Skocz do zawartości

Fresh TV


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wow, to ona :D Wreszcie! Uwielbiam ją, jest piękna! Utalentowana! Zabójczy uśmiech!

I w tym momencie Fresh TV (zła nazwa tematu, przy okazji zmieniam) mocno u mnie zapunktował :] Gigantyczny fan YoAnki (tj. ja) czeka na start Fresh TV :D

 

PS: I Shaun Baker z tekstem "Jedno piwo proszę" :lol2: Polecam materiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gigantyczny fan YoAnki (tj. ja) czeka na start Fresh TV

Ja tak samo 8) Dziwię się trochę, że z Eski (dobrze każdemu znanej) przeniosła się do Fresh TV.

 

Niekoniecznie się przeniosła, bardziej możliwe że zarząd Eski jej podziękował, a ona by pozostać w obiegu wybrała Fresh.tv. W każdym razie, spadła im z nieba. Świetna jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Strona internetowa ładnie się prezentuje: tło, logo czy nawet belki z nazwą wykonawcy i tytułem z teledysków od razu przypadły mi do gustu. A co do samych teledysków, które chyba stanowią "zapowiedź" tego, co będziemy mogli obejrzeć - na razie nadal jest tego za mało, żeby można było coś konkretnego powiedzieć (odświeżałem kilkadziesiąt razy :P i zobaczyłem góra 10 różnych klipów). Co ciekawe klipy, które udało mi się wychwycić pochodzą z dość różnych "środowisk". Z jednej strony mamy Amy Winehouse, mniej znany Apollo 440 czy przeze mnie pierwszy raz słyszany utwór Andrzeja Grabowskiego "Męska rozmowa z telewizorem". Z drugiej natomiast widziałem popularny (chyba) "bojsbend" The Wanted, Pixi Lott czy C-Bool. A więc może być ciekawie, oby było różnorodnie i trochę alternatywnie! (to może znajdą we mnie widza).

 

freshtv.th.jpg freshtv2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Warblade3

Ach...kolejne [beep]oły powstają w telewizji,tak jak ten kanał czy Rodin TV...A przydał by się kanał muzyczny,w którym była by puszczana

tylko muza hardrockowa i heavymetalowa z reportażami,koncertami itp.Na tym kanale mogły by być puszczane najpopularniejsze zespoły

muzyczne tych gatunków,np.Children Of Bodom,Black Sabbath,Iron Maiden,Led Zeppelin,Lordi(przecież wygrali Eurowizję w 2006 r.,na

dodatek są potworami :D ) itp. Ach rozmarzyłem się :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Ech...Nie wiedziałem...Przez naukę nie mam za wiele czasu,ale może kiedyś sobie poszperam :D .A czy to jest polski kanał,czy zagraniczny?Przepraszam za offtop :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...