Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli ta "historyczność" możliwa wyłącznie dzięki decyzji prezydenta RP, którą ta stacja tak mocno krytykowała . 

 

Teraz inna sprawa. Generalnie wstyd, ile dla TVN znaczy prawo pokazuje ta sprawa

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/robert-jalocha-tvn-skladki-zus-emerytura

Cytat

TVN łamał prawo, ale odpowiedzialności za to nie poniesie. ZUS nie wystąpi o zaległe składki, bo od zatrudnienia mnie na śmieciówce minęło więcej niż pięć lat. Zamiast kary, mamy więc nagrodę za spryt w oszukiwaniu pracowników i państwa.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj rano przez chwilę "Dzień Dobry TVN", i muszę przyznać, że panie dziennikarki bardzo się starają. Taka porcja wazeliny, jaką wyprodukowały na część nowego rządu, to naprawdę się chwali. Myślę że teraz to TVN będzie tym, kto najbardziej wnikliwie będzie patrzył, na ręce nowej władzy.😂

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w takim programie musi być tego rodzaju wazeliniarstwo.. Szkoda, bo chciałem to zobaczyć ale nie ma funkcji przewijania na Playerze.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BizzareX napisał(a):

Widziałem dzisiaj rano przez chwilę "Dzień Dobry TVN", i muszę przyznać, że panie dziennikarki bardzo się starają. Taka porcja wazeliny, jaką wyprodukowały na część nowego rządu, to naprawdę się chwali. Myślę że teraz to TVN będzie tym, kto najbardziej wnikliwie będzie patrzył, na ręce nowej władzy.😂

To że TVN teraz będzie słodził władzy było od początku oczywiste. Ta telewizja od kilkunastu lat jest tubą Platformy Obywatelskiej. Więc magicznie TVN z telewizji antyrządowej stał się telewizją prorządową.

  • Popieram 4
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Jeśli nie ma przykładów to nie ma się do czego odnieść

No właśnie żeby napisać o wazeliniarstwie dobrze by jednak było się zapoznać z materiałem :)

Tylko nawet gdybym mógł umieścić taki fragment, to pewnie post by poleciał do kosza, z adnotacją od admina że to polityka.🤔😐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ratter napisał(a):

To że TVN teraz będzie słodził władzy było od początku oczywiste. Ta telewizja od kilkunastu lat jest tubą Platformy Obywatelskiej. Więc magicznie TVN z telewizji antyrządowej stał się telewizją prorządową.

I dziękować Bogu, że tak jest bo gdyby nie to to nadal byśmy mieli tę patologię w polityce. Nadal ja mamy, ale teraz może popatrzeć zza szyby. Pisowska TVP to za chwilę przeszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Ipo napisał(a):

I dziękować Bogu, że tak jest bo gdyby nie to to nadal byśmy mieli tę patologię w polityce.

@Ipo czyli innymi słowy, przeszkadza ci tylko tuba propagandowa PiSu, a tuba Platformy już jest spoko?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ratter. Mnie przeszkadza tuba propagandowa PiS-u, bo TVP jest telewizją finansowaną przez wszystkich Polaków, a nie tylko zwolenników "jedynej słusznej". Nie mam nic do Republiki, Trwam czy innych prawicowych mediów bo są to media prywatne, choć ich przekonania to nie moja bajka. Mogą być tubą propagandową kogo tylko chcą, podobnie jak TVN czy Polsat.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Ratter napisał(a):

@Ipo czyli innymi słowy, przeszkadza ci tylko tuba propagandowa PiSu, a tuba Platformy już jest spoko?

Przeszkadza mi tuba propagandowa za publiczne wspólne pieniądze. Powtarzam to na tym forum jakiś tysięczny raz. Ciężko to zrozumieć? Taka Republika sobie może robić co chce i wspierać kogo chce bo jest prywatną stacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ratter napisał(a):

To nie usprawiedliwia ich z kłamstw, jakie opowiadają każdego dnia w tzw. Faktach.

Dobra weź skończ. Nie lubisz to nie oglądaj i daj sobie spokój z takimi durnymi wpisami. I tak wszystko ląduje w koszu. Nie szkoda ci czasu? W ogóle to zachowujesz się jak jeden zbanowany (?) jakiś czas temu użytkownik. Zastanawiające. 😂

O widzisz. Zabawa przednia. 😂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ratter napisał(a):

To że TVN teraz będzie słodził władzy było od początku oczywiste. Ta telewizja od kilkunastu lat jest tubą Platformy Obywatelskiej. Więc magicznie TVN z telewizji antyrządowej stał się telewizją prorządową.

Nikt nikomu nie będzie słodził, to nie TVP żeby przytulić każdą władzę. TVN jest obiektywne i patrzy nie zależnie na władzę. TVP przy TVN może się schować. Dla mnie ogólnie TVP mogłoby być "prawicowe" Polsat "centrowe" TVN "lewicowe" byle, żeby nie było w tych Wiadomościach/Faktach/Wydarzeniach propagandy i obiektywne były te media, a takie [beep] za przeproszeniem czyli Rachoń i Holecka powinny wylecieć na zbity pysk. TVP do prywatyzacji.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że wszystkie treści kabaretowe z Polsatu przejdą do telewizji TVN: https://shownews.pl/polsat-pogonil-kabarety-i-strzelil-sobie-w-kolano-dotarlismy-do-sensacyjnych-informacji/ar/c13-18162893

Dla mnie to byłoby nawet ciekawe rozwiązanie. Może przy okazji Robert Górski wróci do „Szkła Kontaktowego" z TVN24? Kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że będą chcieli być tu i tu przez co Polsat (na czele z Panem Miszczakiem) rezygnując z kabaretów wyszedłby na kompletnego idiotę którym to zresztą już jest od momentu podjęcia jak się później okazało głupiej decyzji. To byłaby trafna szpila od kabareciarzy w stronę słonecznej telewizji 🤣

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Poland napisał(a):

Możliwe że wszystkie treści kabaretowe z Polsatu przejdą do telewizji TVN: https://shownews.pl/polsat-pogonil-kabarety-i-strzelil-sobie-w-kolano-dotarlismy-do-sensacyjnych-informacji/ar/c13-18162893

Dla mnie to byłoby nawet ciekawe rozwiązanie. Może przy okazji Robert Górski wróci do „Szkła Kontaktowego" z TVN24? Kto wie...

Portal plotkarski nie tu raczej zbyt wiarygodnym źródłem. Raczej małe są szanse moim zdaniem na to, żeby program kabaretowy był w TVN, bo ta stacja praktycznie w ogóle czegoś takiego nie nadaje. Tu zaznaczam - jakby ktoś teraz chciał przypomnieć że nadawano program Szymona Majewskiego (notabene był moim zdaniem bardzo dobry), no to nie było to format stricte kabaretowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, TVN w zasadzie nigdy nie zajmował się na poważnie transmisjami sportowymi, a jednak weszli w skoki narciarskie (i czasem inne dyscypliny, jak nie na głównej antenie, to na Metro, czy TTV). Zatem, kabarety by mnie nie zdziwiły, jeśli wyjdzie im, że na tym zyskają.

Mimo to, sądzę że raczej oczekiwanie jest na wiatr zmian w TVP i dolecowo tam wrócą kabarety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kirk napisał(a):

Portal plotkarski nie tu raczej zbyt wiarygodnym źródłem. Raczej małe są szanse moim zdaniem na to, żeby program kabaretowy był w TVN, bo ta stacja praktycznie w ogóle czegoś takiego nie nadaje. Tu zaznaczam - jakby ktoś teraz chciał przypomnieć że nadawano program Szymona Majewskiego (notabene był moim zdaniem bardzo dobry), no to nie było to format stricte kabaretowy.

Moim zdaniem, takiego programu jak "Szymon Majewski Show", brakuje w dzisiejszej telewizji. Fajnie gdyby ktoś pomyślał nad powrotem tego programu. Albo czegoś w podobnej formie. 

 

TVN nigdy nie miał chęci na robienie programów kabaretowych. Coś zaczęli z roastami, ale szybko skończyli.  Kabarety to chyba na chwilę zagościły do TVN7 - był taki program emitowany w niedzielę po 19tej, przez krótki czas - "Bombonierka". Skupiał się na młodych, niekoniecznie znanych grupach kabaretowych. 

 

https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci/bombonierka-w-tvn-siedem/2lcck91?srcc=undefined&utm_v=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś niektórzy uważali, że TVN to telewizja dla zamożnych i wykształconych z dużych miast, którzy nie zniżają się do oglądania rozrywki pokroju kabaretów. Osobiście nigdy się z tym nie zgadzałem, bo według mnie jest to stereotypowe i obraźliwe określenie ale jeżeli jest w tym choć odrobina prawdy, to nie widzę kabaretów w TVN, choć jak to mówią biznes to biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...