Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W tym programie jest dużo skrótów, to prawda, ale w końcu nie zrobią z tego programu całotygodniowego "Big Brothera", w którym to w niedzielnym odcinku specjalnym (prowadzonym np. przez Jarosława Kuźniara :D ) widzowie zdecydują smsami czy dany nastolatek może opuścić dom "surowych rodziców", czy musi zostać w nim jeszcze tydzień (to by była dopiero moim zdaniem parodia, pozbawiona walorów edukacyjnych) :D ...

 

Program w obecnej formie według mnie ma walory edukacyjne, bo z jednej strony przynajmniej trochę zmienia sposób myślenia tych nastolatków (pokazuje im, że warto jednak docenić tych okropnych ich zdaniem rodziców, bo inni nie spełnialiby wcale tak łatwo wszelkich ich zachcianek), a z drugiej pokazuje ich rodzicom, że nie muszą akceptować obecnego zachowania swoich dzieci i że to nie jest wcale norma.

 

Z drugiej strony mam też takie przemyślenie, że gdyby nie wcześniejsze wieloletnie błędne postępowanie rodziców (pozwalanie im na wszystko), to te nastolatki by takie nie były...

 

Mówię, zazwyczaj krytykuję "TVN" właśnie za płytkość ich programów, ale na "Surowych Rodziców" nie dam napisać złego słowa :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jezeli maja to byc surowi rodzice, to ja sie pytam gdzie sa ''dzieci'' z rodzin patologicznych ?

Dla mnie program jest naciagany, kogo oni chca prostowac ? chlopaka 18 letniego ktory od czasu do czasu powie co mysli rodzicom, i siedzi pod blokiem z kumplami ? bez jaj.

 

Jesli chca prostowac ludzi, to niech prostuja tych co trzeba, a nie wypieszczonych dzieci od dziecka, taka prawda !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często jest też tak, że właśnie niby w tych "normalnych" rodzinach są większe patologie, niż w tych formalnie patologicznych...

 

Poza tym gdyby bohaterami byli np. nastolatkowie z poprawczaków, to dopiero byłyby komentarze (wtedy uzasadnione moim zdaniem), że program jest sztuczny, bo jak można "nawrócić" kogoś takiego w ciągu 44 minut (liczę czas jednego odcinka bez reklam)???

 

Trzeba też pamiętać, że główną widownią "TVN" są ludzie z większych miast, gdzie jest dużo takich "wyluzowanych" nastolatków, więc temat programu trafia prosto w główny "target" "TVNu" :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w dniu kiedy zapowiadali film "Bokser" w "Dzień Dobry TVN" zapytałem na profilu tego programu na "Facebooku" kiedy można się spodziewać emisji filmu "Agata" o siatkarce Agacie Mróz, na który najbardziej czekam, ale odpowiedzi nie było...

 

Inna sprawa, że gdy w święta Bożego Narodzenia podobne pytanie wysłałem na adres widzowie@tvn.pl, to odpisali chociaż, że na razie nie ma ustalonego terminu emisji, ale przekażą mój list do działu programowego, więc może emisja "Boksera" to też efekt mojego listu :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że Tobie się nie podoba dlatego bo masz 13 lat. Ten program jest dla trochę starszych widzów. Ja muszę przyznać że format na żywo bardzo mi się podoba, jest to teraz bardziej autentyczne. Ta sezonowa przerwa w programie Szymona całemu formatowi wyszła na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla starszych? No to proszę, mój nauczyciel od polskiego ma 54 lata, oglądał ten program, nudny i według niego Majewski już słaby jest. Szczerze prawie to samo usłyszałem o paśmie "Szymorning" w Radiu Eska. A widownia mająca średnio 25-39 lat myśli to samo. Podobno ten program ogląda mniej niż 2 mln widzów. To jest druga żenada w TVN, oczywiście obok "Woli i Tysio na pokładzie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 17 i jakoś mnie interesują.

Bo już łapiesz się do widzów tego programu. Zapewniam że nie wszystkim siedemnastolatkom ten program przypadnie do gustu.

Ja sam nie oglądałem, więc ja nie oceniam. Tylko przekazuje Wam opinię innych.

Właśnie, to tym bardziej nie powinieneś się wypowiadać. Osobiście widziałem też fragment programu Woli i Tysio - tak głupiego, durnego programu to ja nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojewódzki w tym sezonie to jakieś żarty chyba. Żenada goni żenade. Szkoda to ogladać. Wczoraj to jakieś totalne nieporozumienie. 1-wszy raz na oczy widze te 3 :pulchne:. Jeszcze rozmawiają o jakiechś głupotach. A co do Majewskiego to muszę pochwalić nowy projekt. Szymon Na żywo na prawdę jest dobre. Niektórym się podoba, niektórym nie. Tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...