Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie 2012 Londyn w TVP


yogut
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież wioślarze są w grze -Magda Fularczyk ,J.Michalska i czwórka podwójna wagi lekkiej,przecież to były jedyne realne szanse medalowe. Co do Isi to dałeś się ponieść euforii medialnej i pompowaniu balonika,a każdy kto interesuje się tenisem na co dzień wie,że każdy turniej to zupełnie inna historia,a ranking nie jest gwarantem sukcesu. Przykład to np. S.Williams,która w Roland Garros odpadła w 1 rundzie z rakietą podajże 112 Rezai by trzy tygodnie później wygrać Wimbledon. I takich przykładów mógłbym mnożyć,a Radwańska miała bardzo ciężkie losowanie, ja obawiałem się akurat o 3 rundę i mecz z Kirilenko,która już na Wimbledonie powinna pokonać naszą Agnieszkę w 1/4 ,ale nie wytrzymała końcówki meczu,a w 1/4 była by zapewne Kvitova,czyli zwyciężczyni Wimbledonu przed roku i zawodniczka,która nie leży Radwańskiej podobnie jak S. Williams czy Victoria Azarenka.

Jak dla mnie w tym pierwszym tygodniu nie mamy zawodników,którzy byli wymieniani jako tacy kandydaci do medalu(poza Isią) i stąd ich nie ma. Zresztą jest i tak lepiej niż w Pekinie gdzie na pierwszy medal czekaliśmy do 15 sierpnia,a Igrzyska w Pekinie zaczęły się 8 sierpnia.

Dobrze,że TVP pokazuje tenis,przynajmniej choć troszkę będzie popularniejszy w naszym kraju. Cóż Polsat nie chciał pokazać finału Wimbledonu z Polką. Tu mają ode mnie duzego plusa.

Co do reklam to pewnie są one przeciwnie proporcjonalne do abonamentu,czyli mało abonamentu=dużo reklam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nasza szermierka sięgnęła dna. Pozostała już tylko Socha, bo florecistki dostaną łomot od Francuzek. Brakuje mi jakiś niespodzianek ze strony naszych zawodniczek/zawodników poza nasza jedyna medalistką. Wstyd by 38 mln naród miał tak mało medali.

 

PS. W judo też zgodnie z normą, czyli wtopa Kłys z nieznaną Chinką już w pierwszej walce [']

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obyśmy Odety już nie oglądali na tych Igrzyskach.

 

Nasze pływaczki żenują z występu na występ. Wczoraj Otylia urządziła sobie trening w półfinale (więcej traciła do przedostatniej zawodniczki, niż przedostatnia do pierwszej), dzisiaj w sztafecie (także w półfinale) Polki zajęły rewelacyjne 16 miejsce z wynikiem godnym politowania. Po co bierzemy tylu zawodników na Igrzyska (reprezentacja porównywalna z Pekinem czy Atenami), skoro wypadają oni raczej słabo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak dla mnie Jędrzejczak popełniła błąd dalej startując i jadąc do Londynu. Dobrze wiemy, że wszystko się sypło po tym wypadku. Wielka mistrzyni sprzed ośmiu lat teraz sięgnęła dna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Hehe, teraz było dobre. Polaczyk zajął 4. miejsce w kajakach, a w studiu S. Dekiert upierała się przy 6, mimo, że Patyra ją poprawiał. Dopiero później przeprosiła. Co za żal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mamy brązowy medal w wiosłach! Ostatnia nadzieja była w naszej dwójce Julia Michalska i Magdalena Fularczyk i udało się. Dominatorzy-terminatorzy zajęli ostatnie 6. miejsce, ale i tak szacun za Pekin i ogół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czy ja wiem, nie jest tak źle. W godzinach popołudniowych lecą transmisje na jedynce i dwójce jednocześnie oraz w TVP Sport. Pierwszy dzień to tragedia, ale teraz jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem w studio TVP tańczy Sebastian Chmara. Nie, to nie nowy talent show.

To wynik zakładu. Za ten aspekt brązowego medalu Michalskiej i Fularczyk nie

podziękujemy. Sebastian Chmara lepiej radził sobie w wieloboju

nieuwzględniającym tańców towarzyskich.

 

źródło: relacja live z igrzysk na sport.pl

 

Jutro być może zatańczy Jacek Kurowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Hehe, dobre to było :D. Mam nadzieję, że jutro Kurowski zatańczy :P. Muszą być 3 medale dzisiaj - jest spora szansa.

 

Mam pytanie - kto komentuje lekkoatletykę z Jóźwikiem? Bo fajnie komentuje i brzmi trochę jak Zimoch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...