Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie 2012 Londyn w TVP


yogut
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

internet,internet i jeszcze raz internet. Mecze Isi zawsze mają być na dwójce ,a mecze siatkarzy na TVP1.

To ważne info. Nie wiem ile można mówić o florecistkach,a nie mówić o tenisie,mogli zrobić wywiady z naszymi tenisitami,skoro ich meczów poprzez brak kamer nie można było zobaczyć.

Mecz Natalii powinien zostać pokazany,po prostu wyszła ramówka TVP,bo mecz skończyłby się po 23:10,kiedy to kończyli studio,powinien być przykaz z góry,że takie rzeczy jak się zdarzają to jest obowiązek wydłużenia transmisji i tyle. Zresztą Niemcy nadają do końca czyli do 1 w nocy. I już 1 dnia wyszło to co dla mnie było oczywiste,że wszystkich Polaków nie pokażą,bo to niewykonalne,szkoda,że dają transmisje do kodowanego kanału sportowego,a nie do info co obiecywali.

I dla mnie rzecz karygodna-pokazują wioślarstwo to niech go pokazują,a nie wyścig Polaka i koniec na tym,jakby nie mogli pokazać już następnego biegu i poinformować kto będzie z nami rywalizować. Skoro już nie dają eliminacji pływania to mogli by to pokazać profesjonalnie. Dobrze,że chociaż kolarstwo dobrze pokazali, pływanie-sesja wieczorna i strzelectwo-bo dlatego potrzebna jest TVP. Oby było lepiej,choć ja przerzucę się chyba jak to możliwe na neta.. Choć liczę,że mecz Isi zobaczę w TV jednak na dużym ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej liczę, żeby było jak najmniej transmisji z otworzenia, jak najmniej powtórek, jak najmniej studia i jak najmniej reklam.

A jak najwięcej transmisji na żywo (oczywiście lekkoatletyka, pływanie, a także inne starty polaków najbardziej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mamy jeszcze siatkarzy i lekkoatletów. Mam nadzieję, że koniec złych informacji na dziś.

 

Obecnie leci podnoszenie ciężarów z komentarzem Szczęsnego, heh trzeba to jakoś zmęczyć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być dziś mecz koszykarzy USA-Francja i g...o. Ćwoki z TVP nie dali, nawet na stronie www nie mogłem znaleźć :evil:

 

Edit

O 17.08 łaskawie włączyli ostatnie 7 minut meczu :evil: Chyba lepiej by było jakby w ogóle już nie pokazywali :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 17.08 łaskawie włączyli ostatnie 7 minut meczu :evil: Chyba lepiej by było jakby w ogóle już nie pokazywali :evil:

Jeżeli nie zauważyłeś to wcześniej było judo, szermierka, tenis ziemny i stołowy - wszystko z Polakami, wolę oglądać Polaka niż mecz fazy grupowej koszykówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zauważyłeś to wcześniej było judo, szermierka, tenis ziemny i stołowy - wszystko z Polakami, wolę oglądać Polaka niż mecz fazy grupowej koszykówki.

To było na TVP1/2 i dobrze. Od czego jednak mają TVP Sport i net? Tym bardziej, że ten mecz był planowany na TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie wejdę na forum albo relację w formie tekstowej z igrzysk to non stop negatywne komentarze ws. TVP:

- mnóstwo reklam, żenujący poziom komentatorów, przerywane transmisje albo ich brak, gadając głowy w studio, powtórki zamiast transmisji live

 

Tak wygląda tv publiczna? To chyba jakiś żart i to na KAŻDYM forum tak jest

 

Nie mówiąc o czytelności programu transmisji na londyn2012.tvp.pl i dostepie do transmisji live na ich stronie

 

Czy SATKurier mógłby w tej sprawie zainterweniować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ rotalplus, TVP prowadzi wojnę z widzami , na początku ośmieszało polaków w spotach o płaceniu abonamentu , teraz wykorzystuje do tego celu IO utrudniając widzowi oglądanie poprzez puszczanie dużej ilości reklam i brak transmisji występów polaków (nie pokazano transmisji początku walki o brąz polaka w judo bo w tym czasie były reklamy a transmisję przeniesiono do TVP info ). ostatnim posunięciem jest kodowanie TVP info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...