, wiec nie licz ze duzo znajdziesz takich co ci wspolczuja. CHCESZ TO CO MASZ! Kto ci kaze uzywac obu :P

 

Osobiscie nie moge sie doczekac by ci utyskiwacze z cyfry obeszli smakiem, co to tylko z zawiscia kadza ze w n-ce to nie ma co ogladac, tylko z drugiej strony az im sie galy swieca i geba szczerzy na perspektywe wlaczenia n-ki do cyfry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z twoim podejsciem, bo to takie tzw. "greckie" podejscie. Masz w [beep]ie ze wiekszosc ma ledwie polowe tego co ty, mamy placic wiecej byle tobie bylo lepiej i wygodniej :P Tos mi dogadal, zreszta najwyrazniej ty masz z tym problem nie ja, bo ja jestem w pelni usatysfakcjowany z oferty n-ki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd u was wszystkich ta pewność że N-ka już jest sprzedana. W grze jak sądzę pozostało jeszcze nadal dwóch graczy. Pewnie na tym etapie żaden z nich na finiszu nie odpuści. Ja osobiście nie wiem kto tę batalię wygra. Przypuszczam, że jak C+ to może z czasem dojść do podwyżek i jest to raczej już normą wszędzie i na każdym "polu". Czy byśmy na tym zyskali po za kasą którą trzeba by było dołożyć to sądzę że tak zyskamy. Co do TW to jest wielki znak zapytania. Nic o nich nie wiemy jeżeli chodzi o platformy sat. Myślę zę więcej jest znaków zapytania pod hasłem TW niż C+.

Cierpliwość jest cechą ludzi wielkich. Czekamy i mamy. To dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80% obecnych abonentów n-ki zostałoby w połączonej platformie Cyfry+ i n

 

Ja napisałem wyraźnie Jest zapewne 3/4 ludzi którzy nie chcą takiego połączenia z Cyfrą+. To że ludzie mogą zostać to już inna sprawa. Ale myślę że ci co zostaną będą mieszkańcami bardzo małych miejscowości gdzie nie ma np. kablówek cyfrowych ze sprzętem i możliwościami zbliżonymi do tych z N. Ja mam u siebie dwóch operatorów i już z grubsza, tak z ciekawości oblukałem co oferują.

 

Swoją drogą kibicuje C+, chce zobaczyć ten żal i lament po przejęciu

 

Liczysz zapewne na to co mają obecnie abonenci N :brawo: Wybrałeś chu...owo i żałujesz teraz. Niestety... dekodera nbox nie dostaniesz a ja go nie oddam a jak zabiorą to jedna z dwóch kablówek o których pisałem. Ani Cyfry ani Polsatu! Niestety... Antena pozostanie mi jako uzupełnienie oferty...

 

teraz by oglądać interesujące mnie rzeczy musze mieć C+ i n-kę.

 

Nie doczytałem...

 

Podłącz jeszcze kabel z Polsatu. Będziesz miał wypas...

 

 

tylko z drugiej strony az im sie galy swieca i geba szczerzy na perspektywe wlaczenia n-ki do cyfry :D

 

Odpowiedź BOMBA! Popieram w 100%! Cyfromaniacy nie mogą się doczekać programów z N. Oby skończyło się tylko na oblizywaniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reszta ma to gdzieś lub nie zdają sobie sprawy, że będzie zmiana właściciela.

 

:idea: zaświeci się im wtedy jak dostaną nowy regulamin, nową umowę, nowe zasady i CENNIK :shock: Wtedy już na pewno będą sobie zdawali sprawę że coś się wydarzyło. A jak później przyjdą po nboxa to już kaplica :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak tak czytam ten temat i w ogóle stronę "Satkuriera" to coraz trudniej mi zrozumieć te podniety "Nkowiczów" na temat "Nboxów"...

 

Ja nigdy nie miałem "Nki" i "Nboxa", ale odkąd mam mojego "Globo HD S1" doszedłem do wniosku, że bije on wszelkie "Nboxy" na głowę, bo po pierwsze czy "Nbox" jest w stanie obsłużyć wszystkie trzy polskie platformy, a mój "Globo" mógłby bez problemu, gdyby tylko "Nka" zrezygnowała z "parowania" kart lub wprowadziła pełną ofertę na modułach "nCAM HD"???

 

Po drugie czy na "Nboxach" można edytować listę kanałów i dowolnie przenosić nagrania z dysku na inne nośniki???

 

Po trzecie jak wygląda opcja "multiroom" na "Nboxach"??? Trzeba łączyć je w sieć "LAN" kablami, a "Cyfrę" można sobie jak na razie rozdzielić we własnym zakresie, nawet bezprzewodowo na odpowiednim "splitterze" !

 

W związku z powyższym widać czarno na niebieskim, że "Cyfra" jest obiektywnie rzecz biorąc bardziej elastyczną i przyjazną dla użytkownika platformą, bo daje mu możliwość samodzielnego zdecydowania na jakim sprzęcie chce ją odbierać i przez to nawet połączenia kilku ofert w jednym "boxie".

 

"Nka" to teraz moim zdaniem nic innego jak cyfrowa "kablówka", tylko ze źródłem sygnału z satelity, a siłą telewizji satelitarnej jest moim zdaniem właśnie pełna swoboda i elastyczność co do dobierania odbieranych kanałów na posiadanym sprzęcie, dlatego liczę na pozytywne zmiany w tym kierunku jeśli "Nkę" przejmie "Cyfra", bo amerykanie NA PEWNO nie spowodują, że "Nka" będzie bardziej otwarta, niż teraz, a może być nawet gorzej (mogą wymienić system kodowania na "Power Vu" :D )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądając na ten temat myślałem że jest on o sprzedaży N-ki. A okazuje się że piszą tu nie wiedzący czego chcieć użytkownicy platform cyfr. Proszę o konkrety na temat sprzedaży, przejęcia platformy N a nie bzdety wyssane z palucha. Nikt ze zdrowo myślących użytkowników nie chce wiedzieć nawet co komu i za ile. Chce wiedzieć kiedy i za ile do zmian dojdzie. Cała reszta niepotrzebnych komentarzy to bicie piany i nabijanie sobie postów. Jeszcze raz napiszę. Proszę o konkrety a jak ich nie ma to :read: please do not comment on something which is not :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frazes nie porównuj dedykowanego do platformy sprzętu do swojego Globo bo to nie ma sensu.Z tunerów dedykowanych nBox wypada najlepiej ale co Ty możesz o tym wiedzieć skoro masz swojego Globo :D i w co drugim poście piszesz o tym samym.

Ja w pewnym wieku tez chciałem być niezależny.Sporo kasy kosztował mnie Humax + moduł Aston.Potem użytkowałem przez kilka lat Inverto PVR (piękny tuner) a od dwóch lat posiadam sprzęt dedykowany - najpierw Phila PVR Cyfry a teraz nBoxa i w nosie mam edytowanie list czy możliwość przenoszenia nagrań na nośniki gdy w telewizji co chwilę lecą powtórki programów.Sprzęt tak się szybko starzeje że szkoda wywalać kilkaset złotych tylko po to aby móc sobie zmienić kolejność na liście kanałów.

"Odpowiedni" splitter dla Cyfry jak to nazwałeś też nie jest za darmo.Ciesz się że akurat Seca da się podzielić bo inaczej też byś płakał że Ci moduł z karta sparowali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądając na ten temat myślałem że jest on o sprzedaży N-ki. A okazuje się że piszą tu nie wiedzący czego chcieć użytkownicy platform cyfr. Proszę o konkrety na temat sprzedaży, przejęcia platformy N a nie bzdety wyssane z palucha. Nikt ze zdrowo myślących użytkowników nie chce wiedzieć nawet co komu i za ile. Chce wiedzieć kiedy i za ile do zmian dojdzie. Cała reszta niepotrzebnych komentarzy to bicie piany i nabijanie sobie postów. Jeszcze raz napiszę. Proszę o konkrety a jak ich nie ma to :read: please do not comment on something which is not :!:

Konkrety to to, że ten niby "handel" za długo już trwa?! I mnie już umęczył. Nie bardzo wierzę, że w tak nie pewnych czasach, jak obecnie na rynku, zechcą na pewno sprzedać. Choć sam zakup da się wytłumaczyć jako lokata. Idą czasy niepewne. To wielka niewiadoma i nie trzeba być finansistą, aby tego nie zauważać.

Zbyt wiele się dzieje. I nikt nic nie wie. Nawet tam na górze.

 

Co prawda to prawda, niektóre posty powinny być w koszu. Mam jeszcze trochę cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zibi45 konkretow jest tyle co kot naplakal, wlasciwie konkret jest jeden "chca sprzedac" i moze ze jest dwoch zainteresowanych "TW i Vivendi" cala reszta to spekulacje i domysly. Konkretow nie poznasz dopoki nie oglosza wyniku tranzakcji, co na pocieche powinno sie stac na przestrzeni paru tygodni. Wez pod uwage ze jestes na forum gdzie wypowiadaja sie zwykli ludzie a to czego oczekujesz, zeby komentowac tylko fakty to ideal ktorego nie spelniaja nawet profesjonalni dzienikarze w najbardziej porzadnych dziennikach, wiec z czym do ludzi!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frazes nie porównuj dedykowanego do platformy sprzętu do swojego Globo bo to nie ma sensu.Z tunerów dedykowanych nBox wypada najlepiej ale co Ty możesz o tym wiedzieć skoro masz swojego Globo :D i w co drugim poście piszesz o tym samym.

Ja w pewnym wieku tez chciałem być niezależny.Sporo kasy kosztował mnie Humax + moduł Aston.Potem użytkowałem przez kilka lat Inverto PVR (piękny tuner) a od dwóch lat posiadam sprzęt dedykowany - najpierw Phila PVR Cyfry a teraz nBoxa i w nosie mam edytowanie list czy możliwość przenoszenia nagrań na nośniki gdy w telewizji co chwilę lecą powtórki programów.Sprzęt tak się szybko starzeje że szkoda wywalać kilkaset złotych tylko po to aby móc sobie zmienić kolejność na liście kanałów.

"Odpowiedni" splitter dla Cyfry jak to nazwałeś też nie jest za darmo.Ciesz się że akurat Seca da się podzielić bo inaczej też byś płakał że Ci moduł z karta sparowali :D

 

U mnie w domu przez wiele lat (od początku lat 90) do 2003 roku była "kablówka" (analogowa oczywiście), ale w końcu postanowiłem zainwestować w 2003 roku w "Humaxa CI-5100" (był dość drogi jak na tamte czasy - 1300 złotych), bo chciałem mieć właśnie pełną wolność co do wybierania kanałów, które odbieram, a poza tym chciałem mieć jakiś wpływ na naprawienie wszelkich usterek, które mogłyby się pojawić, bo w naszej "kablówce" często zdarzało się wtedy tak, że jeśli np. w piątek wieczorem, albo w weekend wyłączyli na chwilę prąd to potem trzeba było czekać do poniedziałku aż ktoś z obsługi zresetuje "stację czołową", a w międzyczasie można było "podziwiać" na ekranie "śnieg" i nie można było nic z tym zrobić (raz był też taki przypadek, że po zmianie parametrów satelitarnych emisji "Tv Puls" administrator chyba nie wiedział o tej zmianie i przez kilka dni zamiast kanału można było obserwować menu tunera "Philips" "Wizji Tv"... - pamiętam pisałem w tej sprawie do samego nadawcy i dopiero to pomogło, nawet ktoś z "kablówki" przyszedł potem do nas do domu i zapytał grzecznie czy już działa :D )...

 

Dlatego właśnie ta wolność, którą daje własny tuner jest dla mnie tak ważna i żadne argumenty mnie nie przekonają do "satelitarnej kablówki" jaką obecnie jest "Nka", mimo, że choćby kanału "Discovery Historia" mi brakuje, więc dlatego liczę na zmiany, jeśli "Nka" połączy się z "Cyfrą".

 

Co do "splittera" to rzeczywiście jest on drogi (ja za swój "smart wi", gdzieś 4 lata temu dałem około 460 złotych), ale inwestycja już mi się zwróciła, bo wcześniej musieliśmy mieć (ja i rodzice) dwie karty i dwa abonamenty, żeby móc oglądać w dwóch różnych pokojach dwa różne kanały w tym samym czasie, a teraz mamy jeden wyższy abonament i korzystamy i co właśnie ważne nie trzeba ciągnąć żadnych dodatkowych kabli :D!

 

Aha, "Conax" przecież też obsługuje "splittery" ("TNK SD"), tylko niestety nie ta wersja, którą stosuje "Nka", a "parowanie" karty z modułem "CI" akurat mi nie przeszkadza, bo taką "parę" mogę umieścić bez problemu w moim tunerze (mam moduł "Cyfrowego Polsatu" w wersji "pre paid") i gdyby "Nka" miała opcję kupna pary moduł "nCAM HD" + karta z pełną abonamentową ofertą lub też pełną ofertą w wersji "pre paid", to byłbym tym zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale odkąd mam mojego "Globo HD S1" doszedłem do wniosku, że bije on wszelkie "Nboxy" na głowę

My tu porównujemy dekodery platform a nie tunerki z wolnego rynku. Nbox jest najlepszy z tunerów operatorów satelitarnych. Zrozumiałe jest że chyba każdy dekoder z rynku będzie lepszy od dekodera platformy satelitarnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...