Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, bo na Polsacie jest co oglądać a na TVN obecnie nic.
Ja odnoszę zupełnie odwrotne wrażenie. Przy Polsacie trzymają mnie tylko czasem niektóre dobre filmy, za to w TVN są moje ulubione seriale i programy np. Fakty, Na Wspólnej, Lekarze, Prawo Agaty, Przepis na życie, Mam Talent, X Factor, Kuchenne Rewolucje, Ugotowani, Masterchef i DDTVN. Tego nie znajdę w Polsacie. No ale cóż, o gustach się nie dyskutuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia. Ale ten TVN się stoczył.

Dziwna ta krytyka z twoich ust przyznam,bo pamiętam jak zachwycałeś się tego typu programami na Polsacie. Szczerze powiedziawszy to akurat TVN nie ma ramówki dla mnie,ale panie czy osoby lubiące gotować mają co tam oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuję, ale już o jego brak tak.

Dokładnie. Dlatego nie oglądam ani TVNu, ani Polsatu, poza nadzwyczajnymi sytuacjami. ;) Jednemu i drugiemu nadawcy zależy tylko na tym, aby puścić jak najwięcej reklam, a widz nie liczy się w ogóle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, bo na Polsacie jest co oglądać a na TVN obecnie nic.
Ja odnoszę zupełnie odwrotne wrażenie. Przy Polsacie trzymają mnie tylko czasem niektóre dobre filmy, za to w TVN są moje ulubione seriale i programy np. Fakty, Na Wspólnej, Lekarze, Prawo Agaty, Przepis na życie, Mam Talent, X Factor, Kuchenne Rewolucje, Ugotowani, Masterchef i DDTVN. Tego nie znajdę w Polsacie. No ale cóż, o gustach się nie dyskutuje.

 

Wszystko z wyjątkiem Faktów typowo dla kobiet a już na pewno DD TVN czy Przepis na życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Na językach” - taki tytuł nosić będzie nowy program TVN o show biznesie, który poprowadzi Agnieszka Szulim - ustalił portal wirtualnemedia_pl. Cotygodniowy magazyn, realizowany we współpracy z dziennikiem „Fakt”, zadebiutuje 3 lutego br.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/na ... tego-w-tvn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oznacza to, jednak, że mężczyźni nie oglądają tych seriali. Oraz nie jest ich mała liczba. Co do DDTVN to nieraz mężczyźni wysyłają listy do redakcji, więc wygląda na to, że programy TVNu są nastawione na widownię szerszą, niż część kobieca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVN w lutym 2013 roku:

Batman: Początek [2005] / Dorwać Smarta [2008] / Dwa tygodnie na miłość [2002] / Dwanaście małp [1995] / Dzień próby [2001] / Facet z ogłoszenia [2005] / Firma [1993] / Frantic [1988] / Gra [1997] / Gran Torino [2008] / Jaja w tropikach [2008] / Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm [1997] / Królestwo [2007] / Krwawa profesja [2002] / Kula [1998] / Mortal Kombat [1995] / Mortal Kombat: Unicestwienie [1997] / Mroczny rycerz [2008] / Nieuchwytny cel [1993] / Od kołyski aż po grób [2003] / Opór [2008] / Patriota [1998] / Poznaj moich rodziców [2004] / Projekt Monster [2008] / Richie milioner [1994] / Rocky Balboa [2006] / Ronin [1998] / Star Trek [2009] / Street Dance [2010] / Szukając sprawiedliwości [1991] / To nie jest kraj dla starych ludzi [2007] / Trener [2005] / Uciekający pociąg [1985] / Van Helsing [2004] / W sieci kłamstw [2008] / W sieci zła [1998] / Wakacje Jasia Fasoli [2007] / Władca Pierścieni: Powrót Króla [2003] / Zabójczy cel [2008].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...