Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie 2012 Londyn w TVP


yogut
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siatkarze zawiedli,zagrali słabo cóż prawdopodobnie wychodzi zmęczenie ligą światową a może to jakaś zasłona dymna nie wiem,we środę przekonamy się na co naszych siatkarzy naprawdę stać będzie co będzie.Wkurza mnie jedna rzecz,jak dziennikarze sportowi pompują balon,że Polacy są faworytem igrzysk i przyjechali po złoty medal,liga światowa to nie to samo co olimpiada więc wygranie tej imprezy będzie dużo trudniejsze,zdobycie jakiegokolwiek medalu będzie dla nas sukcesem.Polacy do boju... :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Co z was za kibice? Przegrają to już po nich jedziecie. Prawdziwy kibic wierzy do końca. Teraz szczególnie potrzebują naszego wsparcia. Też się zawiodłem, trudno trzeba iść dalej. Najważniejsze nie zwątpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

W ćwierćfinale polscy siatkarze grają z Rosją.Ale czemu się dziwić:ogrywaliśmy Brazylię,ogrywaliśmy Rosję a nie umiemy ograć Australii - wstyd!Gdybyśmy ich rozbili 3:0 to byśmy mieli spacerek w ćwierćfinale z Niemcami.A tu proszę bardzo taka przykra niespodzianka :evil:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosja swoje atuty ma potężną zagrywkę, bardzo dobry wysoki blok i dość jednostajny atak z wysokich piłek, po tym jak rozbili Serbów to trzeba się Rosjan obawiać, jedyny sposób to odrzucić Rosjan os siatki, trzeb grać szybko i kombinacyjnie bo Rosjanie w obronie nie prezentują się tak dobrze jak inne zespół, trzeba tylko wierzyć, ostatni mecz wygraliśmy, więc dlaczego historia nie miałaby się powtórzyć, Rosjanie to nie wirtuozi siatkówki jak Brazylijczycy tylko zespół bazujący na sile a nie technice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie słyszę słów oburzenia jak się jeździ po Radwańskiej w mediach i robią to ludzie nie mający pojęcia o tenisie i o Radwańskiej jak Plawgo i Małachowski,\który przy okazji złamał kartę olimpijską pojawiając się w piątek w Eurosporcie.

Brawa dla TVP. Na 1 w środę mecz siatkarzy,a w dwójce LA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tacy jak Plawgo mają zdecydowanie rację. Cieszę się,że ktoś znany to powiedział. Nie chodzi tu o wyniki Radwańskiej, a o jej postawę po turnieju, gdzie stwierdziła, że igrzyska nie są dla niej ważne. To jest obraza dla olimpijczyków, którzy całe swoje życie poświecają sukcesowi na igrzyskach. Tymczasem Pani Radwańska, po koncertowym przegraniu wszystkich meczów stwierdza:

"Szybko przyszło, szybko poszło, repasaży u nas nie ma, ale może jeszcze sprawdzimy - śmiała się Agnieszka, po raz pierwszy w Londynie w doskonałym nastroju. Czy wraca teraz do wioski? - Do wioski "Kanada", bo lecimy na turnieje do Montrealu i Toronto. Raz się wygrywa, raz przegrywa. Liczyłam na więcej. Nie wyszło. Igrzyska to w tenisie specyficzny turniej, wcale nie najważniejszy, Wielkie Szlemy są wyżej - dodała"

http://www.sport.pl/londyn2012/1,125871 ... awde_.html

Faktycznie, tam więcej zarobi. Po co się więc wysilać. Właśnie przez takie gafy, Radwańska nie jest szczególnie w Polsce lubiana. Jak się okazuje wielkim błędem było jej zaproponowanie bycia chorążym, choć muszę przyznać że przed turniejem sam to popierałem.

 

Na koniec, porównajmy jej postawę po przegranej z postawą Pana Dołęgi. Różnica jest kolosalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Pan,który nie ma bladego pojęcia o Radwańskiej. Ale tak to jest jak się ocenia po jednej wypowiedzi,jeszcze oczywiście sobie dopowiadając pewne rzeczy. Agnieszka Radwańska nigdy nie powiedziała,że Igrzyska Olimpijskie są nieważne, powiedziała,że dla tenisistów ważniejszy jest wielki szlem,a to znacząca różnica. Radwańska sama nieraz mówiła jak Igrzyska są dla niej ważne i jakim zaszczytem jest bycie chorążym. Gdyby liczyły się dla niej tylko pieniądze to by jak wszyscy w jej branży płacili podatki nie w swoich krajach tylko w Monaco, to Agnieszka Radwańska zawsze gra dla swojej reprezentacji w Pucharze Federacji kiedy to inne zawodniczki jak S.Williams z bólem wypełniają wymóg rozegrania dwóch spotkań dla swojej reprezentacji narzekając przy okazji,że musiała opuścić turniej w Sttutgarcie. To Radwańska mogła jak być jak Kerber,Lisicki i Wozniacki reprezentować inny kraj,jednak patriotyzm rodziców Agnieszki i Uli zdecydował o tym,że wrócili do Polski i Radwańska nie nazywa się Radwanski. Trzeba znać pewne fakty,a nie dawać się manipulować jedną wypowiedzią może nie do końca fortunną. Ja ją raczej odczytuję jako czarny humor,bo co miała powiedzieć i zrobić?? Może miała się powiesić.. Jakoś załamania po Pyrek, Gruchale czy Małachowskim też nie widziałem.

Zresztą jakoś nigdzie nie widziałem tej wypowiedzi, a w relacje tych "dziennikarzy" no nie mam zaufania. Widziałem natomiast Radwańską przybitą po porażce w singlu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Agnieszka Radwańska nigdy nie powiedziała,że Igrzyska Olimpijskie są nieważne, powiedziała,że dla tenisistów ważniejszy jest wielki szlem,a to znacząca różnica.

A czy tam zostało inaczej napisane? Według mnie nie. :)

 

Widziałem natomiast Radwańską przybitą po porażce w singlu .

A widziałeś Agnieszkę przed meczem Uli z Sereną Williams? Nie wyglądała na przybitą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś Agnieszkę przed meczem Uli z Sereną Williams? Nie wyglądała na przybitą. :)

No tak, powinna być zapłakana i powinna samobiczować się

może jeszcze korona cierniowa by się przydała

 

ludzie opanujcie się!

 

celem sportowców, w tym Radwańskiej jest zwycięstwo

w meczu singlowym miała słabszy dzień i niestety przegrała

 

taki jest tenis!

widocznie nie znacie się na tym sporcie i wygadujecie takie głupoty!

 

Radwańska zrobiła wszystko co mogła, niestety się nie udało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Siatkarze żegnają się z IO w Londynie, zostali zdemolowani przez Rosjan 3 : 0 w setach. Wspaniała walka w każdym secie lecz brakowało troszkę szczęścia. Szkoda że z Australią nie wygrały to byśmy zagrali z Niemcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...