Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Stare, dobre polskie kino mogę oglądać na okrągło.

Jak większość narodu.

Tylko dlaczego jak te stare, dobre polskie filmy były puszczane na TVP (akurat nie mówię o Kilerach, bo tych na TVP nigdy nie było), to niektórzy tutaj narzekali, że TVP puszcza w kółko "stare, odgrzewane kotlety". Z kolei jak te same filmy puszcza teraz TVN, Polsat czy TV Puls (przerywając je dodatkowo reklamami), to osoby te mało orgazmu nie dostają z zachwytu. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare, dobre polskie kino mogę oglądać na okrągło.

Jak większość narodu.

Tylko dlaczego jak te stare, dobre polskie filmy były puszczane na TVP (akurat nie mówię o Kilerach, bo tych na TVP nigdy nie było), to niektórzy tutaj narzekali, że TVP puszcza w kółko "stare, odgrzewane kotlety". Z kolei jak te same filmy puszcza teraz TVN, Polsat czy TV Puls (przerywając je dodatkowo reklamami), to osoby te mało orgazmu nie dostają z zachwytu. :lol:

Takie filmy jak ,,Nie lubię poniedziałku", ,,Nie ma róży bez ognia" (TV Puls), ,,Brunet wieczorową porą", czy ,,Gdzie jest generał" nie były doceniane za czasów emisji w TVP, a to było dawno temu. Dlaczego? Nie znam odpowiedzi. Teraz TVP tak łatwo nie odzyska praw do tych filmów. Po pierwsze - jest za biedna. Po drugie - filmy są w posiadaniu niemałego nadawcy TVN, który się ich za wszelką cenę nie pozbędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Ja z chęcią oglądałem te i inne tytuły, gdy były puszczane na TVP. Zawsze wolę oglądać (i ewentualnie nagrywać) filmy bez reklam. :)

Ciekawe czy TVP pozyska kiedyś prawa do "Kilera" i "Kilerów 2-óch"? Te tytuły przewijają się póki co tylko na TVN albo na Canal+ - chyba z racji tego, że ci nadawcy współprodukowali te filmy. Dziwne tylko dlaczego ale kino+ i TVN 7 nigdy nie puszczały "Kilerów"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy TVP pozyska kiedyś prawa do "Kilera" i "Kilerów 2-óch"? Te tytuły przewijają się póki co tylko na TVN albo na Canal+ - chyba z racji tego, że ci nadawcy współprodukowali te filmy.

My chyba już tych czasów nie doczekamy :] TVP była w lepszej sytuacji finansowej i ich nie kupiła...

Dziwne tylko dlaczego ale kino+ i TVN 7 nigdy nie puszczały "Kilerów"?

I to też jest zagadka. Powodów może być mnóstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta programowa TVN na listopad 2013:

 

88 minut / 300 / Atramentowe serce / Babe: Świnka z klasą / Babe: Świnka w mieście / Babylon A.D. / Czy to ty, czy to ja? / Duchy moich byłych / Ekspres polarny / Forrest Gump / G.I. Joe: Czas Kobry / Jak w niebie / Ja cię kocham, a ty z nim / Jak wytresować smoka / Kiler / Kilerów 2-óch / Klątwa / Klątwa 2 / Kowboje i obcy [PREMIERA] / Listy do ''M'' [PREMIERA] / Łowcy chmur [PREMIERA] / Miss agent 2: uzbrojona i urocza / Mumia / Mumia Powraca / Paranormal Activity 3 [PREMIERA] / Piątek trzynastego / Podróż do wnętrza ziemi / Saga ''Zmierzch'': Zaćmienie / Scooby-Doo / Sex Story [PREMIERA] / Shrek ma wielkie oczy / Shrek Forever / Starcie tytanów / Statek widmo / Sztos / Tylko mnie kochaj / Val Helsing / W morzu ognia / Wirus / Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia / Złoty Kompas

 

niebieski - Filmy, które będą emitowane 1/11 listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pełna gala.
Niekoniecznie. Już w sierpniu była informacja, że TVN pokaże jedynie relację z tej imprezy. To równie dobrze może być dwugodzinny skrót, jeżeli impreza trwałaby dłużej.
dziwne, że TVN wyemituje tą imprezę.
TVN jet producentem wykonawczym tej imprezy.

Artykuł sprzed dwóch miesięcy: http://tvnfakty.pl/tvn_wyprodukuje_mtv_ema_pre_party

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Amsterdamie odbędzie się gala MTV EMA (10 listopada), a w Warszawie odbędzie się gala MTV EMA Pre-Party (30 października) i to producentem wykonawczym tej imprezy jest TVN i to według zapowiedzi prasowych to ta impreza ma być w TVN pokazana w listopadzie (chociaż z opublikowanej ramówki nie jest to wskazane jednoznacznie, więc być może plany programowe się zmieniły - tak czy inaczej oficjalny komunikat prasowy TVN cały czas wisi w sieci na ich oficjalnej stronie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej mówiłem o nieaktualnej czołówce serialu ''Na wspólnej''. Także napisy końcowe (obsada aktorska) są nieaktualne m.in z tego że podają wciąż imię i nazwisko aktora grającego Borysa czy Filipa (którzy już nie występują w serialu), a serialowa rodzina Bergów trafiła do obsady ''w pozostałych rolach''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o "Na Wspólnej" to nieaktualna jest nawet animacja końcowa "Produkcja TVN 2013", wyświetlana jest jeszcze wersja ze starej oprawy graficznej.

 

Poza tym zastanawiam się, jakim sposobem umknęła mi informacja o tym, że wiosną wraca "Taniec z gwiazdami". Kiedy stacja wydała na ten temat komunikat :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiadomo czy TZG wraca - początkowo twierdzono ,że będzie albo TzG albo XFACTOR, bo 2 duże show to za dużo dla stacji

Wiadomo, że będzie wiosną XFACTOR, więc powrót TZG stoi pod znakiem zapytania

 

Z drugiej wydaje się, że sytuacja w TVN chyba się polepszyła, bo ogłoszono że TVN ma zamiar pokazać sylwestra z Krakowa

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tv ... -z-krakowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej wydaje się, że sytuacja w TVN chyba się polepszyła, bo ogłoszono że TVN ma zamiar pokazać sylwestra z Krakowa

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tv ... -z-krakowa

Transmisja live by mnie zaciekawiła. Zacięta konkurencja TVP2 (Wrocław) & Polsat (Warszawa) & TVN (Kraków).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...