Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co ukrywać, pierwszy odcinek X-Factor był rewelacyjny, kilku uczestników jest na finał a na końcu niezwykle wzruszający moment. Musieli zrobić mocne wejście, wiadomo, że pierwsze odcinki mają dużą oglądalność i musieli przekonać widza do pozostania przy swoim programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak wszystko pięknie x-factor trzyma poziom. Tylko wyglądało to tak że to program jest w przerwie między reklamami. Przecież to jest nie do zniesienia!

 

Ja z tego samego powodu nie oglądam filmów i seriali na "TVN", bo przerwy reklamowe są tak długie (zazwyczaj powyżej 5 minut), że w ich trakcie zapominam co było przed przerwą :D .

 

Tak szczerze to byłbym nawet za tym, żeby wprowadzić zakaz przerywania reklamami filmów i seriali (żeby widz nie tracił wątku :D ), albo ustalić maksymalny czas takiej przerwy, na taki, żeby właśnie widz nie tracił w jej trakcie wątku głównego programu (na pewno są jakieś badania naukowe mówiące jaki to jest przeciętnie czas i możnaby się nimi posłużyć :D ) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko ja proponuję wprowadzić dodatkowy limit długości pojedyńczego bloku reklamowego, obliczony na podstawie badań mówiących ile czasu przeciętny widz jest w stanie z zainteresowaniem oglądać blok reklamowy (pewnie były gdzieś takie badania robione) i stawiam pieniądze, że jest to mniej, niż trwają bloki reklamowe serwowane zazwyczaj przez "TVN", chociaż z mojej obserwacji wynika, że dotyczy to w zasadzie wszystkich kanałów, które nadają naziemnie (również "TVP").

 

Uprzedzając odpowiedź, że przecież stacje się z tego utrzymują, więc reklamy w takim wymiarze muszą pozostać, to moim zdaniem paradoksalnie samym stacjom powinno zależeć na skróceniu bloków reklamowych, bo im dłuższy taki pojedyńczy blok, tym większe przecież prawdopodobieństwo, że znudzony reklamami widz przełączy na inny kanał.

 

Inna sprawa, że chyba właśnie, żeby walczyć z tym "zagrożeniem" najpopularniejsze kanały, z tego co zauważyłem starają się synchronizować ze sobą bloki reklamowe, tzn. "TVN" w trakcie "Dzień Dobry TVN" nadaje reklamy w tym samym momencie co "TVP2", w trakcie "Pytania Na Śniadanie" (zauważyłem to np. w czasie wydań w tę sobotę), a "TVN24" w tym samym czasie co "TVP Info", czyli widz chcący uciec od reklam, ale nie zmieniać tematyki nie ma wyjścia (na któreś reklamy musi trafić)...

 

Przepraszam, że leciutko nie w temacie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tak, tylko ja proponuję wprowadzić dodatkowy limit długości pojedyńczego bloku reklamowego(...)"

To nie miałoby sensu! Przecież taki TVN jedną przerwę podzieliłby na 3 części. Pojedynczy blok reklamowy, autopromocja, kolejny blok reklamowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież są już takie ograniczenia,podajże 12 minut reklam na godzinę.

Reklam tak ale oprócz nich są "Sponsorem programu" , zapowiedzi programowa - tym samym mają nie 12 ale 15, w porywach do 18.

 

Dodatkowo to jest limit na godzinę, a nie na godzinny program, Dlatego mamy dwie długie przerwy w czasie Kuby Wojewódzkiego, jedną o 22:40 do 22:55 (około) i drugą 22:10 do 22:20 (około) program w epg trwa godzinę, a trwa 35-40 minut (nie wiem ile dokładnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przeciez z czegos musza robic tak dobre show :D z drugiej strony dziwie sie, z jakiej okazji Polsat mial wieksza ogladalnosc swoich programow, jak dla mnie, sredni poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim wielbicielom większości sztandarowych programów "TVN", czyli takich robionych na podstawie "formatu" polecam ten odcinek programu "Kultura głupcze" http://www.tvp.pl/kultura/magazyny-kulturalne/kultura-glupcze/wideo/26022012-1715/6431966.

 

Obejrzałem jego powtórkę dzisiaj rano i żałowałem, że w dyskusji nie brał udziału nikt właśnie z władz "TVN" (ciekawe czy potrafiliby merytorycznie obronić w dyskusji swoją "proformatową" politykę, nie używając wyłącznie argumentu "oglądalność" i "pieniądze"???).

 

Co ciekawe "TVN" jest jednak obecny poniekąd w tym programie, tzn. w tej jego wersji internetowej, ponieważ poprzedza ją reklama "X-Factor" (zastanawiam się czy celowo umieścili tę reklamę przed taką dyskusją i czuję, że tak :D ...) :D .

 

Swoją drogą pierwszy raz zauważyłem, żeby "TVP" reklamowała programy "TVN" (to już tak kiepsko w "TVP" z funduszami :D???) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko ja proponuję wprowadzić dodatkowy limit długości pojedyńczego bloku reklamowego, obliczony na podstawie badań mówiących ile czasu przeciętny widz jest w stanie z zainteresowaniem oglądać blok reklamowy (pewnie były gdzieś takie badania robione) i stawiam pieniądze, że jest to mniej, niż trwają bloki reklamowe serwowane zazwyczaj przez "TVN", chociaż z mojej obserwacji wynika, że dotyczy to w zasadzie wszystkich kanałów, które nadają naziemnie (również "TVP").

Ależ kanały typu TVN czy Polsat jak i sami reklamodawcy na pewno zdecydowanie woleli by krótsze bloki reklamowe, ale polska koncesja wprowadza ograniczenia w ilości przerw w serialach czy filmach, dosyć restrykcyjne bym powiedział. Dlatego jest mniej bloków reklamowych (przerw) a są one dłuższe. Niech wprowadzą możliwość emitowania przerw reklamowych co 7-10 minut to i będą one krótsze (ale za to więcej :D).

 

Mozna by rzec że i tak źle i tak niedobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wolę dłuższą przerwę,można zjeść kolację czy zagotować herbatę albo wyjść za potrzebą. A przerywanie filmu co 10 minut z czym mieliśmy do czynienia przynajmniej dla mnie było nie do zniesienia. Dlatego nie ma to jak DVD czy film z sieci,ale odezwą się zapewne obrońcy ACTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj oglądałem program "Surowi Rodzice" i muszę przyznać, że moim zdaniem był bardzo dobry (taka "Super Niania" dla starszych :D ) !

 

Ciekawe czy będą kolejne odcinki (oby) i czy ta wczorajsza pora emisji zostanie już na stałe, czy ją zmienią (dla mnie pasuje - według mnie ten program jest ciekawszy od "Rancza", tzn. tamtejszy humor już mi się trochę "przejadł")???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baśń z tysiąc drugiej nocy / Bokser / Ciekawy przypadek Benjamina Buttona / Cube / Czy to ty, czy to ja / DOA: Żywy lub martwy / Film o pszczołach / Jądro Ziemi / Jeszcze raz / Kiler / Kiler-ów 2-óch / Klątwa 2 / Kobieta Kot / Kod dostępu / Kolekcjoner / Lassie / Miasto cienia / Nie kłam, kochanie / Niepokój / Nieproszeni goście / Niesforna Zuzia / Nieuchwytny cel / Ninja zabójca / Ochroniarz amator / Patriota / Potwory kontra obcy / Przyjaciel gangstera / Przypadek 39 / Red Eye / Shaft / Shrek 2 / Shrek Trzeci / Smoking / Szybcy i wściekli: Tokio Drift / Tata duch / W jak wendeta / Walentynki / Wpuszczony w kanał / Zakochana księżniczka / Zlecenie / Zmierzch.

 

UWAGA! Na niebiesko zaznaczono filmy, które wyemitowane zostaną 8 i/lub 9 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o programie Woli i Tysio ? Przypadkiem natknąłem się na to i byłem zażenowany.Coś mi się wydaje że społeczeństwo polskie po tym programie znienawidzi( całkiem słusznie ) tych dwóch [beep]ów. Ludzie wykonują o wiele gorsze prace za np 1200 miesięcznie i muszą za to wyżyć a tu ich TVN wkurza jeszcze.Dają program o takich dwóch co żadnej porządnej pracy w życiu nigdy nie widzieli.

 

Ech,dokąd zmierza ten świat? Przeczytałem gdzieś takie stwierdzenie-Kiedyś mówiono nieusłuchane, rozkapryszone dziecko,dziś to dziecko z ADHD. Kiedyś mówiono p***ł, dziś to stylista mody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...