Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie 2012 Londyn w TVP


yogut
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polska w tabeli medalowej razem z Azerbejdżanem zajęła 30 miejsce jest to najgorszy wynik od 1948 r.

Jak na razie, w Rrio De Janerio będzie chyba gorzej z medalami dla naszych.

 

Te Igrzyska nie były zbyt udane dla naszej całej reprezentowanej reprezentacji, były niespodzianki i gorycz porażki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co te symulowane występy zespołów i artystów jak to wszystko jest z pleybeku!!!!! nie trza być znawcą

 

Cytuję oficjalne wytłumaczenie tego procederu(moim zdaniem tłumaczą się jak większość organizatorów "imprez playbackowych"):

"14.04. Londyn (PAP) - Podczas ceremonii otwarcia londyńskich igrzysk 27 lipca artyści będą śpiewać z playbacku. [....]

Organizatorzy uważają, że złożoność wydarzenia nie pozwala na występy na żywo. Zostały wzięte również pod uwagę takie czynniki, jak owalny kształt stadionu oraz nieprzewidywalna w Wielkiej Brytanii pogoda. "

 

Informacja pochodzi sprzed ceremonii otwarcia choć obowiązywała także wczoraj.

Jak dla mnie te igrzyska to pasmo pomyłek, wpadek oraz wycieczkowiczów(nie tylko z polskiej ekipy) których przygotowania, wyjazdy finansowali zwykli obywatele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Bo Kurzajewski z Chylewską w sobotę zapowiadali ,ze w studiu podczas ceremonii zamknięcia będą T.Majewski,Adrian Zieliński i Z.Noceti-Klepacka. Czy byli?? Bo jak skończyła się ceremonia to nikogo poza prowadzącymi nie było.

Rosja wygrała zasłużenie.

Byli, ale tylko w pierwszej części od 21:40 do 22:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zofia Noceti-Klepacka i Przemysław Miarczyński w Rio de Janeiro nie będą mogli bronić brązowych medali wywalczonych w Londynie bowiem windsurfing znika z programu olimpijskiego, taka decyzję podjął MKOL, niepewna jest także sytuacja pięcioboju nowoczesnego, na olimpiadzie w 2016 r. pojawia sie trzy nowe konkurencje : golf i Rugby siedmioosobowe. trzecia dyscyplina nie jest jeszcze znana, decyzja zapadnie w 2013 r. a pretendują m.in : baseball, softball, wrotki, wakeboarding, squash, wspinaczka sportowa, karate i wu-szu. Windsurfing zostanie zastąpiony prawdopodobnie kitesurfingiem. To dość dziwna decyzja o wyrzuceniu windsurfingu dyscypliny niebywale atrakcyjnej i widowiskowej i zastąpienie jej np. nudnym golfem czy rugby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś czytałem, że jego menedżer powiedział iż Phelps nie wyraził nawet zgody na publikację tych zdjęć, przed tym jak ujrzały światło dzienne. Także ta firma może mieć większe problemy(finansowe) niż sam Phelps.

 

Bardziej się zastanawiam nad pomysłem, który zakłada iż sportowcy złapani raz na dopingu nie mogliby startować na IO. W/g mnie byłby to dobry pomysł bo byli "koksiarze" zdobyli w Londynie 15 medali :shock: Nie wiem jednak jak takie substancje działają i czy mogą mieć działanie przez dłuższy czas skoro mówi się o ich skutkach ubocznych w późniejszym wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od rodzaju środka jakie biorą i to później wpływa negatywnie na ich późniejsze zdrowie, bo np.zażywanie EPO ma niekorzystny wpływ na układ krążenia, takie sprawy wychodzą po kilku latach, gdy byli sportowcy są w zaawansowanym wieku, zgadzam się, że zawodnicy raz przyłapani na dopingu nie powinni być dopuszczani do tak dużych imprez jak IO, np. Tatiana Łysenko czy Aleksander Winokurow wykorzystali swoją szanse i zdobyli złote medale czy w sposób całkowicie czysty tego nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...