Skocz do zawartości

Fresh TV


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

satkurier.pl[/url]":1z8jsi5e]Ślaska Telewizja Silesia - TVS zamierza uruchomić własny kanał z muzyką biesiadną, która jest obecna w ramówce stacji i - ma stałych widzów - wyjaśnia prezes i twórca stacji Arkadiusz Hołda. – Do uruchomienia telewizji technicznie i finansowo jesteśmy przygotowani. Pracujemy nad wnioskiem koncesyjnym – dodaje. Uruchomienie nowego kanału planowane jest jeszcze na ten rok.

 

TVS nadaje od końca marca 2008 r. i dociera do 48,3 proc. gospodarstw domowych, z udziałem 0,38 proc. w rynku telewizyjnym.

To już trzecia (po Polo TV i TV.Disco) planowana stacja o podobnym profilu muzycznym. Po woli zaczynam odczuwać nadmiar tego typu muzyki... Oczywiście plany a ich realizacja to dwie różne kwestie i zapewne będzie tak, że kto pierwszy, ten lepszy. TVS jest na razie na początku drogi i coś mi mówi, że nic z tego nie będzie. Ale wszystko przed nami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie jestem fanem takowej muzyki, ale pomysł utworzenia kanału muzycznego z takim gatunkiem i w dodatku FTA to dobry pomysł.Krytyka nie jest trochę na miejscu,weźmy pod uwagę Niemcy, gdzie mają dużo kanałów FTA regionalnych i pewnie oglądalność nie jest duża ale kanał darmowy........ale mam nadzieję, że powstanie więcej kanałów tematycznych FTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę że taka stacja się przyjmie. Szczególnie że regionalne radio Piekary grające taką muzykę ma najlepszą słuchalność na śląsku (link podałem wyżej).

Tak więc, dlaczego nie. Myślę że dużo przygotowań do uruchomienia tego kanału nie będą mieć, i może to ruszyć bardzo szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Fresz.tv jesienią na satelicie

 

Katowicka spółka TVS, która jest nadawcą TVS, złożyła w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji (KRRiT) wniosek o przyznanie koncesji na nadawanie telewizji muzycznej Fresz.tv. Nowa stacja ma być nadawana drogą satelitarną i wystartuje jesienią 2011 roku. – Ruszymy najpóźniej w styczniu – zapowiada Marcin Baron, dyrektor generalny TVS. Fresz.tv ma być telewizją adresowaną do widzów między 13. a 35. rokiem życia. Będzie prezentować m.in. muzykę taneczną, hip-hop i rock.

Twarzą Fresz.tv będzie Adam Jaworski, znany jako DJ Adamus.

 

Źródło: Satkurier.pl

 

Oby puszczali jak najwięcej polskiego hip hopu,bo od muzyki tanecznej to mamy już VIVĘ, 4 FUN i Eskę TV (jeżeli taką muzykę mają na myśli).Swoją drogą to szykują Nam się 2 kanały muzyczne na jesieni,bo we wrześniu jeszcze ma wystartować TV Disco.Ciekawe czy kanał będzie FTA,bo o tym nie wspomnieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się cieszę z każdego kolejnego kanału, zwłaszcza jeśli jest (1) FTA i (2) w formacie 16:9. Oczywiście kanałów muzycznych FTA mamy już kilka (1. Eska.tv, 2. 4funTV, 3. Czwórka, 4. Polo TV, 5. Viva, 6. Rebel.tv), a więc kolejny ucieszy przede wszystkim jakąś wąską grupę odbiorców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gdzie go upchną na 13*E?

heh, na hotbirdzie jest tyle "śmieci", że na pewno znajdzie się jakieś miejsce. Tysiąc kanałów i jeden kolejny nowy nie zrobi większego znaczenia. Tak na poważnie to chyba jest to błąd żeby uruchamiać kolejny kanał muzyczny, tyle tego jest że już chyba wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie że kolejna muzyczna stacja... a w UK jest ich ok.10-12 i jest dobrze.Moim zdaniem ok byle pokazali coś innego VIVA,Eska,4Fun

np.polski hip-hop bo teraz jedynie gdzie można go zobaczyć to czasem Czwórka albo 10 na 10na Vivie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W marcu tego roku pojawiły się informacje o nowej stacji muzycznej od TVS, ale wówczas miała być to stacja z muzyką biesiadną. Teraz zmienili nieco charakter zapowiadanej stacji, dzięki czemu trochę mi ulżyło - wolę to niż kolejny kanał z muzyką disco polo, itp.

 

I jakby można to mam prośbę do moderatorów, żeby połączyć wątki, bo takowy już kiedyś powstał: viewtopic.php?f=11&t=19891 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem relacje na zywo z klubów byloby bardzo ciekawym posunieciem :D, a w Polsce jest ich bardzo wiele. Skoro kanal jest od TVS, to znaczna czesc ramowki zajmie z pewnoscia muzyka biesiadna i disco polo, ale prawdziwy house i electronic tez bylby mile widziany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bardzo bym się ucieszył z powstania nowej telewizji z muzyką biesiadną. Jestem rodowitym ślązakiem i TVS mimo że stała się stacją ogólno-tematyczną nie zapomniała o swoich korzeniach nadając śląski program informacyjny "Silesia Informacje" który generalnie oglądam codziennie. Właśnie z tego co słyszałem to kanał ma być niestety kodowany, przynajmniej tak zapowiadał Pan Arkadiusz Hołda, co myślę nie będzie najlepszym rozwiązaniem. Jeśli stacje zakodują może się nie utrzymać, na kanał FTA o takim profilu jest zapotrzebowanie i jeśli nie będą kodować sygnału to może z tego wyjść bardzo wartościowa stacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...