Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie 2012 Londyn w TVP


yogut
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No pięknie, liczyłem na przynajmniej kilka meczy na antenach otwartych. Może finał pokażą. Ciekawe, czy dostępność w TVP Sport oznacza także możliwość oglądania przez itvp.pl ? Ostatnio tak dało się śledzić zmagania.

 

Już mam odpowiedź na przynajmniej jedno - transmisje na pewno na SPORT.TVP.PL. Choć pod newsem o zwycięstwie Brazylii nad Brytyjczykami pisze

"Piłkarski turniej olimpijski od 26 lipca na antenach TVP i w SPORT.TVP.PL!"
Czyli kilka spotkań może na antenach otwartych być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę dziwne, że nie wszystkie areny mają obsługę telewizyjną.

 

Edit: Właaaśnie, TVP mówiło, że mecze tenisa mają być emitowane.

Edit 2: Pamiętajmy też o tym, że OBS co jakiś czas potrafi przełączać przekazy ze stadionów na swoich strumieniach do stacji. Stacje z tego co wiem, jeśli chcą to moga się wpiąć w infrastrukturę która tam jest i realizować swój dosył jesli ich interesuje konkretne wydarzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP może sobie takie kłamstwa mówić. Jak nie ma kamer to nie będzie relacji i tyle. Zresztą już Chylewska w czwartek się skompromitowała..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No i są. Wielkie sportowe święto czas zacząć. W futurystyczny sposób zapłonął znicz XXX letnich Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012. Oby były to dla nas dobre zawody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 11:00 było fatalnie, lecz potem było lepiej, ponieważ połączyli się z pływalnią, potem z wioślarstwem, następnie była przerwa i studio, kolarstwo, studio i strzelectwo. Jednak to co zrobili rano z badmintonem to była tragedia - nie dało się puścić o 9:30 na żywo badmintona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odeta Moro-Figurska znowu się kompromituje. Twierdziła, że srebrny medal zdobyła Sylwia Bogucka :D Natomiast Jacek Kurowski przed chwilą zapraszał na transmisję kolarstwa torowego, jednak goście w studiu szybko go poprawili.

 

ŻENADA

 

A kolarstwo szosowe komentuje Krzysztof Wyrzykowski z Eurosportu :D Od razu się trochę inaczej słucha transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są kpiny w wykonaniu TVP. Mam porównanie z ZDF to niebo,a ziemia. Przełączam się na Eurosport,bo tu nawet nie pokażą porządnie wioślarstwa- wyścig z udziałem Polaków ,a drugiego już niełaska pokazać i co chwila reklamy.. To na razie są reklamy przerywane reklamami. Moro-Figurska tak jak myślałem kompromitacja na każdym kroku. Już nie mówię,że pływania dziś prawie nie widziałem,a wiele się działo i było kilka niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...