Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gwoli ścisłości - 22 czerwca TVN transmitował "Wianki nad Wisłą", więc to nie jest tak, że festiwal w Sopocie to jedyne koncertowe widowisko na żywo w roku w ramówce TVN. Owszem, jest ich mniej niż w Polsacie, ale Sopot nie jest jedyny.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam. Nie mniej jednak widowisk/ koncertów "na żywo" w tej telewizji ze świecą szukać. Śmieszą mnie trochę te zapowiedzi, które przed chwilą widziałem na TVN24, odnośnie tego "najważniejszego" muzycznego wydarzenia w Sopocie, jednego i jedynego tak dużego, emitowanego w TVN z tymi samymi wykonawcami co roku. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko widać i czuć, że ta Telewizja umiera i nie ma już nic ciekawego oprócz głupot programowych do zaoferowania, na Polsacie tego nie widać, nie czuć. Tam widać, że ta Telewizja żyje. W TVN rozpaczliwe poszukiwanie nowych prezenterów do "DDTVN", a może powrót Pani Rozenek? Nie wróżę sukcesu i powodzenia tej operacji. Nowy program śniadaniowy Polsatu może poważnie przyćmić "DDTVN", które jest sztywne, oprócz Pani Wellman i Prokopa, którzy ratują tę audycje. O "PnŚ" w TVP SA w likwidacji, nawet nie wspominam. Tym biedakom do dopiero Polsat spaprał sprawę. 

Edytowane przez satmaniak2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki hejt poleciał na Adamczyka, że skończyła się jego kariera i musi dorabiać w DDTVN, że aż sprostowanie napisał na insta:

"Czytam o sobie, że skończyła się już moja kariera, muszę dorabiać w Polsce zarabiając horendalne pieniądze jako prowadzący DDTVN. Gwoli sprostowania: wciąż pracuję jako aktor, a z propozycji współtworzenia ramówki DDTVN przez tydzień, skorzystałem pro publico bono, bo ucieszyła mnie szansa opowiedzenia o tematach, które są mi bliskie. Jednym z nich będzie materiał opowiadający o hejcie. Czytając komentarze pod artykułami, które umiejętnie naginają prawdę by podsycić swoją sensacyjność, dochodzę do wniosku, że wybrałem temat niezwykle aktualny. Zapraszam do oglądania DDTVN już od 2 września, a po tygodniu funkcję tygodniowego naczelnego przejmie kolejna znana Wam osoba."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVN kolejny serial HBO. Chodzi o pierwszy sezon "Detektywa". Emisja w nocy z czwartku na piątek ok. 1:00. Powtórka w nocy z poniedziałku na wtorek ok. 2:00. 😂

 

Nie wiem jaka jest logika w tym TVN-ie. Filmowe starocie będą puszczać w weekendy jeszcze szybciej, bo od 21:15. Wiadomo - widzowie nie mogą się doczekać tej super rozrywki i musieli zlikwidować weekendową "Uwagę!". Nie wiem dla kogo ta ściema. 

 

Mogli umieścić tego "Detektywa" chociażby w sobotę po 23. Byłby chociaż jakiś plus z przeniesienia rozrywki na 19:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak, razem z Superwizjerem i Wojewódzkim aż 3 ważne programy w środku nocy. TVN chyba chce jak najmniej widzów, dlatego likwiduje Uwagę, przesuwa sport i pogodę, bawi się Milionerami, a teraz to. Szkoda, że nie dają paradokumentów w środku nocy.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej uwagi to mniejsze koszty. Zaslav tnie co się da. A co do newsa o powrocie W11, to jest już tylko w ramówce na sam poniedziałek, natomiast zdjęli z ramówki od wtorku kosztem powtórki randkowego programu z wieczora (plus trochę miejscami pozamieniali południowe programy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze co przydarzyło się Skórzyńskiemu to wyciek maili Dworczyka. Gdyby nie to dalej byłby "drętwym" dziennikarzem politycznym. A tak to sobie pojeździł po skoczniach, pobawił się w Dzień Dobry TVN i jeszcze pośpiewał w Sopocie. Jako reporter sejmowy nigdy by czegoś takie nie mógł zrobić. Nie dość że robota fajniejsza to pewnie i kasa lepsza. Tak na marginesie to nie wiem czy Skórzyński nie śpiewał na żywo lepiej niż niejedna polska gwiazdka młodego pokolenia. :)  

Na tym dzisiejszym Sopocie to chyba z kilkanaście osób z TVN24 było i realizator mocno to eksponował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, G2000 napisał(a):

Najlepsze co przydarzyło się Skórzyńskiemu to wyciek maili Dworczyka.

Ja do dzisiaj się nadziwić nie mogę, że on za to nie wyleciał. Tym bardziej, że o ile dobrze pamiętam to zaprzeczał tym wszystkim doniesieniom. Nie wspomnę już o tym jak bardzo podkreślał nie raz swoją religijność.  Ludzie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.onet.pl/muzyka/onetmuzyka/relacja-z-trzeciego-dnia-top-of-the-top-sopot-festival-zdjecia/16gxbwf,681c1dfa bardzo ciekawy artykuł pokazujący upadek tej telewizji. "Monika Olejnik wykrzykująca hasło: "wolne media"". Napiszę od siebie. Kobieto zejdź już że sceny i wstydu oszczędź. Myślę, że nawet Maciej Dowbor nie pomoże. 

Edytowane przez satmaniak2000
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...