Skocz do zawartości

Prawa do NHL


PLQba
 Udostępnij

W jakiej polskiej stacji najchętniej oglądałbyś rozgrywki NHL w następnych sezonach?  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jakiej polskiej stacji najchętniej oglądałbyś rozgrywki NHL w następnych sezonach?

    • Canal+Sport
      7
    • Polsat Sport
      4
    • nSport
      11
    • Orange Sport
      2
    • Eurosport
      2
    • Sportklub
      0
    • TVP Sport
      2


Rekomendowane odpowiedzi

W ankiecie zaznaczajcie, w jakiej polskiej stacji telewizyjnej danej platformy najchętniej oglądalibyście mecze najlepszej hokejowej ligi świata - NHL na następne sezony.Prawa utracił kanał ESPN America i teraz będą realizowane przetargi, w których będą toczone rozmowy z nadawcami z poszczególnych krajów.Do wyboru są opcje kanałów polskich nadawców.Prosiłbym o uzasadnienie swojej decyzji.

ESPN America straciła prawa do NHL. Władze amerykańskiej ligi hokeja na lodzie zdecydowały o zaprzestaniu współpracy w takim zakresie z tą stacją. Nowa strategia sprzedaży praw telewizyjnych do NHL w Europie zakłada rozmowy z nadawcami z poszczególnych krajów. Na potrzeby rynku europejskiego przygotowana jest specjalna oferta.

 

Władze NHL poinformowały, iż w ciągu najbliższych dwóch tygodni wszystko powinno się wyjaśnić. Nowe kontrakty na pokazywanie rozgrywek zawodowej ligi NHL będą obowiązywać już od początku najbliższego sezonu.

 

 

sport.spam.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie pasowalby Polsat Sport,gdyż on ma MŚ I dywizji i w dodatku emituje mecze naszej reprezentacji :wink:

Polsat straci MŚ w hokeju. Od przyszłego roku w TVP.

 

 

Moim zdaniem TVP powinna wykupić ponieważ pokazuje PLH, od przyszłego roku pokazuje też MŚ, pokazali All Stars Games KHL więc było by to najlepsze rozwiązanie hokej tylko w TVP, ale raczej nie kupią. Dokupili by jeszcze KHL i było by miodzio.

 

Znając nasze stacje (patrz NBA) to kupią najtańszy pakiet z ilością 2 meczy na tydzień. ESPN dużo meczy pokazywał i to był duży plus dla tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ogólnie to wszystko jedno, byleby w HD. Zagłosowałem na nSport, bo spełnia pierwszy warunek i mogliby śladem LM pokazywać dużą liczbę spotkań, bo nic innego by im na pewno z NHL nie kolidowało w ramówce. No i argument ekonomiczny też jest ważny. nSport jest taniej dostępny lub z większą ilością innych kanałów niż C+. Nie chciałbym, żeby Polsat wygrał ten przetarg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie pasowalby Polsat Sport,gdyż on ma MŚ I dywizji i w dodatku emituje mecze naszej reprezentacji :wink:

Polsat straci MŚ w hokeju. Od przyszłego roku w TVP.

 

 

Moim zdaniem TVP powinna wykupić ponieważ pokazuje PLH, od przyszłego roku pokazuje też MŚ, pokazali All Stars Games KHL więc było by to najlepsze rozwiązanie hokej tylko w TVP, ale raczej nie kupią. Dokupili by jeszcze KHL i było by miodzio.

 

Znając nasze stacje (patrz NBA) to kupią najtańszy pakiet z ilością 2 meczy na tydzień. ESPN dużo meczy pokazywał i to był duży plus dla tej stacji.

 

 

Zawsze się zastanawiam, skąd macie info że Polsat stracił MŚ w hokeju. Przeszukałem masę stron i nigdzie ani słowa o tym. Tak samo jest z MŚ w Lekkiej. Aktualnie nikt w Polsce tych praw nie kupił. A jeżeli Polsat stracił by te mistrzostwa, co oczywiście jest możliwe bo właśnie skończyła im się obecna umowa, no to właśnie NHL byłoby idealnym zastępstwem i utrzymaniem Hokeja w Polsacie. Tak zrobiono z ręczną. Turniejów mistrzowskich już nie mają ale pozyskali prawa do LM. Taka wydaje się byc teraz polityka PS. Kupują prawa które dają im ciągłość rozgrywek a nie tylko turniej który trwa dwa tygodnie i koniec. To nie działa raczej na utrzymanie abo, bo po co na dwa tyg brać CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiam, skąd macie info że Polsat stracił MŚ w hokeju. Przeszukałem masę stron i nigdzie ani słowa o tym. Tak samo jest z MŚ w Lekkiej. Aktualnie nikt w Polsce tych praw nie kupił. A jeżeli Polsat stracił by te mistrzostwa, co oczywiście jest możliwe bo właśnie skończyła im się obecna umowa, no to właśnie NHL byłoby idealnym zastępstwem i utrzymaniem Hokeja w Polsacie. Tak zrobiono z ręczną. Turniejów mistrzowskich już nie mają ale pozyskali prawa do LM. Taka wydaje się byc teraz polityka PS. Kupują prawa które dają im ciągłość rozgrywek a nie tylko turniej który trwa dwa tygodnie i koniec. To nie działa raczej na utrzymanie abo, bo po co na dwa tyg brać CP.

 

Co do MS w hokeju to już od dawna wiadomo, że TVP ma prawa bo redaktor Stanisław Snopek na blogu o tym pisał. MŚ w lekkiej atletyce będą w TVP słyszałem jak mówili o tym w sporcie po Wiadomościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Ja również czekam z utęsknieniem na NHL. ESPN America dużo czasu poświęcała NHL, meczy było mnóstwo i o różnych godzinach.

Ja to widzę tak:

TVP Sport - nie będzie ich stać

Polsat - stawia na rodzime ligi (siatkówka, szczypiorniak, piłka nożna)

Sportklub, Orange Sport - nie interesuje ich nhl

Canal+Sport - jak wykupi to będą pokazywali jak NBA (dwa mecze weekendowe i po jednej powtórce). Czyli za dużo NHL nie będzie. Skoro teraz jest lokaut w NBA to może się zdecydują wykupić na rok.

Eurosport - ciężko wyczuć

nSport, - chyba najbliżej jest chociaż ostatnio jakieś kłopoty finansowe mają.

Ponieważ ja nie posiadam kanałów platformy N dla mnie najlepiej jakby prawa to nhl wykupił: EuroSport (kanał dostępny chyba w każdej kablówce i platformie cyfrowej.

a tu coś dla maniaków którzy chcą noce zarywać ażeby oglądać mecze nhl live

http://atdhenet.tv/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...