Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To już nawet nie jest kwestia kosztów, tylko raczej tego, iż "Milionerzy", gdyby teraz ruszyli z nowymi odcinkami, mieliby prawdopodobnie więcej widzów. A jeśli mają wrócić dopiero w listopadzie, to część widzów może sobie tego nie zapamiętać i uzna że już w ogóle tego teleturnieju nie będzie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego sezonu stacja TVN emituje weekendowe programy rozrywkowe o wcześniejszej porze. Pierwszy odcinek nowej edycji "Azji Express” obejrzało 720 tys. widzów, a debiut "MasterChefa” - 890 tys. - wynika z danych Nielsena.

 

źródło: wirtualne media.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz wartą odnotowania. W środę 11 września 2024 roku chyba pierwszy raz w historii "Faktów" nie było żadnej wzmianki o rocznicy zamachów na World Trade Center. Jako dzieciak śledziłem relację tego zamachu, który mną wtedy wstrząsnął do głębi i na swój sposób co roku zawsze do tej rocznicy wracam oglądając dokumenty na ten temat i śledząc relacje w polskich mediach. Nie przypominam sobie żeby Fakty TVN kiedykolwiek o tej rocznicy nie wspomnieli. Owszem TVN24 nie zapomniał, ale Fakty już tak. Przyznam, że było to dla mnie zaskakujące. Tym bardziej, że TVN24 swego czasu "wybił się" na tych zamachach, gdy mógł w pełni pokazać możliwości stacji i telewizji na żywo, a przecież TVN24 i Fakty to właściwie jedno i to samo. Dla nich ten zamach mam wrażenie, że był dość szczególny jak piosenka Toto "Africa" dla RMF FM (wiem surrealistyczne porównanie, ale na pewno wiecie co mam na myśli). Ostatnio przy okazji 20. rocznicy TVN24 też o tym wspominali sami dziennikarze, że 11 września był takim motorem napędowym stacji, którą wielu wtedy skazywało na porażkę (pamiętam nawet artykuł w Polityce z tamtego okresu na ten temat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, hgf22593 napisał(a):

Sytuacja powodziowa drastycznie uległa pogorszeniu. Wstyd dla dużych mediów komercyjnych, które nie relacjonują powodzi na swoich otwartych antenach. W końcu Azja Express i Taniec z Gwiazdami ważniejsze.

Włącz nawet Republikę  i oddziel info o powodzi od propagandy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2024 o 12:27, Paweł 68 napisał(a):

@hgf22593 przecież stacje informacyjne informują na bieżąco o sytuacji powodziowej. Większość tych stacji jest ogólnodostępna, gdzie ty widzisz problem. 

W tym momencie TVN mógłby tak jak przed wyborami, dać retransmisję poranka TVN24 i "Fakty po południu" o 16:00. Nie ma TVN24 w naziemnej.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...