Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie 2012 Londyn w TVP


yogut
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Hahaha nie no to już było przegięcie. Przed chwilą w studio Patyra zamiast Jacek Kurowski powiedział Jacek Kure*ski OMG !!! :lol2:

Mam nadzieję, że ktoś to nagrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahhaha, przed chwilą pani prowadząca podziękowała widzom "jedynki" i zaprosiła na "dwójkę" będąc już na kanale numer dwa. Po chwili ciszy słychać szept "mów dalej" (chyba to szepnął Patyra) potem znów kompletna cisza i zaczęli nagle mówić jakby nic się nie stało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo byli na dwóch kanałach jednocześnie... Dokładnie to podziękowała nawet dwukrotnie :D Pewnie komentatorzy kolarstwa mieli podziękować widzom Jedynki i zaprosić na studio do TVP2, ale zapomnieli i ktoś stwierdził że może wypada jeszcze na chwilę wrócić do Jedynki ze studiem, a czas gonił bo zaraz Teleexpres i ostatecznie coś nie wyszło. Albo poprostu technicy się pomylili,a prowadzący musieli jakoś wybrnąć...

 

A teraz na TVP2 miał być materiał ze strzelectwa, ale wrzucili reklamy. Apropos reklam... Przecież dobrze znacie wyniki finansowe TVP, o których jeszcze niedawno tak żywo dyskutowaliśmy. Jakoś trzeba to poprawić, a czym jeśli nie reklamami, podczas "atrkacyjnego" czasu antenowego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

I oczywiście dopisek na żywo, mimo powtórki. Co to za amatorka.

W ogóle to zamiast tą powtórkę daliby relację LIVE z czegoś, bo na pewno leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych pierwszych godzinach widać taktykę jaką przyjęło TVP... Na antenach Jedynki i Dwójki studio, przeplatane startami polaków` i ważniejszymi momentami widowiskowych dyscyplin. Bo przecież statystycznego Polaka bardziej zainteresuje występ Polaka, nawet z odtworzenia, niż mecz Angoli w piłce ręcznej, pojedynek Chinek i Serbek w siatkówkę, czy łucznictwo gdzie prym wiodą Azjaci. Reszta do obejrzenia w TVP Sport i w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Na tvp2 powtarzają starty niektórych Polaków. Już lepiej by puścili coś na żywo, nawet bez udziału naszych reprezentantów.

Obecnie na TVP 2 jest przerwa na Panoramę, ale wcześniej, od momentu kiedy przenieśli się z TVP 1 na TVP 2, było studio, reklamy oraz powtórki. :) Transmisje na antenach Telewizji Polskiej to tragedia, której podstawę stanowią reklamy oraz studio, a same transmisje to dodatek. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

gadanie, gadanie, gadanie w koło Macieju, co za szajs... to już lepiej oglądać Bahrain Channel na HB, ręce można załamać co oni wyprawiają.. i tak co impreza.. więcej przegadają niż transmisji na żywo.. i będą bezczelnie grozić sądami za niepłacenie abonamentu.. co za bezczelne typy tak kpić sobie z kibiców sportu.. jak wam nie wstyd Gadacze z Warszawy... wypada modlić się aby TVP już nigdy nie pokazywała takich imprez.. wstyd i hańba..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast regularnego rajdu na TVP wolę się zapytać: czy ktoś spodziewał się innego standardu realizacji? Telewizja Polska jest w (złudnym) kryzysie budżetu, więc oszczędzają jak mogą. Na powtórkach występu pierwszej polskiej medalistki zarobią chyba więcej, niż na dyscyplinach, w których Polaków nie ma. Ponadto taki sposób relacji z imprez sportowych jest od co najmniej 2004 roku, więc nie jestem zdziwiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tych kanałów na sport.tvp.pl. Od rana nie mogę nic odtworzyć i to zarówno na lapku, jak i PC. Po włączeniu play po chwili pojawia się komunikat "Przepraszamy. Materiał niedostępny." Wiem, że mam wszystkie wtyczki aktualne, bo jeszcze w czwartek oglądałem na PC mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOoo w końcu wszystko ruszyło :) Najwidoczniej jakaś u nich awaria, bo wiele osób w komentarzach narzekało ba problem.

Poinformowali poprzez profil TVP Sport na facebooku że przepraszają za problemy i próbują naprawić usterkę.I udało im się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...